O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


HP rozšířilo portfolio řešení pro správu zařízení a virtuálních desktopů

Nástroje pro správu zařízení v hybridním prostředí představila společnost HP Inc. Novinky mají pomoci IT týmům při řízení a automatizaci různých úloh spojených s péčí... (15. 9.)


Software Daktela podporuje transparentní komunikaci o zdraví

Komunikace ve zdravotnictví a každodenní rychlý a především spolehlivý kontakt mezi lékařem či zdravotní sestrou a pacientem je základem úspěšného průběhu nejenom léčby,... (19. 8.)


Partnerství Google Cloud a SAP urychlí cloudovou transformaci podnikání

Strategické partnerství mezi Google Cloud a SAP pomůže zákazníkům v transformaci jejich podnikání, podpoří migraci kritických podnikových systémů do cloudu a rozšíří stávající... (2. 8.)


Zoom se inovacemi připravuje na budoucnost práce

Všeobecnou dostupnost nových funkcí platformy Zoom, jež nesou označení Zoom Apps a Zoom Events, oznámila společnost Zoom Video Communications. Představené inovace firma označuje... (21. 7.)


Zoom vstupuje na trh kontaktních center

Na lukrativní trh cloudových kontaktních center se rozhodla vstoupit společnost Zoom Video Communications. Za 14,7 miliardy dolarů převezme v plně akciové, tj. bezhotovostní... (20. 7.)


Dopady pandemie zvýšily poptávku po digitalizaci. Accenture posiluje kompetence

Německou konzultační firmu umlaut převzala společnost Accenture. Akvizicí posílí své kompetence v oblasti inženýrských služeb pro cloud computing, umělou inteligenci a sítě páté generace.... (21. 6.)


Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty pro druhou půli roku 2021

V ČR aktuálně panuje ohledně ekonomického vývoje v druhé polovině roku 2021 převážně optimismus a řada firem se připravuje na neobvykle rychlý růst. Ať už... (7. 6.)


SAP inovuje systémy i ekosystémy

Na konferenci SAPPHIRE NOW představila společnost SAP svou novou vizi, jejímž cílem je vytvořit podnikatelské komunity schopné dosahovat lepších obchodních výsledků, lépe se... (4. 6.)


Pipedrive představil nástroj Smart Docs pro automatizaci práce s dokumenty

Startup Pipedrive, který vyvíjí a poskytuje CRM platformu, spustil nový nástroj Smart Docs – chytré dokumenty usnadňující obchodníkům administraci a spolupráci v týmech.... (24. 5.)


Honeywell a SAP spustily platformu pro správce nemovitostí

Cloudovou platformu pro sledování a vyhodnocování finančních a provozních parametrů budov vytvořily a zpřístupnily společnosti Honeywell a SAP. Řešení nese jméno Forge Real Estate Operations... (21. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)