O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Možnost identifikovat zákazníky na dálku už i v Česku!

Díky společnosti Dreamview se do Česka dostala špičková technologie, která výrazně akceleruje možnosti vzdáleného obchodování. Zmiňovaná technologie se jmenuje Videoident a vznikla v německé společnosti... (22. 3.)


Thoma Bravo kupuje firmu Talend

Investiční fond Thoma Bravo koupil za 2,4 miliardy dolarů v hotovosti společnost Talend. Ta vyvíjí software pro integraci dat z různých zdrojů, jako jsou například... (15. 3.)


ARBES Technologies spouští fintech aplikaci poskytující úvěry kompletně on-line

Návrh a vývoj nového fintechového produktu pro kompletní vedení a správu peněžních úvěrů dokončila společnost ARBES Technologies. Univerzální systém ARBES Lending umožňuje... (15. 3.)


Salesforce nabídne no-code automatickou integraci s daty třetích stran

O zpřístupnění nástroje MuleSoft Composer ve své cloudové platformě informovala společnost Salesforce. Od poloviny března nabídne novinka podnikovým uživatelům možnost no-code, resp. bezkódové... (11. 3.)


CorelDRAW Graphics Suite 2021 podporuje spolupráci a produktivitu

V reakci na požadavky vzdálené práce umožňuje sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 návrhářům rychleji dosahovat výsledků a zůstat v kontaktu i při práci na... (10. 3.)


Okta kupuje Auth0

Záměr převzít start-up Auth0, který vyvíjí a provozuje na vývojáře orientovanou platformu pro správu identit, zveřejnila společnost Okta. Oba podniky působí ve stejném... (4. 3.)


Red Hat OpenShift 4.7 zjednodušuje a zefektivňuje modernizaci aplikací

O vydání podnikové platformy Kubernetes Red Hat OpenShift ve verzi 4.7 informovala společnost Red Hat. Novinka je navržena tak, aby zjednodušila a... (4. 3.)


Microsoft představil cloudové platformy pro finanční služby, průmysl a neziskový sektor

Své portfolio oborových cloudových řešení rozšířila o další tři specifické nabídky společnost Microsoft. Uživatele by si měly najít mezi podniky finančních služeb, průmyslu... (25. 2.)


Siemens MindSphere využije hybridní cloudovou architekturu IBM

Partnerství na poli průmyslového internetu věcí, cloudových služeb a edge computingu uzavřely společnosti Siemens Digital Industries Software a IBM. První uvedený podnik využije... (24. 2.)


ERP v cloudu je pro firmy zajímavé

Šesté narozeniny slaví řešení HELIOS+ERPORT, v jehož rámci Asseco Solutions nabízí zákazníkům cloudové řešení svých informačních systémů. Prostřednictvím tohoto produktu lze využívat HELIOS a další firemní... (10. 2.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)