O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Microsoft Places pomáhá při koordinaci hybridního modelu práce

Platformu s názvem Places, která tvoří součást služby Microsoft 365, představila společnost Microsoft. Jde o nástroj, jenž má za úkol optimalizovat využití fyzického... (13. 10. 2022)


Platforma Parrot digitalizuje svědecké výpovědi pomocí AI a nahrazuje mizející stenografy

Svědecké výpovědi, takzvané depositions, jsou základním kamenem soudních řízení v USA. Firmy je využívají jako zálohu pro případné soudní jednání. Američané se totiž... (10. 10. 2022)


Element Logic optimalizuje sklady pomocí dat získaných v reálném čase

Cloudovou datovou platformu, která shromažďuje, analyzuje, sdílí a využívá datové toky z různých zdrojů dat v reálném čase, uvedla na trh společnost Element... (29. 9. 2022)


Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků i nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností – aspekty,... (26. 9. 2022)


Monday.com rozjíždí CRM byznys

Cloudová platforma pro řízení pracovních činností Monday.com rozšířila svou nabídku o řešení ze segmentu CRM. Na trh uvedla plně přizpůsobitelný systém Monday Sales... (4. 8. 2022)


Jakým výzvám čelí české průmyslové podniky v oblasti IT?

České průmyslové podniky v současné době čelí řadě výzev, které mohou zásadně ovlivnit jejich budoucnost, a dokonce i jejich přežití. Od dramatického nárůstu... (26. 7. 2022)


Český Easy Software dokončil pilotní projekt umožňující digitalizovat státy

Pilotní projekt nasazení softwaru pro řízení více než 40 tisíc projektů v rámci státní správy Kazachstánu dokončila tuzemská společnosti Easy Software. Nyní je... (6. 7. 2022)


Siemens a nVidia rozšířují partnerství v oblasti průmyslových světů metavers

Vedle tvorby světů metaverse v průmyslu se partnerství firem Siemens a nVidia zaměří i na posílení využití technologie digitálních dvojčat řízené umělou inteligencí.... (6. 7. 2022)


Po devíti letech končí Hangouts, nástupce Chat čeká řada vylepšení

V listopadu letošního roku odstaví společnost Google svou komunikační službu Hangouts. Počínaje dnešním dnem začne vyzývat a v podstatě i okamžitě přesměrovávat uživatele... (28. 6. 2022)


Zoom představil jednotné prostřední pro spolupráci Zoom One

Nabídku Zoom One, která spojuje možnosti chatu, telefonování, schůzek a whiteboardu v jednom prostředí, představila společnost Zoom. Uživatelé novinky budou moci přistupovat k... (23. 6. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)