O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Deloitte nabídne služby pro tvorbu světů metaverse

Konzultační službu, která má pomáhat klientům při tvorbě virtuálních prostředí, zážitků a zkušeností ve stylu rozvíjejícího se konceptu metaverse, zařadila do svého portfolia společnost Deloitte.... (17. 1.)


Honeywell v Brně otevře výzkumné centrum pro automatizaci skladů

Plány na vybudování nového výzkumného, vývojového a testovacího centra pro své aktivity v oblasti automatizace skladů představila společnost Honeywell. Závod, který se... (5. 1.)


Oracle výrazně posiluje ve zdravotnictví

Akvizici firmy Cerner, která se specializuje na technologická řešení pro zdravotnictví, oznámila společnost Oracle. Celková hodnota transakce činí nezanedbatelných 23,8 milionu dolarů. Kupující... (21. 12. 2021)


HELIOS Nephrite s novým partnerem

Nejen nové zákazníky, ale i nové partnery, přineslo společnosti Asseco Solutions uvedení jejího nového produktu HELIOS Nephrite na trh. Tím aktuálně posledním je firma Berghof... (13. 12. 2021)


Honeywell v Brně vyvinul navigační řešení pro drony

O spuštění dvou nových odolných navigačních systémů vyvinutých v Honeywell Technology Solutions (HTS) v Brně: Honeywell Compact Inertial Navigation System a Honeywell Radar Velocity System informovala... (8. 12. 2021)


IBM kupuje od McDonald's firmu McD Tech Labs

Společnost IBM uzavřela dohodu s firmou McDonald's, jejímž předmětem je další rozvoj a nasazení technologie automatizovaného přijímání objednávek známé pod zkratkou AOT -... (7. 12. 2021)


Je čas ještě více digitalizovat: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022

Promyšlená digitalizace, dobře zvládnutá automatizace, pokročilá práce s daty... To je jen několik z řady IT trendů, díky nimž firmy zvládají rychle růst a vzkvétat... (6. 12. 2021)


Hlavní strategické technologické trendy pro rok 2022

Algoritmy zvyšující soukromí, nativně cloudové platformy, rozhodovací inteligence, hyperautomatizace, inženýrství umělé inteligence, distribuovaný podnik, totální zážitek nebo autonomní systémy - to je jen několik z... (6. 12. 2021)


Systém Siemensu sleduje emise napříč dodavatelským řetězcem

Environmentálně zaměřenou novinku z dílny společnosti Siemens tvoří software s názvem SiGreen a distribuovaná databáze s označením Estainium. Společně umožňují, aby si partneři v dodavatelských řetězcích bezpečně vyměňovali... (24. 11. 2021)


SAP masivně demokratizuje vývoj aplikací

Produkty a služby, které umožní urychlit digitální transformaci podniků, představila společnost SAP. Využít je mohou jak profesionální vývojáři, tak i uživatelé se zájmem o informační... (24. 11. 2021)


Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)