O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Partnerství Google Cloud a SAP urychlí cloudovou transformaci podnikání

Strategické partnerství mezi Google Cloud a SAP pomůže zákazníkům v transformaci jejich podnikání, podpoří migraci kritických podnikových systémů do cloudu a rozšíří stávající... (2. 8. 2021)


Zoom se inovacemi připravuje na budoucnost práce

Všeobecnou dostupnost nových funkcí platformy Zoom, jež nesou označení Zoom Apps a Zoom Events, oznámila společnost Zoom Video Communications. Představené inovace firma označuje... (21. 7. 2021)


Zoom vstupuje na trh kontaktních center

Na lukrativní trh cloudových kontaktních center se rozhodla vstoupit společnost Zoom Video Communications. Za 14,7 miliardy dolarů převezme v plně akciové, tj. bezhotovostní... (20. 7. 2021)


Dopady pandemie zvýšily poptávku po digitalizaci. Accenture posiluje kompetence

Německou konzultační firmu umlaut převzala společnost Accenture. Akvizicí posílí své kompetence v oblasti inženýrských služeb pro cloud computing, umělou inteligenci a sítě páté generace.... (21. 6. 2021)


Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty pro druhou půli roku 2021

V ČR aktuálně panuje ohledně ekonomického vývoje v druhé polovině roku 2021 převážně optimismus a řada firem se připravuje na neobvykle rychlý růst. Ať už... (7. 6. 2021)


SAP inovuje systémy i ekosystémy

Na konferenci SAPPHIRE NOW představila společnost SAP svou novou vizi, jejímž cílem je vytvořit podnikatelské komunity schopné dosahovat lepších obchodních výsledků, lépe se... (4. 6. 2021)


Pipedrive představil nástroj Smart Docs pro automatizaci práce s dokumenty

Startup Pipedrive, který vyvíjí a poskytuje CRM platformu, spustil nový nástroj Smart Docs – chytré dokumenty usnadňující obchodníkům administraci a spolupráci v týmech.... (24. 5. 2021)


Honeywell a SAP spustily platformu pro správce nemovitostí

Cloudovou platformu pro sledování a vyhodnocování finančních a provozních parametrů budov vytvořily a zpřístupnily společnosti Honeywell a SAP. Řešení nese jméno Forge Real Estate Operations... (21. 5. 2021)


Oracle představil technologii měřící účinnost reklam v 3D hrách

Nástroj, který umožňuje měřit účinnost reklamy vkládané do herních prostředí 3D, představila společnost Oracle. Tuto funkcionalitu zajišťuje systém Oracle Moat Measurement, který je součástí nejnovější... (21. 5. 2021)


Zoom představil platformu Events, která propojí fyzické i virtuální účastníky

Pandemie onemocnění COVID-19 pozměnila způsob, jakým se lidé setkávají. A její dopady přetrvají nejspíše i do budoucna, protože řada opatření se zdá být efektivní i... (20. 5. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)