O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2024 podruhé
E-knihy o IT zdarma
Manuál Linux

Informační systémy


Schneider Electric posiluje v průmyslovém softwaru

Britskou softwarovou společnost Aveva plně ovládne francouzská firma Schneider Electric. Majoritní podíl v ní získala už před pěti lety. Aktuální nabídka, kterou akceptovali... (26. 11. 2022)


Za rok skončí provoz bezplatné verze komunikační služby Wickr Me

Na konci roku 2023 ukončí společnost Wickr, která dnes patří do struktur firmy Amazon Web Services, nabídku a provoz bezplatné šifrované komunikační služby... (21. 11. 2022)


Thomson Reuters kupuje tvůrce daňového softwaru

Úmysl převzít kalifornskou softwarovou firmu SurePrep zveřejnila společnost Thomson Reuters. Akvizice proběhne v hotovosti, má hodnotu půl miliardy dolarů bude nejspíše dokončena v prvním čtvrtletí... (16. 11. 2022)


Zápisky z konference: Jak vás vhodný informační systém posune vpřed

Jak získat zákazníky s pomocí správně používaného CRM systému, jak komunikovat s vlastními zaměstnanci prostřednictvím intranetu, jak efektivně řídit firemní procesy, jak provádět ESG reporting,... (14. 11. 2022)


Sbírat data, ale chránit soukromí. Brněnský Smartlook analyzuje uživatelské chování bez sledování

Podle výzkumné společnosti Gartner se předpisy o ochraně osobních údajů do roku 2023 dotknou 65 % světové populace. Přitom ještě v roce 2019... (4. 11. 2022)


Ataccama ONE ve verzi 14 přináší vylepšený datový katalog i nový analytický modul

Česko-kanadská společnost Ataccama ze svého Data People Summitu v Bostonu oznámila novou významnou aktualizaci své platformy Ataccama ONE pro správu firemních dat. V... (26. 10. 2022)


Microsoft Places pomáhá při koordinaci hybridního modelu práce

Platformu s názvem Places, která tvoří součást služby Microsoft 365, představila společnost Microsoft. Jde o nástroj, jenž má za úkol optimalizovat využití fyzického... (13. 10. 2022)


Platforma Parrot digitalizuje svědecké výpovědi pomocí AI a nahrazuje mizející stenografy

Svědecké výpovědi, takzvané depositions, jsou základním kamenem soudních řízení v USA. Firmy je využívají jako zálohu pro případné soudní jednání. Američané se totiž... (10. 10. 2022)


Element Logic optimalizuje sklady pomocí dat získaných v reálném čase

Cloudovou datovou platformu, která shromažďuje, analyzuje, sdílí a využívá datové toky z různých zdrojů dat v reálném čase, uvedla na trh společnost Element... (29. 9. 2022)


Siemens na MSV představí řešení pro flexibilní, odolnou a energeticky úspornou výrobu

Rostoucí ceny energií, nejistota jejich dostupnosti, měnící se potřeby a požadavky zákazníků i nutnost udržet výrobu v chodu za všech okolností – aspekty,... (26. 9. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2024 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)