O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Chytrá řešení: Nové Pozoruhodné IT produkty roku 2022

Lze bez přehánění konstatovat, že ačkoli je aktuální situace složitá – z hlediska vývoje ekonomiky, z hlediska geopolitiky a pravděpodobně i s ohledem na podzimní... (6. 6. 2022)


Software startupu BeiT propojuje komplexní digitální správu nemovitostí v cloudu s internetem věcí

Český startup BeiT buduje komplexní produkt, který přináší radikální proměnu správy bydlení a nemovitostí. Software společnosti představuje ucelený digitální ekosystém pro správu majetku,... (10. 5. 2022)


Pro zrychlený vývoj aplikací nasadila Kooperativa řešení VMware Tanzu

Stejně jako jiné společnosti musí i Kooperativa rychle reagovat na změny a řešit náročné požadavky svých klientů. K tomu potřebuje držet krok s trendy... (4. 5. 2022)


Robot v pražském centru SAP Services ročně naplánuje desítky tisíc pohovorů

Robot Alex letos v pražském centru podnikových a inovačních služeb SAP Services naplánuje 90 tisíc pohovorů s uchazeči o práci ve společnosti SAP po celém... (27. 4. 2022)


Equideum a Nokia vybudují tržnici pro data o zdravotní péči

Globální trh s údaji o zdravotní péči, resp. s daty pacientů je na vzestupu. Společnosti Equideum Health a Nokia v této souvislosti oznámily, že plánují... (6. 4. 2022)


NEC nasadil kvantové výpočty do servisních služeb

Technologie kvantových výpočtů dokáží snížit náklady doručování náhradních dílů pro údržbu informačních technologií až o 30 procent. Na základě výsledků zkušebního provozu o... (16. 2. 2022)


Začíná éra „stavebnicové“ a uživatelsky přívětivé datové analytiky

Poskytnout zaměstnancům a zákazníkům přístup ke srozumitelným a konzistentním datům bez ohledu na jejich technické vzdělání – to je hlavní výzva a zároveň... (28. 1. 2022)


Deloitte nabídne služby pro tvorbu světů metaverse

Konzultační službu, která má pomáhat klientům při tvorbě virtuálních prostředí, zážitků a zkušeností ve stylu rozvíjejícího se konceptu metaverse, zařadila do svého portfolia společnost Deloitte.... (17. 1. 2022)


Honeywell v Brně otevře výzkumné centrum pro automatizaci skladů

Plány na vybudování nového výzkumného, vývojového a testovacího centra pro své aktivity v oblasti automatizace skladů představila společnost Honeywell. Závod, který se... (5. 1. 2022)


Oracle výrazně posiluje ve zdravotnictví

Akvizici firmy Cerner, která se specializuje na technologická řešení pro zdravotnictví, oznámila společnost Oracle. Celková hodnota transakce činí nezanedbatelných 23,8 milionu dolarů. Kupující... (21. 12. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)