O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Salesforce integruje funkci průběžného vzdělávání v menších dávkách

O funkci Learning Paths rozšířila svou platformu společnost Salesforce. Novinka nabízí uživatelům personalizované průběžné vzdělávání. Oproti formálním školením integruje části kurzů do ... (29. 4.)


Siemens a Google spolupracují na propagaci a šíření nástrojů umělé inteligence v průmyslu

Díky nově uzavřenému partnerství s firmou Siemens upevňuje společnost Google své postavení v jedné ze šesti klíčových vertikál, v nichž hodlá rozvíjet své cloudové služby. Spolupráce... (27. 4.)


Panasonic rozvíjí své softwarové portfolio

O akvizici softwarové firmy Blue Yonder, která se specializuje na vývoj řešení pro dodavatelské řetězce, plánování výroby nebo maloobchodních činností, informovala společnost Panasonic.... (26. 4.)


Evropskou akvizicí IBM posílí v inteligentní automatizaci procesů

O akvizici italské firmy MyInvenio, která se specializuje na oblast automatizace podnikových procesů, informovala společnost IBM. Pořízené technologie, které primárně slouží pro analyzování... (16. 4.)


Regulatorní reportování vůči ČNB posouvá české finanční subjekty k automatizaci

České finanční instituce procházejí největší regulativní změnou za poslední léta. Tou je přechod na nový informační systém zákonného reportování vůči České národní bance... (8. 4.)


Defender Antivirus automaticky ošetřuje zranitelnost Exchange Serveru

Jednu ze čtyř aktuálních kritických zranitelností systému Exchange Server od 18. března automaticky ošetřuje nástroj Defender Antivirus. Podle informací společnosti Microsoft program nově... (22. 3.)


Možnost identifikovat zákazníky na dálku už i v Česku!

Díky společnosti Dreamview se do Česka dostala špičková technologie, která výrazně akceleruje možnosti vzdáleného obchodování. Zmiňovaná technologie se jmenuje Videoident a vznikla v německé společnosti... (22. 3.)


Thoma Bravo kupuje firmu Talend

Investiční fond Thoma Bravo koupil za 2,4 miliardy dolarů v hotovosti společnost Talend. Ta vyvíjí software pro integraci dat z různých zdrojů, jako jsou například... (15. 3.)


ARBES Technologies spouští fintech aplikaci poskytující úvěry kompletně on-line

Návrh a vývoj nového fintechového produktu pro kompletní vedení a správu peněžních úvěrů dokončila společnost ARBES Technologies. Univerzální systém ARBES Lending umožňuje... (15. 3.)


Salesforce nabídne no-code automatickou integraci s daty třetích stran

O zpřístupnění nástroje MuleSoft Composer ve své cloudové platformě informovala společnost Salesforce. Od poloviny března nabídne novinka podnikovým uživatelům možnost no-code, resp. bezkódové... (11. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)