O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2024 podruhé
E-knihy o IT zdarma
Manuál Linux

Informační systémy


Monday.com rozjíždí CRM byznys

Cloudová platforma pro řízení pracovních činností Monday.com rozšířila svou nabídku o řešení ze segmentu CRM. Na trh uvedla plně přizpůsobitelný systém Monday Sales... (4. 8. 2022)


Jakým výzvám čelí české průmyslové podniky v oblasti IT?

České průmyslové podniky v současné době čelí řadě výzev, které mohou zásadně ovlivnit jejich budoucnost, a dokonce i jejich přežití. Od dramatického nárůstu... (26. 7. 2022)


Český Easy Software dokončil pilotní projekt umožňující digitalizovat státy

Pilotní projekt nasazení softwaru pro řízení více než 40 tisíc projektů v rámci státní správy Kazachstánu dokončila tuzemská společnosti Easy Software. Nyní je... (6. 7. 2022)


Siemens a nVidia rozšířují partnerství v oblasti průmyslových světů metavers

Vedle tvorby světů metaverse v průmyslu se partnerství firem Siemens a nVidia zaměří i na posílení využití technologie digitálních dvojčat řízené umělou inteligencí.... (6. 7. 2022)


Po devíti letech končí Hangouts, nástupce Chat čeká řada vylepšení

V listopadu letošního roku odstaví společnost Google svou komunikační službu Hangouts. Počínaje dnešním dnem začne vyzývat a v podstatě i okamžitě přesměrovávat uživatele... (28. 6. 2022)


Zoom představil jednotné prostřední pro spolupráci Zoom One

Nabídku Zoom One, která spojuje možnosti chatu, telefonování, schůzek a whiteboardu v jednom prostředí, představila společnost Zoom. Uživatelé novinky budou moci přistupovat k... (23. 6. 2022)


Datlowe zefektivňuje práci lékařů, s pomocí AI bojuje s infekcemi

Český healthtech Datlowe zkvalitňuje prostředí nemocnic a zefektivňuje práci lékařů. S pomocí technologie HAIDi, využívající umělou inteligenci a metody strojového učení, analyzuje veškeré... (22. 6. 2022)


Chytrá řešení: Nové Pozoruhodné IT produkty roku 2022

Lze bez přehánění konstatovat, že ačkoli je aktuální situace složitá – z hlediska vývoje ekonomiky, z hlediska geopolitiky a pravděpodobně i s ohledem na podzimní... (6. 6. 2022)


Software startupu BeiT propojuje komplexní digitální správu nemovitostí v cloudu s internetem věcí

Český startup BeiT buduje komplexní produkt, který přináší radikální proměnu správy bydlení a nemovitostí. Software společnosti představuje ucelený digitální ekosystém pro správu majetku,... (10. 5. 2022)


Pro zrychlený vývoj aplikací nasadila Kooperativa řešení VMware Tanzu

Stejně jako jiné společnosti musí i Kooperativa rychle reagovat na změny a řešit náročné požadavky svých klientů. K tomu potřebuje držet krok s trendy... (4. 5. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2024 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)