O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2022
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Nízká poptávka po obchodních dovednostech u vývojářů vytváří problém v komunikaci s vedením podniku

Aplikace jsou klíčovou hnací silou moderní digitální ekonomiky a mají zásadní význam pro rozvoj firem. Podle celoevropské analýzy nejčastějších nabídek pracovních míst... (1. 7.)


Vysoká inflace a nízká důvěra zákazníků negativní ovlivní trh ICT zařízení v Evropě

Obrat evropského trhu informačních a komunikačních technologií letos meziročně vzroste o 3,5 procenta v přepočtu na stálý kurz. V absolutních číslech přesáhne hodnotu... (10. 6.)


Chytrá řešení: Nové Pozoruhodné IT produkty roku 2022

Lze bez přehánění konstatovat, že ačkoli je aktuální situace složitá – z hlediska vývoje ekonomiky, z hlediska geopolitiky a pravděpodobně i s ohledem na podzimní... (6. 6.)


Téměř polovina CFO a finančních ředitelů považuje samoobslužná data a analytiku za hnací sílu produktivity zaměstnanců.

Podniky, které v boji proti inflaci investují do produktivity a efektivity, překonají ty, které budou pouze zvyšovat ceny.... (30. 5.)


Hybridní pracoviště vyžadují komplexní digitální zkušenost

75 procent organizací, které se zapojily do studie Optimizing Digital Employee Experience for Anywhere Work společnosti VMware, považuje digitální zaměstnaneckou zkušenost (DEX) za... (20. 5.)


Digitální transformace prochází pětiletkou dvouciferného růstu

Globální výdaje na digitální transformaci letos dosáhnou hodnoty 1,8 bilionu dolarů. Meziročně podle analytiků společnosti IDC vzrostou o 17,6 procenta. Nejvíce do projektů... (18. 5.)


Solární komunitní centra Dell Technologies přinášejí technologie, zdravotní péči a pracovní dovednosti do vzdálených komunit

Společnost Dell Technologies ve spolupráci s firmami Intel, Microsoft a organizací Computer Aid představila svou strategii budování solárních komunitních center, která navazuje na zavedený... (11. 5.)


Světový trh IT a podnikových služeb čeká pět let stabilního růstu

O 5,6 procenta letos meziročně vzroste obrat globálního trhu IT a podnikových služeb. V přepočtu na aktuální směnné kurzy to bude méně, konkrétně 4,2... (25. 4.)


Výdaje na IT by letos měly v celosvětovém měřítku růst o čtyři procenta

Podle nejnovější analýzy Gartneru na tom bude nejlépe oblast softwaru následovaná IT službami a výdaji na systémy datových center (podrobnosti viz trh v... (19. 4.)


Konica Minolta je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelnosti

Snižování emisí oxidu uhličitého, podpora recyklace a s tím související důraz na šetrnost k životnímu prostředí a ochranu biodiverzity. To jsou hlavní cíle zaměřené na... (12. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)