O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Asseco Solutions a Geetoo - ocenění partnerství

Již sedm let trvá spolupráce společností Asseco Solutions a Geetoo, díky níž může tvůrce informačních systémů HELIOS nabízet svým zákazníkům cloudové řešení ERPORT. Výsledkem dlouhodobé... (12. 4.)


FCC zařadila firmu Kaspersky na seznam hrozeb pro národní bezpečnost

Americká Federální komise pro komunikace přidala ruskou kyberbezpečnostní společnost Kaspersky Lab na seznam subjektů, které představují "nepřijatelné riziko pro národní bezpečnost USA". Je to poprvé,... (28. 3.)


Česká pobočka Ness mění CEO a organizační strukturu

Martin Silvička se stal generálním ředitelem společnosti Ness Czech, která je předním českým integrátorem informačních technologií a součástí globální skupiny Ness Digital Engineering.... (23. 3.)


U současného zaměstnavatele chce rozhodně zůstat jen 29 % IT zaměstnanců

Z průzkumu provedeného společností Gartner vyplývá, že IT pracovníci mají častěji sklon k odchodu ze svého stávajícího zaměstnání, než zaměstnanci v jiných funkcích... (18. 3.)


IDC predikuje dopady rusko-ukrajinské války na globální trh ICT

Ruská invaze na Ukrajinu a následné diplomatické a ekonomické reakce dovedly Evropu i svět do kritického bodu. Důsledky konfliktu dopadnou také na globální trh informačních a komunikačních... (11. 3.)


VMware spolupracuje s německými univerzitami na vizi automatizace života a vývoji 6G

Svou vizi automatizace života v originále Automating Life představila společnost VMware. Myšlenku popisuje jako spojení cloudových, síťových a AI technologií a systému hodnot jako... (10. 3.)


Edge computing a chytré brýle synergicky podporují vzdálenou spolupráci

Mnoho firem uvažuje o možnostech a způsobech, jak začlenit do své každodenní praxe technologie asistované/augmentované (AR) a virtuální reality (VR), které nyní... (3. 3.)


Jak ovlivní Akt o umělé inteligenci evropský trh softwaru s umělou inteligencí

Svět informačních a komunikačních technologií upoutává stále větší pozornost zákonodárců a regulačních orgánů. Žhavým evropským tématem se v této souvislosti stává umělá inteligence. Unijní zákonodárci v současnosti finalizují... (23. 2.)


Fujitsu se bude věnovat etickým otázkám umělé inteligence

Kancelář pro stanovování etických pravidel v oblasti umělé inteligence a pro dohled nad jejími implementacemi založí společnost Fujitsu. Nové pracoviště bude pověřeno úkolem... (14. 2.)


Výdaje na cloudové služby do tří let předstihnou výdaje na tradiční informační technologie

Už v roce 2025 předstihnou podle informací společnosti Gartner globální podnikové výdaje na veřejné cloudové služby celkový objem prostředků, jež organizace vynaloží na... (11. 2.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)