O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


5 největších mýtů o digitální transformaci v průmyslové výrobě

Digitální transformace patří mezi prioritní věci managementu řady výrobních firem a diskutuje se o ní bez ohledu na průmyslové odvětví. Podniky tuší, že se bez... (4. 1.)


Umělá inteligence předpovídá pro rok 2023 další rozšíření své působnosti

Jistě, začátek roku svádí k nějrůznějším předpovědím... My jsme se letos pro změnu v redakci rozhodli zeptat na odhady pro rok 2023 umělé inteligence. Konkrétně... (2. 1.)


Firmy a jejich zaměstnanci se rozcházejí v pohledu na inovace pracovního prostředí

Podniky, které praktikují hybridní modely práce, užívají formální metriky k měření dopadu technických inovací ve větší míře než ty, které vyžadují přítomnost zaměstnanců... (14. 12. 2022)


V příštích třech letech české firmy investují do digitalizace 60 miliard korun

České firmy očekávají změny na trhu a plánují na ně reagovat. 62 % si myslí, že se jejich odvětví do tří let promění. Do... (12. 12. 2022)


Mladí klienti bank přejí umělé inteligenci

Zhruba jedna polovina lidí navštěvuje svou banku stejně často jako před koronavirovou pandemií, vyplývá z reprezentativního online průzkumu, který pro IBM uskutečnila výzkumná... (9. 12. 2022)


Klíč k úspěchu: zákaznický servis pro mladou generaci

Společnosti, které již zkoumají spotřebitelské chování mladé generace, budou na globálním trhu vysoce konkurenceschopné. Nasycení trhu a trend digitalizace změní nejen podobu zákaznického servisu –... (9. 12. 2022)


Hype křivka pro rodící se technologie v oblasti podnikových financí

Finanční či ekonomická oddělení se s podporou nových technologií, zejména umělé inteligence (AI) a strojového učení, rychle mění v prostředí, kde lidé a... (8. 12. 2022)


Prosperující IT v roce 2023: Horké trendy budou nabírat na síle

Adaptivní umělá inteligence, oborové cloudové platformy, ale i důraz na udržitelnost budou zřejmě patřit k trendům, o kterých se v roce 2023 bude hodně mluvit.... (5. 12. 2022)


Top řešení: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023

A je to konečně opět tady: I letos vám přinášíme populární přehled pozoruhodných produktů, tentokrát s letopočtem 2023. Tak, jako v minulých ročnících, i tentokrát... (5. 12. 2022)


České firmy mají vůči digitální transformaci zbytečné předsudky

Firmy nedoceňují přínosy digitální transformace, úspěch digitalizace spočívá ve změně myšlení zaměstnanců, univerzální řešení neexistuje. To jsou některé ze závěrů konference společnosti Konica Minolta na... (29. 11. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)