O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2022
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Téměř polovina zaměstnanců má problém s digitální transformaci své firmy

Průzkum společnosti Dell Technologies z více než 40 zemí ukazuje, že po dvou letech zrychlené digitální transformace si vedoucí pracovníci firem více než... (27. 9.)


DXC hledá investory

Globální systémový integrátor a dodavatel řešení DXC Technology začal podle informací agentury Bloomberg spolupracovat s poradenskými firmami poté, co o jeho převzetí projevil... (22. 9.)


Dvě třetiny evropských SMB musí optimalizovat své podnikání pro hybridní práci

Bezmála polovina evropských malých a středních podniků přichází kvůli výpadkům IT ročně minimálně o 12 pracovních dní na zaměstnance, ukázala nový výzkum společnosti... (8. 9.)


Hype křivka nastupujících technologií 2022: Zážitky, udržitelnost, AI

Klíčové technologické trendy umocní pohlcující zážitky, urychlí automatizaci umělé inteligence a optimalizují využívání technologií.... (1. 9.)


Výdaje na ICT letos v Evropě vzrostou o 4 %

Navzdory inflaci, válce na Ukrajině a zpomalujícím výkonům ekonomik letos výdaje na informační a komunikační technologie v Evropě vzrostou o 4 procenta. Podle analytiků společnosti... (12. 8.)


70 % podniků má kvůli neefektivnímu využívání dat problém inovovat

Více než tři čtvrtiny (70 %) firem nedokáží vytěžit maximální užitek ze svých dat – což má přímý dopad na jejich schopnost inovovat, jak... (2. 8.)


Amazon posiluje ve zdravotnictví

Dohodu o převzetí firmy One Medical uzavřela společnost Amazon. Akvírovaný podnik poskytuje primární zdravotní péči ve virtuální podobě. Hodnota transakce činí 3,9 miliardy... (24. 7.)


Růst výdajů na IT letos zpomalí

Globální výdaje na informační technologie letos dosáhnou výše 4,5 bilionu dolarů. Meziročně dojde podle analytiků společnosti Gartner k jejich 3procentnímu navýšení.... (20. 7.)


Nízká poptávka po obchodních dovednostech u vývojářů vytváří problém v komunikaci s vedením podniku

Aplikace jsou klíčovou hnací silou moderní digitální ekonomiky a mají zásadní význam pro rozvoj firem. Podle celoevropské analýzy nejčastějších nabídek pracovních míst... (1. 7.)


Vysoká inflace a nízká důvěra zákazníků negativní ovlivní trh ICT zařízení v Evropě

Obrat evropského trhu informačních a komunikačních technologií letos meziročně vzroste o 3,5 procenta v přepočtu na stálý kurz. V absolutních číslech přesáhne hodnotu... (10. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)