O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Hybridní pracoviště vyžadují komplexní digitální zkušenost

75 procent organizací, které se zapojily do studie Optimizing Digital Employee Experience for Anywhere Work společnosti VMware, považuje digitální zaměstnaneckou zkušenost (DEX) za... (Dnes)


Digitální transformace prochází pětiletkou dvouciferného růstu

Globální výdaje na digitální transformaci letos dosáhnou hodnoty 1,8 bilionu dolarů. Meziročně podle analytiků společnosti IDC vzrostou o 17,6 procenta. Nejvíce do projektů... (18. 5.)


Solární komunitní centra Dell Technologies přinášejí technologie, zdravotní péči a pracovní dovednosti do vzdálených komunit

Společnost Dell Technologies ve spolupráci s firmami Intel, Microsoft a organizací Computer Aid představila svou strategii budování solárních komunitních center, která navazuje na zavedený... (11. 5.)


Světový trh IT a podnikových služeb čeká pět let stabilního růstu

O 5,6 procenta letos meziročně vzroste obrat globálního trhu IT a podnikových služeb. V přepočtu na aktuální směnné kurzy to bude méně, konkrétně 4,2... (25. 4.)


Výdaje na IT by letos měly v celosvětovém měřítku růst o čtyři procenta

Podle nejnovější analýzy Gartneru na tom bude nejlépe oblast softwaru následovaná IT službami a výdaji na systémy datových center (podrobnosti viz trh v... (19. 4.)


Konica Minolta je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelnosti

Snižování emisí oxidu uhličitého, podpora recyklace a s tím související důraz na šetrnost k životnímu prostředí a ochranu biodiverzity. To jsou hlavní cíle zaměřené na... (12. 4.)


Asseco Solutions a Geetoo - ocenění partnerství

Již sedm let trvá spolupráce společností Asseco Solutions a Geetoo, díky níž může tvůrce informačních systémů HELIOS nabízet svým zákazníkům cloudové řešení ERPORT. Výsledkem dlouhodobé... (12. 4.)


FCC zařadila firmu Kaspersky na seznam hrozeb pro národní bezpečnost

Americká Federální komise pro komunikace přidala ruskou kyberbezpečnostní společnost Kaspersky Lab na seznam subjektů, které představují "nepřijatelné riziko pro národní bezpečnost USA". Je to poprvé,... (28. 3.)


Česká pobočka Ness mění CEO a organizační strukturu

Martin Silvička se stal generálním ředitelem společnosti Ness Czech, která je předním českým integrátorem informačních technologií a součástí globální skupiny Ness Digital Engineering.... (23. 3.)


U současného zaměstnavatele chce rozhodně zůstat jen 29 % IT zaměstnanců

Z průzkumu provedeného společností Gartner vyplývá, že IT pracovníci mají častěji sklon k odchodu ze svého stávajícího zaměstnání, než zaměstnanci v jiných funkcích... (18. 3.)


Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)