O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Trendy v technologiích: Drtivá většina spotřebitelů se zajímá o metaverza

Organizace očekávají, že metaverzum a pohlcující zážitky budou důležitým kanálem pro interakce se spotřebiteli, stejně jako pro zaměstnance. Rok 2023 ovšem přinese nejen rozvoj v... (16. 1.)


5 největších mýtů o digitální transformaci v průmyslové výrobě

Digitální transformace patří mezi prioritní věci managementu řady výrobních firem a diskutuje se o ní bez ohledu na průmyslové odvětví. Podniky tuší, že se bez... (4. 1.)


Umělá inteligence předpovídá pro rok 2023 další rozšíření své působnosti

Jistě, začátek roku svádí k nějrůznějším předpovědím... My jsme se letos pro změnu v redakci rozhodli zeptat na odhady pro rok 2023 umělé inteligence. Konkrétně... (2. 1.)


Firmy a jejich zaměstnanci se rozcházejí v pohledu na inovace pracovního prostředí

Podniky, které praktikují hybridní modely práce, užívají formální metriky k měření dopadu technických inovací ve větší míře než ty, které vyžadují přítomnost zaměstnanců... (14. 12. 2022)


V příštích třech letech české firmy investují do digitalizace 60 miliard korun

České firmy očekávají změny na trhu a plánují na ně reagovat. 62 % si myslí, že se jejich odvětví do tří let promění. Do... (12. 12. 2022)


Mladí klienti bank přejí umělé inteligenci

Zhruba jedna polovina lidí navštěvuje svou banku stejně často jako před koronavirovou pandemií, vyplývá z reprezentativního online průzkumu, který pro IBM uskutečnila výzkumná... (9. 12. 2022)


Klíč k úspěchu: zákaznický servis pro mladou generaci

Společnosti, které již zkoumají spotřebitelské chování mladé generace, budou na globálním trhu vysoce konkurenceschopné. Nasycení trhu a trend digitalizace změní nejen podobu zákaznického servisu –... (9. 12. 2022)


Hype křivka pro rodící se technologie v oblasti podnikových financí

Finanční či ekonomická oddělení se s podporou nových technologií, zejména umělé inteligence (AI) a strojového učení, rychle mění v prostředí, kde lidé a... (8. 12. 2022)


Prosperující IT v roce 2023: Horké trendy budou nabírat na síle

Adaptivní umělá inteligence, oborové cloudové platformy, ale i důraz na udržitelnost budou zřejmě patřit k trendům, o kterých se v roce 2023 bude hodně mluvit.... (5. 12. 2022)


Top řešení: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023

A je to konečně opět tady: I letos vám přinášíme populární přehled pozoruhodných produktů, tentokrát s letopočtem 2023. Tak, jako v minulých ročnících, i tentokrát... (5. 12. 2022)


Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)