O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Datová centra


Architektura Hopper výrazně urychlí strojové učení

Nástupce architektury Ampere nese označení Hopper po americké průkopnici počítačových věd Grace Brewster Murray Hopperové. Nasazení novinky z dílny společnosti nVidia do výpočetních akcelerátorů... (25. 3.)


Superčipy Grace a Grace Hopper zamíří do datových center

Svou nabídku čipů pro ekosytémy datových center rozšířila o dvě platformy společnost nVidia. První reprezentuje procesor s označením Grace, druhou kombinované řešení Grace Hopper.... (23. 3.)


Defender for Cloud nově spolupracuje i s Google Cloud Platform

Pokrytí bezpečnostního systému Defender for Cloud rozšířila společnost Microsoft také na prostředí Google Cloud Platform (GCP). Nyní jím pokrývá svou i dvě konkurenční... (28. 2.)


Akamai si pořizuje vlastní platformu IaaS

Tvůrce a provozovatele cloudové platformy pro poskytování služeb infrastruktury jako služby Linode převezme za 900 milionů dolarů společnost Akamai. Z pohledu jejího vedení jde... (18. 2.)


Pure Storage zahájil strategickou spolupráci s AWS pro platformu Portworx

Strategickou spolupráci se společností Amazon Web Services (AWS) zahájila firma Pure Storage. Spolupráce se bude týkat vývoje a podpory řešení Portworx společnosti Pure,... (15. 2.)


Nabídkou HPC jako služba dotahuje Lenovo konkurenty

Své portfolio infrastrukturních IT služeb TruScale rozšířila společnost Lenovo o nabídku High Performance Computing as a Service neboli HPCaaS. Zákazníkům jejím prostřednictvím nabídne kapacity systémů... (28. 1.)


Pure Storage spolupracuje se společností Meta na projektu RSC pro výzkum umělé inteligence

Řešení Pure FlashArray a FlashBlade poskytnou robustní a škálovatelné úložiště pro systém RSC, který podle společnosti Meta již nyní patří mezi nejrychlejší superpočítače provozující AI.... (26. 1.)


Meta staví superpočítač RSC pro trénink umělé inteligence

Superpočítač zaměřený specificky na trénink systémů strojového učení už druhým rokem buduje společnost Meta, která zastřešuje konglomerát sociálních médií, z nichž nejznámější je Facebook. Stroj nese... (25. 1.)


Zájem o cloudovou infrastrukturu neutuchá, dedikovaná forma roste rychleji

Globální výdaje na cloudovou infrastrukturu, konkrétně na produkty pro ukládání a zpracování dat, ve třetím čtvrtletí 2021 meziročně vzrostly o 6,6 ... (18. 1.)


Microsoft hledá udržitelná paliva pro svá datová centra

50 milionů dolarů investovala společnost Microsoft do firmy LanzaJet, která se zabývá výrobou udržitelných paliv pro leteckou dopravu. Peníze zamíří do výstavby závodu Freedom Pines... (14. 1.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)