O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nenechte si ujít: Nové pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Datová centra


Výdaje na veřejné cloudové služby se napřesrok přiblíží 600 miliardám dolarů

V letošním roce vzrostou globální výdaje na veřejné cloudové služby meziročně o 18,8 procenta. Podle analytiků společnosti Gartner dosáhnou hodnoty 490 miliard dolarů. A těmito... (9. 11. 2022)


Qualys zjednodušuje správu zranitelností multicloudu

Zkušební verzi řešení TotalCloud FlexScan zpřístupnila společnost Qualys. Novinka nevyužívá agenty a nabízí cloudově nativní detekci zranitelností včetně reakčních postupů. Cílové uživatele představují... (7. 11. 2022)


Optické pevné disky nabídnou nevídané ceny za terabajt

Technologii využitelnou pro konstrukci optických pevných disků představila společnost Folio Photonics. Její tržní výhodu by měla představovat cena za uložení jednoho terabajtu dat.... (8. 9. 2022)


VMware Aria reaguje na rozmach multicloudových strategií

Na konferenci VMware Explore 2022 představila společnost VMware pod názvem VMware Aria ucelený soubor řešení pro správu multicloudu včetně řízení nákladů, výkonu, konfigurace... (5. 9. 2022)


Google přenechá správu IoT partnerům

O ukončení provozu služby IoT6 Core informovala společnost Google. Do jednoho roku by její uživatelé měli přejít na partnerská řešení správy zařízení internetu... (26. 8. 2022)


Google rozšířil své SecOps portfolio o službu curated detections

Sadu nástrojů a služeb Chronicle rozšířila o specifickou službu z kategorie threat intelligence společnost Google. Novinka nese označení curated detections, velmi volně přeloženo... (18. 8. 2022)


Zájem o služby IaaS nepolevuje

Ve druhém letošním čtvrtletí vzrostl odbyt infrastrukturních cloudových služeb meziročně o 33 procent. Celkem poskytovatelé utržili 62,3 miliardy dolarů. Podle analytiků společnosti Canalys... (15. 8. 2022)


Cloud computing v Česku využívá 77 % firem

Cloudové služby si podmanuily český trh. V nadcházejícím roce do nich firmy plánují investovat téměř třetinu svého IT rozpočtu. Alespoň jedno řešení založené... (5. 8. 2022)


Foxconn novým multicloudovým datovým centrem podpoří svou digitální transformaci

Letos v červnu uvedla společnost Foxconn do provozu multicloudové datové centrum. Navrhly a vytvořily jej pro ni společně firmy VMware a Far EasTone... (1. 8. 2022)


Google Cloud do své nabídky zařadil první virtuální stroje na architektuře ARM

Procesory architektury ARM se postupně šíří i mimo svou stěžejní doménu mobilních zařízení. Vedle serverů se začínají prosazovat i v desktopech a není... (14. 7. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)