O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2024
E-knihy o IT zdarma
Manuál Linux

Datová centra


Google rozšířil své SecOps portfolio o službu curated detections

Sadu nástrojů a služeb Chronicle rozšířila o specifickou službu z kategorie threat intelligence společnost Google. Novinka nese označení curated detections, velmi volně přeloženo... (18. 8. 2022)


Zájem o služby IaaS nepolevuje

Ve druhém letošním čtvrtletí vzrostl odbyt infrastrukturních cloudových služeb meziročně o 33 procent. Celkem poskytovatelé utržili 62,3 miliardy dolarů. Podle analytiků společnosti Canalys... (15. 8. 2022)


Cloud computing v Česku využívá 77 % firem

Cloudové služby si podmanuily český trh. V nadcházejícím roce do nich firmy plánují investovat téměř třetinu svého IT rozpočtu. Alespoň jedno řešení založené... (5. 8. 2022)


Foxconn novým multicloudovým datovým centrem podpoří svou digitální transformaci

Letos v červnu uvedla společnost Foxconn do provozu multicloudové datové centrum. Navrhly a vytvořily jej pro ni společně firmy VMware a Far EasTone... (1. 8. 2022)


Google Cloud do své nabídky zařadil první virtuální stroje na architektuře ARM

Procesory architektury ARM se postupně šíří i mimo svou stěžejní doménu mobilních zařízení. Vedle serverů se začínají prosazovat i v desktopech a není... (14. 7. 2022)


Multicloud se v praxi stal samozřejmostí

Bezmála čtyři pětiny organizací v současnosti využívají služby více než tří veřejných cloudových poskytovatelů. Vyplývá to ze zprávy společnosti Virtana, která rovněž působí... (11. 7. 2022)


IBM zvyšuje potenciál výzkumu v národním superpočítačovém centru IT4Innovations

Společnost IBM ve spolupráci se svým obchodním partnerem, firmou Datera, dodala do IT4Innovations, národního superpočítačového centra, které tvoří strategickou výzkumnou infrastrukturu České republiky... (20. 6. 2022)


Poznámky z konference: Cloud computing v praxi v roce 2022

Ani ústup pandemie nebo aktuální geopolitické události nepřinesly změnu trendu rostoucího zájmu o cloudová řešení. Firmy k nim i nadále vzhlížejí jako k prostředku umožňujícímu... (23. 5. 2022)


Konference: Zájem o chytrá cloudová řešení dále strmě roste

Ani ústup pandemie neznamená změnu v trendu rostoucího zájmu o cloudová řešení. Společnost Gartner odhaduje, že globální výdaje uživatelů na veřejný cloud letos přesáhnou 480... (4. 5. 2022)


Služby VMware Cross-Cloud jsou k dispozici na tržišti Microsoft Azure Marketplace

Uživatelé platformy Microsoft Azure získali přístup ke službám VMware Cross-Cloud. Mohou využívat škálovatelnost, spolehlivost a agilitu cloudu Azure při vývoji aplikací a... (3. 5. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2024 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)