O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2024
E-knihy o IT zdarma
Manuál Linux

Datová centra


Datová centra pro umělou inteligenci

Společnosti Schneider Electric a NVIDIA oznámily spolupráci s cílem optimalizovat infrastrukturu datových center a podpořit pokrok v oblasti umělé inteligence a digitálních dvojčat. V první... (24. 4.)


Dell AI Factory: Řešení umělé inteligence pro firmy

Společnosti Dell Technologies a NVIDIA oznámily posílení své strategické spolupráce v oblasti pomoci podnikům se zaváděním technologií umělé inteligence (AI). Díky rozšíření portfolia řešení pro... (15. 4.)


Předpověď vývoje trhu datových center pro rok 2024

S tím, jak se svět přizpůsobuje digitální transformaci téměř ve všech aspektech každodenního života, se neustále vyvíjí i odvětví datových center, které hraje v digitalizaci... (8. 4.)


Jen 6 % bank má připravený plán rozsáhlé transformace s AI

Jen 4 % retailových bank jsou připravena plně využívat inteligentní automatizaci, založenou na generativní umělé inteligenci. Až 61 % zákazníků retailových bank vyžaduje hovor s... (3. 4.)


Zásadní trendy v technologiích pro rok 2024

Minimalizace dopadu digitálního odvětví na životní prostředí, důležitost robustních zálohovacích řešení anebo vzestup generativní umělé inteligence. To a mnohé další bude hrát důležitou roli v... (13. 3.)


Gartner: Celosvětové výdaje koncových uživatelů veřejného cloudu dosáhnou v roce 2023 téměř 600 miliard dolarů

Podle nejnovější prognózy společnosti Gartner vzrostou celosvětové výdaje koncových uživatelů na veřejné cloudové služby letos o 21,7 % a v roce 2023 dosáhnou celkové výše... (19. 6. 2023)


Datová centra v roce 2023: Energetická nejistota i rostoucí komplexita

Říci, že rok 2022 byl převratný, je slabé slovo. Velká část loňských výhledů pro odvětví datových center se týkala rovnováhy mezi digitálním růstem a udržitelností... (1. 2. 2023)


Supermicro posiluje rodinu serverů MegaDC

Rozšíření produktové rodiny MegaDC avizovala Supermicro. Nové servery využívají procesory Ampere Altra a Altra Max platformy Mt. Hamilton. Podporovat mají provoz cloudově nativních... (23. 12. 2022)


Altron představil třetí generaci modulárního data centra EdgeDC

Digitální infrastruktura roste enormní rychlostí. Do roku 2030 mají trhy s prefabrikovanými modulárními data centry zaznamenat meziroční nárůst o 19 %*. Společnost Altron... (21. 12. 2022)


WEDOS Global – Jak se buduje infrastruktura, bez které se neobejde žádný web

WEDOS Internet, a.s. je největším poskytovatelem hostingových služeb v ČR. Aktuálně hostujeme v našich dvou privátních datacentrech téměř 16 % ze všech .cz domén, což... (8. 12. 2022)


Starší články >>>
©2011-2024 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)