O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Hardware


Intel zvažuje akvizici vyzyvatele ARMu

Nabídku na převzetí firmy SiFive, která vyvíjí výpočetní jádra open source architektury RISC-V, zvažuje společnost Intel. Informaci zveřejnila agentura Reuters s odvoláním na zdroje obeznámené... (11. 6.)


Trh grafických čipů zažívá zlaté časy

V prvním letošním čtvrtletí odebral světový trh 119 milionů grafických procesorů GPU pro osobní počítače. Meziročně odbyt podle informací analytiků společnosti Jon Peddie Research vzrostl bezmála... (9. 6.)


Fury: Značka pro herní komponenty se vrací do nabídky Kingston

Své paměťové produkty určené počítačovým nadšencům a hráčům bude společnost Kingston Technology nově označovat značkou Fury. Ta v jejím portfoliu částečně zastoupí a nahradí úspěšnou... (7. 6.)


Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty pro druhou půli roku 2021

V ČR aktuálně panuje ohledně ekonomického vývoje v druhé polovině roku 2021 převážně optimismus a řada firem se připravuje na neobvykle rychlý růst. Ať už... (7. 6.)


Microsoft rozšiřuje svou nabídku bezpečnostních služeb pro IoT

Druhou akvizici v oblasti bezpečnosti internetu věcí zrealizovala společnost Microsoft. Jejím cílem se stala firma ReFirm Labs, která se specializuje na bezpečnostní analýzy firmwarů.... (4. 6.)


AMD ztrojnásobí kapacitu L3 cache u procesorů architektury Zen 3

Na veletrhu Computex 2021 prezentovala Lisa Su, výkonná ředitelka firmy AMD, praktickou aplikaci technologie X3D, která chipletům poskytuje možnost využít třetí rozměr. Novinka... (3. 6.)


Dell inovuje své portfolio osobních počítačů

Technika by měla poskytovat nové možnosti, ulehčovat práci a zpříjemňovat život. Dell proto představuje nové pracovní stanice, PC a příslušenství, které pomohou... (1. 6.)


Růst trhu osobních počítačů neohrozí ani výpadky v dodávkách čipů

Analytici společnost IDC očekávají, že dodávky osobních počítač letos meziročně vzrostou o 18,1 procenta. Ochlazení poptávky nepřinese ani normalizace života po oslabení pandemie, ani výpadky... (31. 5.)


Inovativní disk Seagate nastavuje rychlostní rekordy pro HDD

První disk s technologií Mach.2 zařadila do své nabídky společnost Seagate. Novinka s modelovým označením Exos 2X14 využívá pro čtení a zápis dat dvě nezávislá ramena. Rychlostí... (26. 5.)


Qualcomm představil druhou generaci čipů Snapdragon 7c pro PC

Druhou generaci procesorů Snapdragon 7c představila společnost Qualcomm. Čipy zamíří především do základních osobních počítačů s operačními systémy Windows 10 a Chrome OS, jimž... (25. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)