O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Hardware


Pátá barva dá etiketám nový rozměr

Tisk etiket, vinět a štítků v malém počtu kusů představuje pro mnoho výrobců problém, protože poskytovatelé tiskových služeb mají stroje určené pro větší zakázky. Tisk... (30. 5.)


AMD aktualizovalo nabídku základních procesorů pro notebooky

Na letošním veletrhu Computex představila společnost AMD vedle nových desktopových procesorů také aktualizovanou nabídku čipů pro mobilní zařízení. Na trh dorazí ve čtvrtém... (26. 5.)


Dell Technologies pomáhá českým podnikům bezpečně a ekologicky likvidovat IT vybavení

O rozšíření svých služeb zpětného odběru zařízení do České republiky informovala společnost Dell Technologies. Služba se vztahuje na jakoukoli značku notebooku, stolního počítače, serveru, periferního... (24. 5.)


Corsair vstupuje na trh herních notebooků

Svůj první herní notebook představila v rámci konference Computex společnost Corsair. Model Voyager a1600 nabídne procesory a grafické karty firmy AMD, na jejíž přednášce se stroj... (23. 5.)


Dynabook rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C40 o modely s procesory AMD RYZEN

Řadu svých notebooků Satellite Pro C40 rozšířila společnost Dynabook Europe o konfigurace s procesory AMD Ryzen řady 5 a 7 s grafikou Radeon. ... (18. 5.)


Stoupá zájem o malonákladový tisk etiket a polepek

Změny v chování nakupujících, kdy řada z nich upřednostňuje online nakupování a sílící konkurence, která vede k širší nabídce produktů, mění také přístup k potisku... (16. 5.)


Počítačové displeje míří k obnovovací frekvenci 480 Hz

O dalších 120 hertzů navýší nativní obnovovací frekvence svých herních zobrazovacích panelů společnosti AU Optronics a LG. Cílová hodnota pro masově vyráběné displeje... (16. 5.)


HP rozšířilo nabídku mobilních pracovních stanic

Nabídku výpočetní techniky pro tvůrce obsahu nebo datové vědce rozšířila o dvě mobilní pracovní stanice řady ZBook společnost HP. Do portfolia zařadila také nové monitory,... (12. 5.)


ARM rozšířil portfolio platforem pro internet věcí

O Dvě nové platformy pro internet věcí rozšířila své portfolio společnost ARM. Novinky patří do rodiny Total Solutions for IoT a uplatnění najdou... (9. 5.)


Zařízení pro chytrou domácnost čeká pět let dvouciferného růstu

Celosvětový odbyt zařízení pro chytrou domácnost vloni meziročně vzrostl o 11,7 procenta. Celkem podle informací společnost IDC na trh zamířilo přes 895 milionů... (7. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)