O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2022
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Hardware


LG uvedlo na trh hybridní 32palcový Smart Monitor

32palcový monitor kombinovaný s televizí uvedla na trh společnost LG. Zařízení LG Smart Monitor s modelovým označením 32Q780S je osazeno panelem s rozlišením... (23. 10.)


Specifikace USB4 2.0 přináší přenosové pásmo 80Gb/s, volitelně 120 Gb/s a nové logo

Do konce letošního října chtěla organizace USB Implementers Forum zveřejnit finální specifikaci rozhraní USB4 2.0. Zadařilo se a nový standard se utká s nadcházející... (20. 10.)


Apple představil 10. generaci tabletů iPad

Poměrně výrazně redesignovaný tablet iPad pro rok 2022 představila společnost Apple. Zařízení ve své desáté generaci osadila, čipem A14 Bionic a novým panelem... (19. 10.)


Nástupce headsetu Quest 2 snímá i mimické výrazy uživatele

Na konferenci Meta Connect 2022 představil Mark Zuckerberg headset pro virtuální realitu Quest Pro. Jde o samostatní zařízení, které nepotřebuje asistenci osobního počítače,... (17. 10.)


Řada Surface rozšiřuje svůj hardwarový i softwarový ekosystém

Podzimní novinky své produktové rodiny Surface, která letos slaví desetileté výročí, představila společnost Microsoft. Vedle samotných zařízení prezentovala i nástroje zvyšující produktivity nebo... (16. 10.)


Světový trh osobních počítačů pokračuje v dvouciferném poklesu

Ve třetím letošním kvartálu poklesl odbyt na světovém trhu osobních počítačů meziročně o 15 procent. Podle analytiků společnosti IDC do prodejních kanálů zamířilo 74,3 milionu... (12. 10.)


Infineon otevřel v Maďarsku novou továrnu

Tři roky po položení základního kamene společnost Infineon oficiálně otevřela svůj nový výrobní závod v maďarském Ceglédu. Jeho produkční kapacity mají přispět k... (10. 10.)


Apple rozšíří nabídku monitorů o model s Mini-LED

V prvním kvartálu roku 2023 by společnost Apple měla představit 27palcový monitor využívající technologii Mini-LED. Informaci zveřejnil Ross Young, ředitel analytické firmy Display... (9. 10.)


Kioxia nabídne kartu microSDXC s kapacitou 2 TB

Prototyp paměťové karty formátu micro SDXC s kapacitou 2 TB vyvinula společnost Kioxia. Japonský výrobce novinku osadil čipy BiCS 3D flash a vlastní... (6. 10.)


Do tří let Samsung zprovozní výrobní kapacity pro 2nanometrové čipy

Do tří let chce společnost Samsung masově vyrábět 2nanometrové čipy a do roku 2027 plánuje uvést k životu linky s 1,4nanometrovým procesem. Tyto... (4. 10.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)