O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Hardware


Čipy Exynos 2200 nabídnou podporu technologie ray tracing

Několikrát odložené představení nových čipů Exynos 2200 nakonec proběhlo a společnost Samsung nyní nabízí mobilní čipsety SoC osazené grafickým modulem Xclipse, jenž využívá... (21. 1.)


Globální prodeje osobních počítačů vloni zaznamenaly devítileté maximum

Světový trh vloni odebral na 341 milionů nových osobních počítačů. Podle informací společnosti Canalys odbyt meziročně vzrostl o 15 procent. Oproti roku 2019 to bylo... (13. 1.)


Headset PlayStation VR 2 zprostředkuje zážitek virtuální reality

Více detailů o připravovaném headsetu a ovládacím rozhraní virtuální reality pro herní konzoli PlayStation 5 zveřejnila na konferenci CES společnost Sony. Zařízení ponese název PlayStation... (7. 1.)


AMD zmodernizovalo integrovaný GPU v mobilních procesorech Ryzen

Své portfolio procesorů Ryzen pro mobilní zařízení rozšířila o řadu 6000 společnost AMD. Čipy označované v marketingové terminologii výrobce zkratkou APU nabídnou nové integrované... (6. 1.)


Intel představil 12. generaci architektury Core a 50 nových procesorů

Na veletrhu CES představila společnost Intel 12. generaci architektury Core, 28 mobilních a 22 desktopových procesorů, jež ji využijí.  U části z nich kombinuje výkonná a... (5. 1.)


Chytré monitory nabízejí mnohem víc než jen reprodukci obrazu

Portfolio chytrých monitorů rozšířila o 32palcový model s rozlišením 4K a označením SmartMonitor M8 společnost Samsung. Oproti předchůdcům je výrazně tenčí, tloušťka zařízení činí... (3. 1.)


Solidigm zastřeší odprodaný SSD byznys Intelu

O dokončení první fáze transakce, v níž odprodává svůj byznys v segmentech NAND a SSD jihokorejské firmě SK Hynix, informovala společnost Intel. Za převod části duševního vlastnictví,... (31. 12. 2021)


Nová továrna Intelu by mohla být i v Itálii

Italská vláda a společnost Intel intenzivně jednají o investici do výstavby závodu na výrobu polovodičů. Jejich celková hodnota by podle očekávání mohla dosáhnout výše 8... (30. 12. 2021)


Flow, Pari a Stanza – nové koncepty pro hybridní práci

Hybridní práce se pomalu, ale jistě stává novým pracovním standardem. Pracovat na dálku má své nepochybné výhody, ale také úskalí spojená s funkčností,... (29. 12. 2021)


Koncept XPG Vault kombinuje myš a SSD

XPG, herní značka a divize společnosti Adata Technology, představila koncept myši s integrovaným úložným prostorem. Ten by měl sloužit k ukládání dat, zejména ale her.... (28. 12. 2021)


Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)