O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Zkušenosti a názory


Technologie mění práci i pracovní prostředí

Analytici společnosti Gartner identifikovali šest trendů, kterým by se v současnosti měli věnovat ředitelé odpovědní za lidské zdroje. Jde o očekávání a vlivy,... (13. 2.)


Jsou optická média - CD a DVD - mrtvou technologií?

Používáte ještě CD nebo DVD? Jsou to mrtvé technologie? Naopak, optická média jsou stále „IN” a pro některé účely nepostradatelná. Jsou jedním z důležitých doplňků... (29. 1.)


Snižování rizik v éře transparentnosti

Při příležitosti mezinárodního Dne ochrany osobních údajů, který připadá na 28. ledna, bychom měli zhodnotit, jakým způsobem používáme a prohlížíme data. A co... (28. 1.)


IT služby v ČR - co si o nich myslíte vy?

Tuzemskému IT je někdy vytýkáno, že mu chybějí smělé vize, představy, kudy jít dál. I proto zřejmě nyní vzniká projekt, jehož cílem je vytvořit jednu... (24. 1.)


Globální výdaje na IT vzrostou v roce 2020 na 3,9 bilionu dolarů

Podniky budou revidovat své IT výdaje zejména s ohledem na zmírnění ekonomické a politické nejistoty. V Česku porostou IT výdaje podniků a organizací mírně vyšším... (20. 1.)


Trendy podnikových informačních technologií pro rok 2020

Osm predikcí ze světa podnikových informačních technologií, které ovlivní dění v oboru v roce 2020, sestavil Chris Wolf, Vice President of the Advanced... (16. 1.)


Zaměstnanci před Vánocemi „proflákali“ skoro dvě hodiny denně

On-line nákupy a přípravy na svátky zaměstnancům z pracovní doby denně odkrojily rekordních 113 minut. Podle informací společnosti truconneXion každý z nich během adventu... (19. 12. 2019)


Analytici doporučují revidovat outsourcingová ujednání a snížit tak geopolitická rizika

Rostoucí obavy z geopolitické nestability mohou ovlivnit také globální offshoringový trh. Analytici Gartneru proto vedoucím pracovníkům odpovědným za řízení zdrojů, nákup a řízení dodavatelů... (16. 12. 2019)


Technologické trendy roku 2020 podle společnosti Red Hat

Experti společnosti Red Hat přibližují a komentují devět klíčových technologií a očekávaných událostí nadcházejícího roku v oblastech AI/ML a AIOps, blockchain, edge computing a... (15. 12. 2019)


Rok 2020 je tu: Pozoruhodné produkty a trendy v IT

I v roce 2020 lze očekávat rychlý vývoj v oblasti informačních a komunikačních technologií, a to jak třeba v řešeních umělé inteligence, která bude pronikat do stále dalších... (2. 12. 2019)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)