O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Technologické potřeby a preference v logistice

Co se využívání digitálních nástrojů a celkové integrace procesů týče, je v oblasti logistiky stále co dohánět. Přitom dvě ze tří dopravních společností z celého... (26. 7.)


Výdaje na informační technologie letos vzrostou o 9 %

Podle aktualizované predikce společnosti Gartner letos globální výdaje na informační technologie dosáhnou hodnoty 4,2 bilionu dolarů. Meziročně vzrostou o 8,6 procenta. Vedoucí podnikoví... (23. 7.)


České školství vychovává málo softwarových inženýrů

Ve zdejších R&D centrech chybí tisíce IT a elektrotechnických expertů. Důvodem je rostoucí počet projektů situovaných do České republiky i nedostatečně pružné školství.... (20. 7.)


Tuzemské výdaje na informační a komunikační technologie letos vzrostou o 3,7 procenta

České organizace obnovují své aktivity v oblasti digitální transformace a znovu investují do IT projektů, které pozastavily anebo odložily v době akutní pandemie... (24. 6.)


Průmyslové veletrhy vstupují do nové éry

České průmyslové firmy se stále častěji setkávají s možností účastnit se virtuálních veletrhů. V blízké době ale budou moct využít také nově vznikající řešení pro... (23. 6.)


Tři čtvrtiny hráčů v Česku si myslí, že hraní videoher rozvíjí důležité dovednosti

76 procent českých hráčů se domnívá, že hraní her rozvíjí strategické myšlení. V rámci průzkumu[1] G2A – online tržiště s herními tituly – označilo 2 500 českých... (18. 6.)


Chování spotřebitelů se mění, zaměstnanci potřebují empatii

Změny spotřebitelského chování a charakteru lidské práce vlivem digitalizace staví firmy před nové výzvy. Na jedné straně musí pečovat o angažovanost a motivaci svých zaměstnanců,... (27. 5.)


Videohry hraje téměř každý druhý Čech, přibylo hráčů nad 35 let

Tuzemský trh s počítačovými hrami je ve střední a východní Evropě považován za třetí největší. Jeho celková hodnota přesahuje 4,1 mld. Kč[1]. Každý druhý... (11. 5.)


ICT: Co přinese druhá polovina roku 2021

Předchozích 12 měsíců přineslo výraznější urychlení tempa digitální transformace, než si byl kdokoli schopen představit. Dá se tak předpokládat, že do roku 2025... (4. 5.)


Lidem dlouhodobě pracujícím z domova dramaticky klesá motivace a produktivita

Více než roční testování zaměstnanců pracujících z domova ukázalo, že lidem na home office rapidně klesá motivace a s tím i produktivita práce.... (15. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)