O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Zkušenosti a názory


Panasonic domácnostem nabízí metr kancelářského prostoru

Aktuální potřeba občasné nebo dlouhodobé práce z domova nejspíše přivedla společnost Panasonic k novému produktu, jenž začala nabízet na japonském trhu. Kancelářská kóje s názvem... (19. 8. 2020)


60 % zaměstnanců se smíšeným pracovním režimem bude preferovat chytré kanceláře před prací na dálku

Pandemie koronaviru vedla k nárůstu podílu práce na dálku a zároveň k poklesu vytíženosti tradičních kanceláří – podle analytiků společnosti Gartner tato změna v budoucnu povede... (5. 8. 2020)


Evropa je světovým lídrem v e-governmentu, Česko vůči zbytku EU zaostává

Úroveň rozvoje e-governmentu v Česku předčí téměř všechny státy bývalého východního bloku. Lépe je na tom jen Polsko. Za celoevropským průměrem indexu DESI ale zaostáváme... (31. 7. 2020)


Celosvětové výdaje na IT letos poklesnou o 7,3 %

Navzdory současným problémům s cash flow, jimž čelí řada podniků, čeká IT výdaje díky “digitálním očekáváním” rychlejší zotavení. Celosvětové výdaje na IT dosáhnou... (27. 7. 2020)


Třetina největších hráčů v globálních dodavatelských řetězcích přesunula své aktivity z Číny, nebo tak učiní do roku 2023

Průzkum, který uskutečnila společnost Gartner mezi 260 lídry z oblasti dodavatelských řetězců během února a března 2020, ukázal, že 33 % přesunulo své sourcingové... (8. 7. 2020)


Pojišťovny čeká období plné změn, zástupci BigTech jsou stále oblíbenější

Chování spotřebitelů se do značné míry změnilo a stále více jsou upřednostňovány služby nových poskytovatelů pojištění z kategorie BigTech, jelikož klienti preferují přímou... (8. 6. 2020)


Získejte náskok: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2020

I v době současné ekonomické nejistoty dává velmi dobrý smysl sledovat nové IT produkty, které vám mohou výrazně pomoci ve vaší firmě. I z krize... (8. 6. 2020)


Cloudové služby ekonomickým problémům zatím odolávají

Celosvětové výdaje na informační technologie letos podle analytiků společnosti IDC meziročně poklesnou o 5,1 procenta na 2,25 bilionu dolarů. Situaci na trzích a... (12. 5. 2020)


Analytici Gartneru představili pesimistický scénář vývoje IT trhů pro rok 2020

Podle pesimistického scénáře Gartneru čeká některé segmenty IT trhu v letošním roce až desetiprocentní meziroční pokles, oproti původním odhadům se pak nejvíce propadne... (11. 5. 2020)


74 % podniků ponechá některé zaměstnance v režimu práce na dálku trvale

Téměř tři čtvrtiny podniků plánují ponechat minimálně 5 % zaměstnanců, kteří dříve docházeli do práce, trvale v režimu práce na dálku i po odeznění... (9. 4. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)