O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Sítě


Cisco posiluje v oblasti automatizace sítí

Akvizici firmy Sedonasys Systems ohlásila společnost Cisco. Kupovaný podnik, jenž je znám také pod názvem Sedona Systems, patří k lídrům v segmentu hierarchických řadičů,... (12. 5. 2021)


ioXt Alliance certifikuje mobilní aplikace a VPN pro obsluhu IoT

Organizace Internet of Secure Things Alliance, která se, jak její název napovídá, věnuje bezpečnosti internetu věcí a je známá též pod zkratkou ioXt,... (19. 4. 2021)


Webex bude v reálném čase překládat z angličtiny do 100 jazyků

  Videokonferenční platforma Webex bude podporovat překlad mluvené angličtiny do více než 100 jazyků. Bezplatnou funkcionalitu v náhledové verzi zpřístupní společnost Cisco koncem března, ve... (3. 3. 2021)


Nokia a Vodafone pracují na technologii 100G PON

Na vývoji širokopásmové technologie PON – Passive Optical Network, která v optických sítích zajistí datové přenosy rychlostí až 100 Gb/s na jedné vlnové délce,... (3. 2. 2021)


Ústředny Yeastar P-série nově nabízejí funkce call centrum, panel operátora nebo reporting

Nadstavbové funkce, jako jsou call centrum, panel operátora, reporting a další, nabízejí nové ústředny značky Yeastar řady P, které právě přišly na český trh. K... (3. 12. 2020)


Azure Defender for IoT umožní podnikům chránit internet věcí i průmyslové technologie

Veřejnou náhledovou verzi řešení Azure Defender for IoT uvolnila společnost Microsoft. Novinka, která původně nesla označení Azure Security Center for IoT, umožňuje podnikům... (19. 10. 2020)


Ericsson posiluje v bezdrátových sítích

Amerického specialistu na bezdrátové sítě Cradlepoint převezme společnost Ericsson. S pomocí získaných technologií chce rozšířit své portfolio 5G produktů a řešení pro podnikové zákazníky.... (21. 9. 2020)


Fortinet cílí na hyperškálovatelná datová centra i sítě 5G

Síťový firewall pro hyperškálovatelná datová centra a provozovatele sítí 4G a 5G uvedla na trh společnost Fortinet. Model FortiGate 4400F pohání firemní procesor... (7. 8. 2020)


VMware inovoval platformu NSX Advanced Load Balancer

O vylepšení platformy NSX Advanced Load Balancer, která představuje moderní softwarovou alternativu tradičních hardwarových vyvažovačů zátěže, informovala společnost VMware. Její řešení již... (5. 8. 2020)


V podnikovém IT nepanuje shoda na přístupu k řízení sítí

V souvislosti s růstem strategického významu sítě z hlediska konektivity, zajišťování bezpečnosti a poskytování aplikací se téměř dvě třetiny (59 %) evropských manažerů... (22. 7. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)