O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Sítě


Telekomunikační společnosti se s pomocí VMware promění v technologické obry

Na Světovém mobilním kongresu 2022 představila společnost VMware produkty a partnerství, která pomohou poskytovatelům komunikačních služeb rychleji modernizovat sítě a monetizovat nové služby.... (2. 3. 2022)


Turris uvolnil verzi Turris OS 5.3, která zajistí plnou funkčnost i první generaci zařízení z roku 2013

Turris uvedl novou verzi operačního systému pro svá zařízení, který lze instalovat i na první, ikonické verze routerů uvedené v rámci výzkumného projektu... (1. 3. 2022)


Dell a Marvell přinášejí výkon tradičních řešení RAN do instalací Open RAN

Řešení, které má ošetřit současné výkonové výzvy implementací Open RAN ve virtualizovaných distribuovaných prostředích, představily společnosti Dell Technologies a Marvell. Karta Open RAN Accelerator Card... (23. 2. 2022)


Ericsson IoT Accelerator Connect nabízí firmám plug-and-play přístup k mobilní IoT konektivitě

Platforma služeb IoT Accelerator společnosti Ericsson umožňuje poskytovatelům komunikačních služeb a firmám na celém světě zvýšit rozsah svých IoT operací na desítky milionů... (17. 2. 2022)


Fortinet oznamuje první integraci NGFW a SD-WAN do Microsoft Azure Virtual WAN

O rozšíření spolupráce se společností Microsoft s cílem integrovat Next-Generation Firewall (NGFW) a řešení bezpečné SD-WAN s Microsoft Azure Virtual WAN informovala... (10. 2. 2022)


Cisco rozšířilo nabídku řešení podporujících hybridní pracovní prostředí

Zařízení a služby, jež přímo i nepřímo podporují efektivitu hybridních pracovních prostředí, představila společnost Cisco. Vedle síťových zařízení se zaměřila i na koncept internetu věcí... (7. 2. 2022)


Surfshark a NordVPN fúzují

Dohodu o sloučení aktivit dokončily společnosti Nord Security a Surfshark. Obě patří mezi přední hráče na trhu poskytovatelů služeb virtuálních privátních sítí, první... (2. 2. 2022)


Bezpečnost routerů Turris prověřil Národní CSIRT České republiky

Český výrobce superbezpečných routerů Turris nechal otestovat zabezpečení svých zařízení Národním CSIRTem (Computer Security Incident Response Team). Výsledek potvrdil bezpečnost síťových služeb routeru... (22. 12. 2021)


Turris Omnia 2022: Nejvýkonnější český router nabídne 10Gb porty

Prototyp jednoho z nejvýkonnějších routerů na evropském trhu se vůbec poprvé představí českým uživatelům. Nová generace superbezpečného routeru Turris Omnia s pracovním označením “2022” nabídne... (11. 11. 2021)


Dell rozšířil nabídku řešení pro edge computing

Svou nabídku infrastrukturních řešení určených pro práci na okraji sítě rozšířila společnost Dell Technologies. Nové systémy pomohou zákazníkům zjednodušit implementace a získávat větší užitek z... (3. 11. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)