O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Sítě


Ericsson posiluje v bezdrátových sítích

Amerického specialistu na bezdrátové sítě Cradlepoint převezme společnost Ericsson. S pomocí získaných technologií chce rozšířit své portfolio 5G produktů a řešení pro podnikové zákazníky.... (21. 9. 2020)


Fortinet cílí na hyperškálovatelná datová centra i sítě 5G

Síťový firewall pro hyperškálovatelná datová centra a provozovatele sítí 4G a 5G uvedla na trh společnost Fortinet. Model FortiGate 4400F pohání firemní procesor... (7. 8. 2020)


VMware inovoval platformu NSX Advanced Load Balancer

O vylepšení platformy NSX Advanced Load Balancer, která představuje moderní softwarovou alternativu tradičních hardwarových vyvažovačů zátěže, informovala společnost VMware. Její řešení již... (5. 8. 2020)


V podnikovém IT nepanuje shoda na přístupu k řízení sítí

V souvislosti s růstem strategického významu sítě z hlediska konektivity, zajišťování bezpečnosti a poskytování aplikací se téměř dvě třetiny (59 %) evropských manažerů... (22. 7. 2020)


HP Enterprise převezme specialistu na SD-WAN, posílí své aktivity edge-to-cloud

Své produktové portfolio síťových řešení posílí akvizicí firmy Silver Peak společnost HP Enterprise. Transakce posílí a dále rozvine její strategii Intelligent Edge, která... (14. 7. 2020)


Synaptics získal bezdrátové technologie pro internet věcí

Bezdrátový byznys internetu věcí převezme od firmy Broadcom společnost Synaptics. Hotovostní transakce kupce vyjde na 250 milionů dolarů. Předmětem obchodu jsou práva k IoT... (13. 7. 2020)


Kodek H.266/VVC nahradí starší AVC a HEVC

Přibližně 50procentní navýšení efektivity při kompresi streamovaných videí nabídne nový standard organizace Fraunhofer Heinrich Hertz Institute. Kodek nese označení H.266/Versatile Video Codec, zkráceně... (8. 7. 2020)


Síťové produkty značky Killer přecházejí pod Intel

Akvizici firmy Rivet Networks, která je známá především svou značkou síťových prvků a řešení Killer, zrealizovala společnost Intel. Oba podniky dlouhodobě spolupracují. Intel... (22. 5. 2020)


Nová specifikace ethernetu počítá s 800 Gb/s

Organizace ETC – Ethernet Technology Consortium představila specifikaci 800GBASE-R pro budoucí síťový standard 800 GbE. V praxi se ale ještě nerozšířil jeho tři... (28. 4. 2020)


Cisco rozšíří nabídku v segmentu průmyslového internetu věcí

Svou nabídku a kompetence v segmentu průmyslového internetu věcí posiluje další akvizicí společnost Cisco. Převezme firmu Fluidmesh Networks, která se specializuje na bezdrátová... (21. 4. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)