O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Sítě


Fortinet oznamuje první integraci NGFW a SD-WAN do Microsoft Azure Virtual WAN

O rozšíření spolupráce se společností Microsoft s cílem integrovat Next-Generation Firewall (NGFW) a řešení bezpečné SD-WAN s Microsoft Azure Virtual WAN informovala... (10. 2.)


Cisco rozšířilo nabídku řešení podporujících hybridní pracovní prostředí

Zařízení a služby, jež přímo i nepřímo podporují efektivitu hybridních pracovních prostředí, představila společnost Cisco. Vedle síťových zařízení se zaměřila i na koncept internetu věcí... (7. 2.)


Surfshark a NordVPN fúzují

Dohodu o sloučení aktivit dokončily společnosti Nord Security a Surfshark. Obě patří mezi přední hráče na trhu poskytovatelů služeb virtuálních privátních sítí, první... (2. 2.)


Bezpečnost routerů Turris prověřil Národní CSIRT České republiky

Český výrobce superbezpečných routerů Turris nechal otestovat zabezpečení svých zařízení Národním CSIRTem (Computer Security Incident Response Team). Výsledek potvrdil bezpečnost síťových služeb routeru... (22. 12. 2021)


Turris Omnia 2022: Nejvýkonnější český router nabídne 10Gb porty

Prototyp jednoho z nejvýkonnějších routerů na evropském trhu se vůbec poprvé představí českým uživatelům. Nová generace superbezpečného routeru Turris Omnia s pracovním označením “2022” nabídne... (11. 11. 2021)


Dell rozšířil nabídku řešení pro edge computing

Svou nabídku infrastrukturních řešení určených pro práci na okraji sítě rozšířila společnost Dell Technologies. Nové systémy pomohou zákazníkům zjednodušit implementace a získávat větší užitek z... (3. 11. 2021)


NEC spojí Evropu a Ameriku transatlantickým kabelem

Zakázku na výstavbu podmořského kabelového vedení, které propojí Evropu se Spojenými státy, získala od společnosti Facebook Connectivity firma NEC. Řešení využije technologii, díky níž nabídne... (14. 10. 2021)


Auto se stane digitální platformou v ekosystému přístrojů

V polovině příštího desetiletí by bezmála každý druhý vůz na evropských silnicích mohl být autonomní. Studie společnosti Ericsson zkoumá, co všechno by takový... (24. 9. 2021)


Cisco buduje silné produktové portfolio v oblasti monitoringu

O převzetí izraelské firmy Epsagon informovala společnosti Cisco. Akvírovaný podnik vyvíjí a poskytuje monitorovací řešení pro distribuované infrastruktury, které mohou zahrnovat i aplikační kontejnery nebo... (17. 8. 2021)


VMware spolupracuje s Vapor IO na vývoji multicloudové sítě

Společnosti VMware a Vapor IO oznámily, že budují multicloudovou síť pro poskytování služeb, která spojuje platformy VMware Telco Cloud a Vapor IO Kinetic... (8. 7. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)