O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Mobilní technologie


Protiepidemická opatření negativně ovlivňují trh chytrých mobilních telefonů v zemích Visegrádské skupiny

Ve třetím letošním kvartálu bylo na trhy v zemích Visegrádské skupiny (V4) dodáno 3,619 milionu chytrých mobilních telefonů. Podle výsledků pravidelného čtvrtletního výzkumu... (9. 12. 2020)


Samsung a Xiaomi rostou na klesajícím trhu smartphonů

Globální prodeje chytrých telefonů ve třetím čtvrtletí poklesly o 5,7 %, značka Xiaomi odsunula Apple na čtvrtou příčku. Český trh meziročně klesl o... (4. 12. 2020)


Přístroje s podporou sítí 5G přispějí k obnově růstu trhu smartphonů

Ve čtvrtém letošním kvartálu se globální trh chytrých mobilních telefonů podle analytiků společnosti IDC vrátí k růstu. Na pozitivní vlně, resp. v černých číslech se... (27. 11. 2020)


Samsung uvedl na trh první 5nanometrový Exynos

Svůj první 5nanometrový čip SoC uvedla na trh společnost Samsung. Novinka patří do rodiny Exynos a nese číselné označení 1080. Čip, jenž zamíří... (16. 11. 2020)


Huawei nejspíše odprodá značku Honor

Značku Honor a s ní související aktiva a byznys chce společnost Huawei odprodat konsorciu složenému z firmy Digital China a investičních firem podporovaných... (12. 11. 2020)


Světový trh smartphonů se díky rozvíjejícím se trhům stabilizuje

Dodávky na globálním trhu chytrých mobilních telefonů ve třetím letošním čtvrtletí meziročně poklesly o 1,3 procenta na 353,6 milionu přístrojů. Analytici společnosti IDC pokládají výsledek... (5. 11. 2020)


Speciální tým Googlu bude hledat chyby v citlivých aplikacích pro Android

Členy pro nový bezpečnostní tým, který bude hledat chyby a zranitelnosti ve vysoce citlivých aplikacích umístěných v obchodu Google Play, aktuálně rekrutuje společnost... (5. 10. 2020)


Google inovoval svou hardwarovou produkci

O novinkách ve svém produktovém portfoliu informovala na akci Google Hardware Event společnost Google. Pravděpodobně nejdůležitější oznámení se týkají tří zařízení. Jsou jimi... (1. 10. 2020)


LG představilo telefon s otočnou přední obrazovkou

Chytrý mobilní telefon se dvěma obrazovkami představila pod názvem Wing společnost LG. Novinka reprezentuje první model firemního programu Explorer Project. Telefon disponuje dvěma... (15. 9. 2020)


Android 11 se zaměřuje na vyšší ochranu soukromí

Jedenáctou verzi mobilního operačního systému Android uvolnila společnost Google. Novinka nabídne vedle změn a vylepšení v ovládání funkcí a aplikací především další posun... (9. 9. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)