O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Mobilní technologie


Ericsson Mobility Report: Sítě 5G v roce 2022 překonají hranici miliardy účastníků

Celosvětový objem dat přenesených v mobilních sítích se za poslední dva roky zdvojnásobil. Do roku 2027 se očekává, že připojení 5G bude mít ... (30. 6. 2022)


ARM nabídne ve svých GPU hardwarovou podporu ray tracingu

Grafický procesor s názvem Immortalis představila společnost ARM. Novinku považuje za svou novou vlajkovou loď v segmentu mobilních GPU. Poprvé nabídne hardwarovou podporu... (29. 6. 2022)


Trh nositelné elektroniky zaznamenal historicky první kvartální pokles

Světový odbyt zařízení nositelné elektroniky v prvním letošním kvartálu meziročně poklesl o tři procenta. Celkem do distribučních kanálů podle informací společnosti IDC zamířilo... (28. 6. 2022)


Automobilka Geely koupila výrobce smartphonů Meizu

Informace o zájmu společnosti Geely o vstup do telefonního byznysu se v oborových médiích objevily letos v lednu. Automobilka se již v té ... (23. 6. 2022)


Chytrá řešení: Nové Pozoruhodné IT produkty roku 2022

Lze bez přehánění konstatovat, že ačkoli je aktuální situace složitá – z hlediska vývoje ekonomiky, z hlediska geopolitiky a pravděpodobně i s ohledem na podzimní... (6. 6. 2022)


Globální trh smartphonů negativně ovlivňuje oslabení poptávky v Číně

Globální produkce chytrých mobilních telefonů dosáhla v prvním letošním čtvrtletí objemu 310 milionů kusů. Meziročně podle analytiků společnosti TrendForce výroba poklesla o 10,1 procenta, mezikvartálně... (1. 6. 2022)


Mobilní zařízení demokratizují hraní a pohánějí herní průmysl

Globální trh digitálních her letos svým obratem dosáhne hodnoty 222 miliard dolarů. Vyplývá to ze zprávy Gaming Spotlight 2022, kterou společně vytvořily a... (28. 5. 2022)


Google nabídne vlastní chytré hodinky

Na konferenci Google I/O 2022 představila společnost Google své první chytré hodinky s názvem Pixel Watch. V oznámení se omezila spíše na potvrzení jejich podzimního... (12. 5. 2022)


Globální trh smartphonů ochlazuje

Odbyt chytrých mobilních telefonů na globálním trhu v prvním letošním čtvrtletí meziročně poklesl o 8,9 procenta. Celkem do distribučních kanálů podle analytiků společnost IDC... (4. 5. 2022)


Google v tichosti spustil aplikaci pro přechod uživatelů z iOS na Android

V minulém roce se v oborových médiích objevily zprávy, dle nichž měla společnost Google vyvíjet aplikaci pro migraci uživatelů iOS na chytré telefony s operačním systémem... (13. 4. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)