O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Čipy Exynos 2200 nabídnou podporu technologie ray tracing

Několikrát odložené představení nových čipů Exynos 2200 nakonec proběhlo a společnost Samsung nyní nabízí mobilní čipsety SoC osazené grafickým modulem Xclipse, jenž využívá... (Včera)


Cena elektřiny roste, datacentra zdražují

Zvyšování cen energií dopadlo také na tuzemská datacentra. Technologická společnost ČMIS, která provozuje nižší stovky vlastních serverů v největším českém datacentru TTC Teleport,... (Včera)


Za 69 miliard dolarů převezme Microsoft výrobce videoher Activision Blizzard

O svém úmyslu převzít firmu Activision, výrobce her Call of Duty, World of Warcraft anebo Candy Crush, informovala společnost Microsoft. Největší světový výrobce... (20. 1.)


Omikron oživil černý trh s podvodnými certifikáty a falešnými testy

Výzkumný tým kyberbezpečnostní společnosti Check Point Software Technologies upozorňuje, že zatímco státy po celém světě bojují s novou koronavirovou variantou, na černém trhu... (19. 1.)


Co lze očekávat v hybridním pracovním světě v roce 2022

Předpovídat budoucí trendy není snadné. Svět technologií, výzvy společností i nepředvídatelnost spotřebitelských trendů se vyvíjí velmi rychle. Tento status quo narušují pouze inovace,... (19. 1.)


Zájem o cloudovou infrastrukturu neutuchá, dedikovaná forma roste rychleji

Globální výdaje na cloudovou infrastrukturu, konkrétně na produkty pro ukládání a zpracování dat, ve třetím čtvrtletí 2021 meziročně vzrostly o 6,6 ... (18. 1.)


Deloitte nabídne služby pro tvorbu světů metaverse

Konzultační službu, která má pomáhat klientům při tvorbě virtuálních prostředí, zážitků a zkušeností ve stylu rozvíjejícího se konceptu metaverse, zařadila do svého portfolia společnost Deloitte.... (17. 1.)


Microsoft hledá udržitelná paliva pro svá datová centra

50 milionů dolarů investovala společnost Microsoft do firmy LanzaJet, která se zabývá výrobou udržitelných paliv pro leteckou dopravu. Peníze zamíří do výstavby závodu Freedom Pines... (14. 1.)


VMware: Osm predikcí k vývoji kybernetické bezpečnosti v roce 2022

Letošní vývoj v oblasti kybernetické bezpečnosti předvídá a komentuje osm odborníků společnosti VMware. Varují především před zneužitím přihlašovacích údajů, útoky proti dodavatelským řetězcům nebo vnitřními... (14. 1.)


Globální prodeje osobních počítačů vloni zaznamenaly devítileté maximum

Světový trh vloni odebral na 341 milionů nových osobních počítačů. Podle informací společnosti Canalys odbyt meziročně vzrostl o 15 procent. Oproti roku 2019 to bylo... (13. 1.)


Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)