O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Intel končí s pamětmi Optane a vývojem 3D Xpoint. Ve 4Q navíc kvůli inflaci zdraží

Klesající prodeje osobních počítačů jsou jedním z důvodů zhoršujících se hospodářských výsledků společnosti Intel. Dokonce i její grafická divize zaznamenala v uplatnulém čtvrtletí... (1. 8.)


Foxconn novým multicloudovým datovým centrem podpoří svou digitální transformaci

Letos v červnu uvedla společnost Foxconn do provozu multicloudové datové centrum. Navrhly a vytvořily jej pro ni společně firmy VMware a Far EasTone... (1. 8.)


Globální odbyt smartphonů v květnu klesl pod 100 milionů kusů

Podle informací společnosti Counterpoint Research poklesl letos v květnu globální prodej chytrých mobilních telefonů meziměsíčně o 4 procenta a meziročně o 10 procent... (29. 7.)


Sleva od Adidasu, zpráva z LinkedInu nebo informace o zásilce od DHL? Hackeři při útocích napodobují známé značky

Výzkumný tým společnosti Check Point zveřejnil zprávu Brand Phishing Report, v níž informuje o phishingových útocích za 2. čtvrtletí 2022. Z ... (28. 7.)


Micron zahájil výrobu 232vrstvých pamětí NAND

Masovou výrobu čipů NAND flash s 232 vrstvami paměťových buněk zahájila společnost Micron. Novinka má na trhu najít univerzální uplatnění. Vedle potenciálně vysokých... (27. 7.)


Červen přinesl mírné navýšení počtu DDoS útoků na české firmy

Počet DDoS útoků na české firmy se v červnu po výrazném poklesu v předchozím měsíci mírně navýšil. Přesto jsou ale čísla počtu i objemu... (27. 7.)


Automotive stupňuje poptávku po polovodičích

Automobily se stávají počítači na kolech. I z tohoto důvodu predikují analytici společnosti KPMG, že hodnota polovodičů pro globální vertikálu automotive v roce... (26. 7.)


Jakým výzvám čelí české průmyslové podniky v oblasti IT?

České průmyslové podniky v současné době čelí řadě výzev, které mohou zásadně ovlivnit jejich budoucnost, a dokonce i jejich přežití. Od dramatického nárůstu... (26. 7.)


MediaTek využije výrobní kapacity Intelu

V rámci diverzifikace výrobních kapacit, jejich vyvážení a zvýšení odolnosti dodavatelského řetězce uzavřela společnost MediaTek strategické partnerství s firmou Intel, resp. s její... (25. 7.)


Bankovní malware MaliBot je novou hrozbou pro uživatele mobilního bankovnictví

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies zveřejnil Celosvětový index dopadu hrozeb, podle kterého byl sice odstaven nebezpečný malware FluBot, ale zároveň... (25. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)