O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
ARM představil ohebný nekřemíkový procesor

Ohebný čip PlasticArm je ultra-minimalistický SoC založený na 32bitové architektuře Cortex-M0. Disponuje 128 bajty RAM a 456 bajty ROM, pracuje na frekvenci 29 kHz. Je... (26. 7.)


Výdaje na informační technologie letos vzrostou o 9 %

Podle aktualizované predikce společnosti Gartner letos globální výdaje na informační technologie dosáhnou hodnoty 4,2 bilionu dolarů. Meziročně vzrostou o 8,6 procenta. Vedoucí podnikoví... (23. 7.)


Digitální tabule Ricoh sází na elektronický papír

Ultratenkou digitální tabuli vyvinuly a uvedly na trh společnosti E Ink Holdings a Ricoh. Aplikační vybavení novinky s obchodním názvem eWhiteboard 4200 je připraveno pro nasazení... (22. 7.)


Zoom se inovacemi připravuje na budoucnost práce

Všeobecnou dostupnost nových funkcí platformy Zoom, jež nesou označení Zoom Apps a Zoom Events, oznámila společnost Zoom Video Communications. Představené inovace firma označuje... (21. 7.)


V roce 2020 byl ransomwarem nejvíce zasažen sektor vzdělávání

Podle nového průzkumu společnosti Sophos byl v roce 2020 ransomwarem nejvíce zasažen sektor vzdělávání, kde byla zaznamenána jak nejvyšší míra útoků, tak i nejvyšší náklady... (21. 7.)


Zoom vstupuje na trh kontaktních center

Na lukrativní trh cloudových kontaktních center se rozhodla vstoupit společnost Zoom Video Communications. Za 14,7 miliardy dolarů převezme v plně akciové, tj. bezhotovostní... (20. 7.)


České školství vychovává málo softwarových inženýrů

Ve zdejších R&D centrech chybí tisíce IT a elektrotechnických expertů. Důvodem je rostoucí počet projektů situovaných do České republiky i nedostatečně pružné školství.... (20. 7.)


Intel se zajímá o GlobalFoundries, transakce by změnila trh polovodičů

Podle informací deníku The Wall Street Journal prověřuje společnost Intel možnosti převzetí firmy GlobalFoundries. Potenciální hodnota transakce se blíží 30 miliardám dolarů. Podle komentátorů trhu... (19. 7.)


Valve představil herní handheld Steam Deck

Přenosný osobní počítač specifického návrhu a určení představila pod názvem Steam Deck společnost Valve. Zařízení zamíří primárně do rukou hráčů počítačových her a navazuje na... (16. 7.)


NortonLifeLock jedná o převzetí Avastu

O převzetí firmy Avast vyjednávala společnost NortonLifeLock. Oba podniky informaci, kterou přinesly zpravodajské agentury a deník WSJ, nezávisle na sobě potvrdily. V srpnu by americká společnost... (15. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)