O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Software startupu BeiT propojuje komplexní digitální správu nemovitostí v cloudu s internetem věcí

Český startup BeiT buduje komplexní produkt, který přináší radikální proměnu správy bydlení a nemovitostí. Software společnosti představuje ucelený digitální ekosystém pro správu majetku,... (10. 5.)


ARM rozšířil portfolio platforem pro internet věcí

O Dvě nové platformy pro internet věcí rozšířila své portfolio společnost ARM. Novinky patří do rodiny Total Solutions for IoT a uplatnění najdou... (9. 5.)


Zařízení pro chytrou domácnost čeká pět let dvouciferného růstu

Celosvětový odbyt zařízení pro chytrou domácnost vloni meziročně vzrostl o 11,7 procenta. Celkem podle informací společnost IDC na trh zamířilo přes 895 milionů... (7. 5.)


Na darknetu se hesla a přihlašovací údaje prodávají za pár desítek dolarů

V souvislosti s mezinárodním dnem hesel, který připadá na první květnový čtvrtek, varuje společnost Check Point Software před slabými hesly, zlodějskými malwary,... (6. 5.)


Apple a Samsung obsluhují více než polovinu globálního trhu tabletů

Prodej tabletů na světovém trhu v prvním letošním čtvrtletí mírně poklesl. Podle informací analytiků společnosti IDC poptávka po těchto zařízeních slábne a nejde o... (5. 5.)


microSD karty PRO Endurance zvládnou až 16 let kontinuálního záznamu

Řadu karet microSD s obchodním názvem PRO Endurance uvedla na trh společnost Samsung. Novinka je určena pro dlouhodobé kontinuální použití, kterého dosahuje bez výkonových... (4. 5.)


Konference: Zájem o chytrá cloudová řešení dále strmě roste

Ani ústup pandemie neznamená změnu v trendu rostoucího zájmu o cloudová řešení. Společnost Gartner odhaduje, že globální výdaje uživatelů na veřejný cloud letos přesáhnou 480... (4. 5.)


Pro zrychlený vývoj aplikací nasadila Kooperativa řešení VMware Tanzu

Stejně jako jiné společnosti musí i Kooperativa rychle reagovat na změny a řešit náročné požadavky svých klientů. K tomu potřebuje držet krok s trendy... (4. 5.)


Globální trh smartphonů ochlazuje

Odbyt chytrých mobilních telefonů na globálním trhu v prvním letošním čtvrtletí meziročně poklesl o 8,9 procenta. Celkem do distribučních kanálů podle analytiků společnost IDC... (4. 5.)


Služby VMware Cross-Cloud jsou k dispozici na tržišti Microsoft Azure Marketplace

Uživatelé platformy Microsoft Azure získali přístup ke službám VMware Cross-Cloud. Mohou využívat škálovatelnost, spolehlivost a agilitu cloudu Azure při vývoji aplikací a... (3. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)