O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Quest Software mění majitele

Za neoficiální cenu 5,4 miliardy dolarů převezme investiční fond Clearlake Capital firmu Quest Software. Ta vyvíjí softwarová řešení pro kybernetickou bezpečnost, datové analýzy a řízení... (30. 11.)


Důvody pro IT outsourcing se mění, zájem o něj mají i menší společnosti

Zájem o outsourcing v oblasti IT díky zrychlující digitalizaci, širšímu využití podnikových aplikací a rozšířenější práci z domova roste. Ve stále větší míře se uplatňuje... (30. 11.)


Nastupuje trend vysokých monitorů

Na trhu se objevují zástupci dost možná nové kategorie počítačových monitorů, které lze pracovně označit jako ultra-vysoké. Jakkoli by specifické poptávce mohly vyhovovat... (29. 11.)


Schwarz Group kupuje bezpečnostní startup XM Cyber

Za 700 milionů dolarů převezme společnost Schwarz Group izraelskou bezpečnostní firmu XM Cyber. Ta se specializuje na zabezpečení hybridních cloudových prostředí a proaktivní předcházení kybernetickým... (26. 11.)


Práci aktivně hledá více než čtvrtina lidí, pětina kandidátů se nepřihlásí na nabídku bez uvedené odměny

Nejnovější průzkum serveru StartupJobs ukazuje, že 23,2 % z 1480 dotázaných není v současné chvíli zaměstnáno či nepodniká. 26,3 % kandidátů se aktivně hlásí na... (26. 11.)


Prodeje smartphonů klesají, poptávka ale neslábne

Meziročně o 6,8 procenta poklesl ve třetím letošním čtvrtletí na světovém trhu odbyt chytrých mobilních telefonů. Podle analytiků společnosti Gartner ale poptávka koncových uživatelů neslábne.... (25. 11.)


Systém Siemensu sleduje emise napříč dodavatelským řetězcem

Environmentálně zaměřenou novinku z dílny společnosti Siemens tvoří software s názvem SiGreen a distribuovaná databáze s označením Estainium. Společně umožňují, aby si partneři v dodavatelských řetězcích bezpečně vyměňovali... (24. 11.)


SAP masivně demokratizuje vývoj aplikací

Produkty a služby, které umožní urychlit digitální transformaci podniků, představila společnost SAP. Využít je mohou jak profesionální vývojáři, tak i uživatelé se zájmem o informační... (24. 11.)


Ericsson se mění. Kupuje komunikační firmu Vonage

Za 6,2 miliardy dolarů hodlá společnost Ericsson převzít poskytovatele cloudových telekomunikačních řešení a služeb Vonage. Rozhodnutí švédské firmy vychází z její snahy o modernizaci nebo... (23. 11.)


Výdaje na IT v regionu EMEA vzrostou v roce 2022 o 4,7 %

Podle nejnovější prognózy společnosti Gartner dosáhnou výdaje na informační technologie v regionu EMEA v roce 2022 celkové výše 1,3 bilionu dolarů. Meziročně se... (22. 11.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)