O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Dell se chce soustředit na prioritní trhy, prodává integračního specialistu Boomi

Zeštíhlování aktiv společnost Dell Technologies pokračuje. Za čtyři miliardy dolarů odprodá cloudového specialistu na správu, integraci a orchestraci služeb a dat Boomi. Kupující... (4. 5.)


ICT: Co přinese druhá polovina roku 2021

Předchozích 12 měsíců přineslo výraznější urychlení tempa digitální transformace, než si byl kdokoli schopen představit. Dá se tak předpokládat, že do roku 2025... (4. 5.)


Hackeři používají k malwarovým útokům komunikační aplikaci Telegram

Výzkumný tým společnosti Check Point varuje před hackerskými útoky, které využívají populární komunikační aplikaci Telegram. Ta patří mezi 10 nejstahovanějších aplikací na světě... (4. 5.)


Přiblížil se konec služby Skype for Business Online

Za necelých 90 ukončí společnost Microsoft poskytování služby Skype for Business Online. Přesně se tak stane 31. července. Redmondská firma z pochopitelných důvodů předpokládá,... (3. 5.)


VMware vychází vstříc aktuální potřebě práce odkudkoli

Způsob, jakým pracujeme, se navždy změnil. A dnes, když přední firmy poznaly výhody práce na dálku, chtějí s touto možností pracovat a ... (3. 5.)


Lídry globálního trhu smartphonů zůstávají Samsung a Apple

Celosvětový odbyt smartphonů vzrostl v letošním prvním čtvrtletí meziročně o 27 procent na 347 milionů kusů. Lídrem trhu se podle informací společnosti Canalys stala... (30. 4.)


Red Hat a exida vyvíjejí linuxovou platformu pro silniční vozidla

Na konferenci Red Hat Summitu 2021 informovala společnost Red Hat o svém záměru dodávat funkčně bezpečný, certifikovaný a vyvíjející se linuxový operační systém... (30. 4.)


Salesforce integruje funkci průběžného vzdělávání v menších dávkách

O funkci Learning Paths rozšířila svou platformu společnost Salesforce. Novinka nabízí uživatelům personalizované průběžné vzdělávání. Oproti formálním školením integruje části kurzů do ... (29. 4.)


Acer vstupuje do byznysu paměťových produktů

Značka Acer se začne objevovat na pevných discích a modulech operačních pamětí. Jejich výrobcem je čínská společnost Biwin, která zajišťuje i vývoj a... (28. 4.)


OrCam MyEye nově dokáže uživatele navádět v textu i prostoru

Vylepšení svého asistenčního přístroje OrCam MyEye představila společnost OrCam Technologies. Nositelná pomůcka pro nevidomé a slabozraké se díky nejnovějším inovacím dostává na zcela... (28. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)