O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Zoom rozšiřuje možnosti své videokonferenční platformy

Rozšiřující moduly ZoomOSC a ZoomISO odkoupila od firmy Liminal společnost Zoom. Obě doplňkové aplikace umožňují tvorbu profesionálně organizovaných virtuálních setkání v rámci subsystému Event... (4. 1.)


Chytré monitory nabízejí mnohem víc než jen reprodukci obrazu

Portfolio chytrých monitorů rozšířila o 32palcový model s rozlišením 4K a označením SmartMonitor M8 společnost Samsung. Oproti předchůdcům je výrazně tenčí, tloušťka zařízení činí... (3. 1.)


Hackeři využili nový botnet ke krádeži kryptoměn v hodnotě 500 tisíc dolarů

Výzkumný tým společnosti Check Point objevil novou variantu botnetu Phorpiex, který se zaměřoval zejména na vyděračské e-maily se sexuální tématikou a využíval počítače... (3. 1.)


Solidigm zastřeší odprodaný SSD byznys Intelu

O dokončení první fáze transakce, v níž odprodává svůj byznys v segmentech NAND a SSD jihokorejské firmě SK Hynix, informovala společnost Intel. Za převod části duševního vlastnictví,... (31. 12. 2021)


Nová továrna Intelu by mohla být i v Itálii

Italská vláda a společnost Intel intenzivně jednají o investici do výstavby závodu na výrobu polovodičů. Jejich celková hodnota by podle očekávání mohla dosáhnout výše 8... (30. 12. 2021)


Wipro kupuje kyberbezpečnostní firmu Edgile

Globální konzultační společnost Wipro ohlásila, že hodlá za 230 milionů dolarů převzít konzultační firmu Edgile, která poskytuje služby v oblasti kybernetické bezpečnosti. Akvizicí posílí svou jednotku... (29. 12. 2021)


Flow, Pari a Stanza – nové koncepty pro hybridní práci

Hybridní práce se pomalu, ale jistě stává novým pracovním standardem. Pracovat na dálku má své nepochybné výhody, ale také úskalí spojená s funkčností,... (29. 12. 2021)


Koncept XPG Vault kombinuje myš a SSD

XPG, herní značka a divize společnosti Adata Technology, představila koncept myši s integrovaným úložným prostorem. Ten by měl sloužit k ukládání dat, zejména ale her.... (28. 12. 2021)


Samsung dokončil vývoj SSD s rozhraním PCIe 5.0

O dokončení vývoje pevného disku SSD, který pracuje s rozhraním PCIe 5.0, informovala společnost Samsung. Model PMI1743 zamíří do podnikových datových center a serverů,... (28. 12. 2021)


Firmy uvízly v datovém paradoxu, sbírají data rychleji, než je dokáží zpracovat

S digitalizací, která je ve firmách v posledních letech důležitým tématem, se neodmyslitelně pojí práce s daty. Letošní průzkum agentury Forrester Consulting zpracovaný pro společnost... (27. 12. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)