O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
HP nabízí vzdálenou konfiguraci nových zaměstnaneckých PC

Službu Provisioning Connect představila a uvedla na trh společnost HP Inc. Novinka umožňuje podnikovým týmům IT podpory nakonfigurovat, předinstalovat a nastavit osobní počítače zaměstnanců... (23. 4.)


Globální výdaje na veřejné cloudové služby letos vzrostou bezmála o čtvrtinu

Poskytovatelé veřejných cloudových služeb letos podle predikce analytiků společnosti Gartner utrží 332,3 miliardy dolarů. Meziročně dojde k nárůstu o 23,1 procenta. Vloni globální hodnota... (22. 4.)


Cerebras představil druhu generaci celowaferového čipu WSE

Procesor Wafer Scale Engine 2 představila společnost Cerebras Systems. Čip obsahuje 2,6 bilionu tranzistorů a 850 tisíc výpočetních jader specializovaných pro úlohy umělé... (21. 4.)


Mastercard posiluje v ochraně digitálních identit

Akvizici firmy Ekata, která se specializuje na ověřování digitálních identit, ohlásila společnost Mastercard. Hodnota transakce činí 850 milionů dolarů. Společnost Mastercard očekává masivní... (20. 4.)


ioXt Alliance certifikuje mobilní aplikace a VPN pro obsluhu IoT

Organizace Internet of Secure Things Alliance, která se, jak její název napovídá, věnuje bezpečnosti internetu věcí a je známá též pod zkratkou ioXt,... (19. 4.)


nVidia představila procesory Grace pro AI a HPC

Na konferenci GTC 2021 představila společnost nVidia serverové procesory rodiny Grace. Čipy, které využívají architekturu ARM, jsou primárně, nebo spíše záměrně, určeny pro... (16. 4.)


Evropskou akvizicí IBM posílí v inteligentní automatizaci procesů

O akvizici italské firmy MyInvenio, která se specializuje na oblast automatizace podnikových procesů, informovala společnost IBM. Pořízené technologie, které primárně slouží pro analyzování... (16. 4.)


VMware získá nezávislost na Dell Technologies

Dlouho očekávaná a předpokládaná nezávislost firmy VMware se stává realitou. Její majoritní vlastník, kterým je společnost Dell Technologies, krok zdůvodňuje vyšší strategickou flexibilitou... (15. 4.)


Lidem dlouhodobě pracujícím z domova dramaticky klesá motivace a produktivita

Více než roční testování zaměstnanců pracujících z domova ukázalo, že lidem na home office rapidně klesá motivace a s tím i produktivita práce.... (15. 4.)


VMware inovuje nástroje pro správu multicloudových prostředí

Své portfolio softwarových produktů pro správu cloudu CloudHealth by VMware a VMware vRealize Cloud Management ve verzích pro lokální prostředí i ve formě služby (SaaS)... (14. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)