O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Umělá inteligence láká kyberzločince. Hackeři začínají používat ChatGPT k vývoji malwarů i nelegálních tržišť

Check Point Research upozorňuje, že kyberzločinci už začali používat ChatGPT k vývoji škodlivých kódů a útočných nástrojů. Na hackerských fórech vytváří zlodějské malwary, šifrovací nástroje... (6. 2.)


Datová centra v roce 2023: Energetická nejistota i rostoucí komplexita

Říci, že rok 2022 byl převratný, je slabé slovo. Velká část loňských výhledů pro odvětví datových center se týkala rovnováhy mezi digitálním růstem a udržitelností... (1. 2.)


O Python je na trhu práce zájem, nabízí nové příležitosti

Kurzy programovacího jazyka Python praskají podle vzdělávacích institucí ve švech. Zájem o ně mají nejen IT profesionálové, ale o jeho základy i manažeři nebo lidé,... (30. 1.)


GFI Exinda NetworkOrchestrator: Aktuálně detekuje již více než 2 000 aplikací a protokolů

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že do svého řešení GFI Exinda NetworkOrchestrator v nově uvedené verzi 7.5.3 přidala 118 nových... (25. 1.)


Bezpečnostní technologie v roce 2023: Posun k akční inteligenci i hybridní přístup

Zde je 6 technologických trendů, které podle Johana Paulssona ovládnou bezpečnostní byznys v roce 2023. Dodejme, že společnost Axis Communications, pro niž Paulsson pracuje, pravidelně... (23. 1.)


Hrozby pro macOS: Adware je hlavním rizikem pro počítače od Apple v Česku

Nevyžádaná a agresivní reklama bude podle bezpečnostních expertů nadále zdrojem hrozeb pro české uživatele platformy macOS. Konkrétně? Adware Pirrit, který se na předních místech pravidelné... (18. 1.)


Trendy v technologiích: Drtivá většina spotřebitelů se zajímá o metaverza

Organizace očekávají, že metaverzum a pohlcující zážitky budou důležitým kanálem pro interakce se spotřebiteli, stejně jako pro zaměstnance. Rok 2023 ovšem přinese nejen rozvoj v... (16. 1.)


Monitory, které překvapí: Samsung Odyssey, ViewFinity a Smart Monitor

Zajímavý 57" zakřivený displej Odyssey Neo G9 představila společnost Samsung. Chlubí se rozlišením Dual UHD a má ambice udávat směr vývoje monitorů pro roky 2023... (11. 1.)


Výrazně roste počet ransomwarových útoků na zdravotnictví, nemocnice slouží jako rukojmí

V uplynulém roce čelila jedna zdravotnická organizace v průměru 1462 kybernetickým útokům týdně, což je o 74 % více než v roce 2021 a jedná... (9. 1.)


5 největších mýtů o digitální transformaci v průmyslové výrobě

Digitální transformace patří mezi prioritní věci managementu řady výrobních firem a diskutuje se o ní bez ohledu na průmyslové odvětví. Podniky tuší, že se bez... (4. 1.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)