O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2024
E-knihy o IT zdarma
Manuál Linux
Sedm technologických trendů v AI pro rok 2024

Umělá inteligence v roce 2023 poprvé pronikla plnou silou do retailového světa koncových uživatelů. Společnost Cisco vidí v nástupu AI za změnu, která přichází jednou... (12. 2.)


Největší hrozbou je spyware Agent Tesla, falešné e-mailové přílohy hrozí dále

Závěrem roku 2023 byly nejčastěji detekovanými hrozbami pro operační systém Windows v Česku spyware Agent Tesla, spyware Formbook a password stealer Fareit. Vyplývá to z... (7. 2.)


Poptávka po specialistech na umělou inteligenci zásadně vzrostla, dostávají statisícové platy

Dovednosti spojené s AI dominují poptávkám na pracovním trhu. Z interního průzkumu společnosti Deel, který proběhl od září 2021 do září 2023, vyplynul obrovský nárůst... (5. 2.)


QNAP uvádí na trh řadu TS-hx77AXU-RP Enterprise ZFS NAS s procesory AMD Ryzen řady 7000

Společnost QNAP Systems představuje novou vysokokapacitní řadu TS-hx77AXU-RP ZFS NAS, do níž patří 12pozicové TS-h1277AXU-RP a 16pozicové TS-h1677AXU-RP modely pro montáž do racku s procesory... (31. 1.)


Rok 2024 bude rokem útoků pomocí AI

V letošním roce výrazně přibude útoků pomocí umělé inteligence. Podle HP Wolf Security budou častým terčem firmy i nepoužitý hardware. AI ale bude firmy i... (29. 1.)


Školení ve virtuální realitě: Company (Un)Hacked

Distributorem Company (Un)Hacked, projektu umožňujícího komplexní trénink kybernetické bezpečnosti ve virtuální realitě, se v ČR stává společnost Zebra Systems. Company (Un)Hacked si klade za cíl... (26. 1.)


Firmy se znovu chystají více nabírat zaměstnance, hlavně do IT

Podle dat kariérního portálu StartupJobs se společnosti inzerující na jeho stránkách chystají opět masivněji nabírat. Ukazuje to trend nákupu kreditů, z něhož vyplývá, že firmy... (24. 1.)


Top 7 kybernetických hrozeb pro rok 2024

V dnešní digitálně propojené společnosti se kybernetická kriminalita stala jedním z nejrychleji rostoucích a nejvýnosnějších forem zločinu. Co proto očekávat od roku 2024 z pohledu... (22. 1.)


Nové monitory Dell UltraSharp se chlubí přesností barev

Společnost Dell Technologies představuje první 40palcový monitor s rozlišením 5K UltraSharp 40 Curved Thurnderbolt Hub (U4025QW). Nový monitor získal pětihvězdičkovou certifikaci za komfort pro oči... (17. 1.)


Firmy mají i stovky zranitelných míst, kterých mohou využít kyberútočníci

IT infrastruktura každé firmy má celou řadu zranitelných míst, výjimkou nejsou ani stovky. Vzhledem k počtu využívaných aplikací a častým aktualizacím systémů se jedná o... (15. 1.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2024 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)