O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Koronavirové pasy lákají hackery i podvodníky

Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point, varuje před riziky souvisejícími s koronavirovými pasy, tedy digitálními covidovými certifikáty, které prokazují, že osoba... (7. 7.)


Každý den přibyde na světě milion uživatelů sítí 5G

Do konce letošního roku vzroste celosvětový počet uživatelů sítí páté generace na 580 milionů. Podle informací společnosti Ericsson jich denně přibývá jeden milion.... (2. 7.)


GitHub spustil funkci Copilot pro párové programování

Párové programování je běžná technika agilního vývoje softwaru, při níž dva programátoři pracují v tandemu u jedné obrazovky, střídavě píší kód a kontrolují... (1. 7.)


Program Oracle Support Rewards nabízí zrychlení migrace do cloudu a snížení nákladů na podporu softwaru

Zákazníci mohou snížit své účty za podporu licencí technologií Oracle až o 33 centů za každý dolar vynaložený na Oracle Cloud Infrastructure.... (1. 7.)


Kubernetes a kontejnery standardem aplikací zítřka

Centrem podnikání jsou dnes ve stále větší míře data a na nich založené rozhodování. V data-centric prostředí se proto od aplikací očekává především to, aby... (1. 7.)


Zoom rozšíří překlady v reálném čase o další jazyky

Hladší průběh spolupráce by měly v komunikačních nástrojích Zoom zajistit technologie firmy známé pod akronymem Kites. Za ním se skrývá podnik Karlsruhe Information Technology... (30. 6.)


3 × 3 tipy pro bezpečnější práci z domu

Zatímco ještě před rokem patřila možnost práce z domu mezi zaměstnanecké výhody, dnes je pro udržení chodu firem i dalších organizací naprostou nezbytností.... (29. 6.)


AWS rozšiřuje své komunikační portfolio o šifrovanou výměnu zpráv

Akvizici firmy Wickr, která vyvíjí řešení pro bezpečnou komunikaci, ohlásila společnost Amazon Web Services. O získané produkty a služby rozšíří své portfolio nástrojů... (28. 6.)


Stav zabezpečení Kubernetes

Dvakrát ročně ve své zprávě State of Kubernetes Security společnost StackRox zkoumá, jak společnosti zavádějí Kubernetes, kontejnery a cloudové technologie a jak se... (28. 6.)


Microsoft představil Windows 11

Nástupce Windows 10 nabídne přepracované uživatelské rozhraní a do popředí vynese aplikaci pro spolupráci Teams. Významné změny čekají také aplikační obchod Microsoft Store. Nově bude... (25. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)