O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Po 27 letech definitivně končí Internet Explorer

Webový prohlížeč Internet Explorer společnosti Microsoft byl po téměř 27 letech oficiálně zařazen mezi zcela nepodporované produkty. Jako jeho dočasná náhrada poslouží režim... (17. 6.)


Moderní manipulace s trhem a rozsáhlá destrukce. Kyberzločinci stále častěji cílí na finanční sektor

Výroční studie Modern Bank Heists Report upozorňuje na dramatický nárůst množství destruktivních útoků a ransomwaru, kdy přední finanční instituce čelí stále agresivnějším a... (16. 6.)


Microsoft se zaměří na potírání zahraničních dezinformací

O svém záměru převzít firmu Miburo, která se zaměřuje na detekci a potírání zahraničních dezinformací, informovala společnost Microsoft. Plánuje její know-how a technologie... (15. 6.)


Trh síťových přepínačů dvouciferně roste

Obrat globálního trhu ethernetových síťových přepínačů v prvním letošním čtvrtletí meziročně vzrostl o 12,7 procenta na 7,6 miliardy dolarů. Jednociferné navýšení tržeb výrobců... (14. 6.)


Mobilní aplikace AR Assistant zvyšuje opravitelnost produktů Dell

Bezplatnou mobilní aplikaci Dell AR Assistant, která prostřednictvím rozšířené reality (AR) provází zákazníka výměnou komponentů v produktech Dell, představila společnosti Dell Technologies. Aplikace... (13. 6.)


Telegram nabídne placenou verzi Premium

Uživatelé komunikační služby Telegram si budou moci ke svým stávajícím účtům pořídit dodatečné funkce, vyšší rychlost nebo nadstandardní přenosové parametry. Nabídne jim je... (13. 6.)


Vysoká inflace a nízká důvěra zákazníků negativní ovlivní trh ICT zařízení v Evropě

Obrat evropského trhu informačních a komunikačních technologií letos meziročně vzroste o 3,5 procenta v přepočtu na stálý kurz. V absolutních číslech přesáhne hodnotu... (10. 6.)


Ransomware neustupuje, útočí se stále ničivějšími účinky

Svou nejnovější pololetní zprávu o bezpečnostní situaci FortiGuard Labs Global Threat Landscape Report vydala společnost Fortinet. Informace o hrozbách z druhé poloviny roku... (9. 6.)


Cisco představilo platformu Security Cloud

Na konferenci RSA 2022 představila společnost Cisco platformu Cisco Security Cloud. Ta je součástí nové zastřešující bezpečnostní strategie, která podnikům umožní dlouhodobě rozvíjet ochranné prvky... (8. 6.)


11 % chytrých telefonů na světě je ohroženo kritickou zranitelností

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies odhalil kritickou zranitelnost v čipech UNISOC, které používá 11 procent chytrých telefonů na světě. Hackeři by mohli zranitelnost... (7. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)