O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2022
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Výdaje na IT v regionu EMEA vzrostou v roce 2023 o 3,7 %

Podle nejnovější prognózy společnosti Gartner, Inc. dosáhnou výdaje na IT v regionu EMEA v roce 2023 celkové výše 1,3 bilionu dolarů, což představuje nárůst o... (11. 11.)


Kvantový procesor Osprey disponuje 433 qubity

Rodinu kvantových procesorů rozšířila o model roku 2022 společnost IBM. Novinka nese název Osprey, česky orlovec říční, čímž dodržuje už čtyřletou tradici ptačích jmen. Procesor... (10. 11.)


E-commerce v ČR zpomaluje

Poprvé v historii je e-commerce trh v poklesu. Žně a rekordní tržby, které si e-shopy „užívaly“ v době koronaviru, skončily a někteří internetoví... (10. 11.)


Gen Digital zastřeší značky Norton, Avast, AVG, LifeLock a Avira

Po dokončení fúze společností NortonLifeLock a Avast ponese nově vzniklý podnik název Gen Digital. Jeho mise spočívá v posilování digitální svobody lidí na... (9. 11.)


Výdaje na veřejné cloudové služby se napřesrok přiblíží 600 miliardám dolarů

V letošním roce vzrostou globální výdaje na veřejné cloudové služby meziročně o 18,8 procenta. Podle analytiků společnosti Gartner dosáhnou hodnoty 490 miliard dolarů. A těmito... (9. 11.)


89 % členů představenstev tvrdí, že digitální technologie jsou součástí všech strategií růstu podniku

„Nejvyšší vedení podniků dospěla do bodu, kdy jsou strategie digitálního byznysu a celková byznysová strategie v podstatě jedno a totéž,“ říká význačný analytik... (9. 11.)


Hackeři napodobují známé značky, nejčastěji technologické a přepravní společnosti

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies zveřejnil zprávu Brand Phishing Report zaměřenou na phishingové útoky ve 3. čtvrtletí 2022. Z reportu vyplývá, ... (8. 11.)


Qualys zjednodušuje správu zranitelností multicloudu

Zkušební verzi řešení TotalCloud FlexScan zpřístupnila společnost Qualys. Novinka nevyužívá agenty a nabízí cloudově nativní detekci zranitelností včetně reakčních postupů. Cílové uživatele představují... (7. 11.)


Televizní energetičtí upíři zmizí z trhu EU

Od března 2023 nebudou na trhu Evropské unie dostupné televizory s rozlišením 8K a zmizí i některé modely 4K. Důvod má původ v zesílené... (5. 11.)


Sbírat data, ale chránit soukromí. Brněnský Smartlook analyzuje uživatelské chování bez sledování

Podle výzkumné společnosti Gartner se předpisy o ochraně osobních údajů do roku 2023 dotknou 65 % světové populace. Přitom ještě v roce 2019... (4. 11.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)