O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Dell rozšířil nabídku monitorů o přenosné a videokonferenční modely

Celosvětové události uplynulého roku změnily způsob, jakým lidé pracují a tráví volný čas. Firmy zavádí hybridní uspořádání, kdy zaměstnanci střídají práci z domova... (14. 9.)


Intel inovoval základní řadu procesorů Xeon

Procesory řady Xeon E-2300, které zamíří zejména do jednopaticových systémů základních serverů a budou pohánět aplikace menších podniků, uvedla na trh společnost Intel.... (13. 9.)


Oracle nabízí bezplatná školení a certifikace pro Oracle Cloud Infrastructure

Nabídku bezplatných školení a certifikačních testů pro cloudové prostředí Oracle Cloud Infrastructure (OCI) představila společnost Oracle. Celý vzdělávací program byl vytvořen odborníky společnosti... (13. 9.)


Microsoft posiluje své kompetence pro tvorbu a editaci videa

Australskou firmu Clipchamp převzala společnost Microsoft. Ta se snaží posílit své  portfolio nástrojů pro tvorbu a editaci videí. Získané technologie firmy Clipchamp budou integrovány do... (10. 9.)


S novým názvem a s vyšší ochranou: Acronis Cyber Protect Home Office

Populární řešení kybernetické ochrany pro malé kanceláře a domácnosti Acronis True Image přichází na trh v nové verzi a s novým názvem, který v sobě... (10. 9.)


IBM představilo první server s procesory Power10

Servery řady Power E1080 představila společnost IBM. Jde o první modely, které využívají nový 7nanometrový procesor Power10. Ten firma IBM představila veřejnosti v minulém roce. Nová... (9. 9.)


Výrobci smartphonů odolávají problémům dodavatelského řetězce

Celosvětový odbyt chytrých mobilních telefonů letos meziročně posílí o 7,4 procenta. Celkem globální trh odebere 1,37 miliardy přístrojů. A podle predikce analytiků společnosti IDC se... (8. 9.)


WhatsApp obsahoval zranitelnost ve funkci filtrů na úpravu obrázků

Výzkumný tým společnosti Check Point odhalil zranitelnost ve WhatsAppu, nejpopulárnější aplikaci pro zasílání zpráv na světě. Zranitelnost byla ukryta ve funkci související s různými filtry... (8. 9.)


Xerox založil dceřinku pro service experience management

Dceřinou společnost, která se zaměří na vývoj a distribuci platformy pro řízení zkušeností se službami, založila firma Xerox. Nový podnik nese název CareAR Holdings, jenž... (7. 9.)


Pozvánka na konferenci: Aktuální situace nahrává rozvoji cloudových řešení

Jedním z mála pozitiv covidové situace v posledních dvou letech je výrazný nárůst využívání moderních informačních a komunikačních technologií. Jedním z vítězů jsou tak i... (6. 9.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)