O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
V České republice vzrostl počet ransomwarových útoků o 69 %

Podle analýzy výzkumného týmu společnosti Check Point došlo v uplynulých 3 měsících ve srovnání s první polovinou roku 2020 v průměru k 50% nárůstu počtu... (5. 11.)


Výdaje na IT příští rok vzrostou o 4 procenta

Poměrně optimistický výhled vývoje výdajů na IT v příštím roce zveřejnili analytici společnosti Gartner. Po letošním poklesu o 5,4 procenta predikují nárůst o 4... (4. 11.)


Raspberry Pi 400 se koncepčně vrací do minulosti

Inspiraci v domácích počítačích z období 80. let minulého století u své poslední novinky nijak neskrývá britská společnost Raspberry Pi. Na trh uvedla... (3. 11.)


Red Hat se připojil k Otevřené výrobní platformě

O svém připojení k iniciativě Otevřená výrobní platforma (Open Manufacturing Platform; OMP) informovala společnost Red Hat. Svým zapojením pomůže podněcovat inovace ve výrobě... (3. 11.)


Samostatné GPU Intelu míří do notebooků

Grafický čip Iris Xe Max uvedla na trh společnost Intel. Samostatný modul se objeví v noteboocích značek Acer, Asus a Dell, s nimiž ... (2. 11.)


Sophos Rapid Response identifikuje a neutralizuje aktivní kyberbezpečnostní útoků

O dostupnosti služby Sophos Rapid Response, která za fixní poplatek na dálku řeší reakci na incidenty, když identifikuje a neutralizuje aktivní kyberbezpečnostní útoky,... (2. 11.)


SiFive usiluje o novou platformu pro osobní počítače

Platformu osobních počítačů založenou na procesorech RISC-V začala budovat společnost SiFive. Jako první krok tímto směrem představil kalifornský podnik základní desku HiFive Unmatched,... (30. 10.)


AMD potvrdilo akvizici firmy Xilinx

V polovině října se v oborových médiích objevily informace o možné akvizici firmy Xilinx společností AMD. Vyjednávání obou podniků už mělo být v pokročilé fázi. Koncem... (29. 10.)


Hackeři se při phishingových útocích nejčastěji vydávají za Microsoft

Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies, zveřejnil zprávu Q3 Brand Phishing Report zaměřenou na phishingové útoky ve 3.... (29. 10.)


Cloudový model hraní nabízí už i Facebook

Budoucí potenciál trhu a modelu cloudového hraní přilákal také společnost Facebook. Ve vybraných oblastech Spojených států začala nabízet bezplatný přístup ke streamovaným hrám.... (27. 10.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)