O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Analytici očekávají ochlazení trhu bezpečnostních produktů a služeb

Výdaje na produkty a služby informační bezpečnosti a pro řízení rizik budou pokračovat v růstu i v roce 2020. Podle analytiků společnosti Gartner... (22. 6.)


Rostoucí trh chytrých hodinek pandemie koronaviru neovlivnila

Za první letošní čtvrtletí odebral světový trh 14,3 milionu chytrých hodinek. Meziročně podle informací společnosti Canalys odbyt vzrostl o 12 procent. Situaci na... (19. 6.)


Amazon zaznamenal rekordní útok typu DDoS

V polovině letošního února čelila služba AWS Shield rozsáhlému DDoS útoku, jehož intenzita kulminovala na hodnotě 2,3 Tb za sekundu. Událost pravděpodobně ustanovila... (18. 6.)


INTUO pro home office – práce z domova, spolupráce geograficky vzdálených týmů

Pracují členové vašeho týmu z domova v rámci home office? Řídíte geograficky rozptýlený tým? Rádi byste měli informace o dění ve vaší společnosti vždy po... (18. 6.)


Cisco uvádí na trh svůj klíčový bezpečnostní produkt SecureX

Všeobecnou dostupnost bezpečnostní platformy SecureX ohlásila společnost Cisco. Učinila tak na konferenci Cisco Live, která letos díky pandemii koronaviru probíhá virtuálně. Nativní cloudová... (17. 6.)


SAP inovuje řízení dodavatelských řetězců a zdůrazňuje udržitelnost

Podniky v současnosti čelí řadě nových výzev a problémů. K jejich řešení se snaží využít technologie přinášející spolehlivá data a informace, které jim... (17. 6.)


IBM získá technologie pro Cybersecurity Posture Assurance

Firmu Spanugo, která vyvíjí platformu pro monitorování a řízení souladu s předpisy v regulovaných odvětvích, převezme společnost IBM. Získané technologie nasadí do svých... (16. 6.)


Manažeři vidí souvislost mezi CX a výnosy. Vývoj aplikací považují za nejvyšší prioritu

V dnešní náročné situaci chápou manažeři nezbytnost zajištění kvalitní zákaznické zkušenosti (CX) pro dosahování obchodních výsledků. Přímou souvislost mezi CX a růstem výnosů... (16. 6.)


Trh herních PC v regionu EMEA míří do červených čísel

Trh herních desktopů a notebooků v regionu EMEA v prvním letošním čtvrtletí odebral 1,6 milionu zařízení. Podle analytiků společnosti IDC došlo k meziročnímu poklesu odbytu o... (15. 6.)


Chytré karantény a aplikace pro trasování kontaktů nejsou bez rizik

Výzkumný tým společnosti Check Point upozornil na rizika spojená s aplikacemi pro trasování kontaktů, které používají vlády v rámci tzv. chytré karantény pro sledování šíření... (15. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)