O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Intel přichází s novou značkou pro mobilní platformu PC

Další generaci procesorů pro přenosné osobní počítače uvedla na trh společnost Intel. Jsou založeny na čipech Tiger Lake a část z nich využívá... (3. 9.)


Amazon uvolnil distribuci Bottlerocket, další z Linuxů pro kontejnery

Specializovanou linuxovou distribuci s názvem Bottlerocket představila společnost Amazon Web Services. Novinka je určena primárně pro provoz aplikačních kontejnerů. Tvůrci distribuce se při... (2. 9.)


Epicor již potřetí v tomto desetiletí mění majitele

Investiční fond KKR odprodá výrobce podnikových informačních systémů Epicor. Ten změní majitele již potřetí za posledních deset let. Novým vlastníkem se stane investiční... (1. 9.)


VMware aktualizoval platformy vRealize Cloud Management

Inovace ve svém portfoliu softwarových produktů VMware vRealize Cloud Management pro lokální prostředí i poskytovaných formou služby představila společnost VMware. Nové a vylepšené... (1. 9.)


Nenechte si ujít konferenci: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Současná situace v šíření onemocnění Covid-19 klade na řadu firem nové nároky a mnohé z nich jsou nyní více než kdy jindy závislé na nejmodernějších... (1. 9.)


COVID-19 mění přístup podniků ke konceptu BYOPC

Analytici společnosti Gartner identifikovali dva koncepty zabezpečení koncových zařízení, které se do pěti až deseti let výrazně prosadí v podnikové sféře. První z... (31. 8.)


Hrozby v prvním pololetí hojně zneužívaly pandemii onemocnění COVID-19

V prvním letošním pololetí zablokovala společnost Trend Micro 8,8 miliónu hrozeb souvisejících s koronavirovou pandemií. Takřka 92 % z nich bylo šířeno prostřednictvím elektronické pošty.... (31. 8.)


LG představilo nositelnou čističku vzduchu

Nositelnou osobní čističku vzduchu představila v rámci blížícího se zahájení berlínského veletrhu IFA společnost LG. Výstavních akcí se sama zúčastní pouze virtuálně. Ačkoli by... (28. 8.)


SugarCRM nabídne samoobslužnou platformu pro AI

Akvizici firmy Node, která se vyvíjí a poskytuje platformu AI as a Service, zrealizovala společnost SugarCRM. Získané technologie hlubokého učení chce využít pro... (27. 8.)


Prodeje chytrých telefonů ve druhém čtvrtletí letošního roku celosvětově propadly o 20 %

Samsung a Huawei se poprvé dělí o první příčku v celosvětových prodejích. V Česku po citelném propadu v prvním čtvrtletí prodeje chytrých telefonů ve druhém kvartále... (27. 8.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)