O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Chytré brýle oslovily evropský trh

Ve druhém letošním čtvrtletí odebral evropský trh 21,2 milionu zařízení nositelné elektroniky. Meziročně podle informací společnosti IDC dodávky na sterém kontinentu vzrostly... (4. 10.)


Hlavní technologické trendy, kterým by se měli věnovat finanční ředitelé

Dva nejdůležitější technologické trendy, jimiž by se měli v dnešní době zabývat nejen CIO či digitální ředitelé, ale především CFO, jsou podle ... (4. 10.)


AMD vyjednává s MediaTekem o založení joint venture na výrobu komunikačních čipů

Server DigiTimes přinesl informaci o vyjednávání firem AMD a MediaTek, jež by mohlo vyústit v založení společného podniku. Produkce joint venture se zaměří především... (1. 10.)


Safetica ONE si posvítí na vnitřní hrozby úniku dat

Společně s přechodem na hybridní pracovní režim a práci na dálku začaly firmy řešit kyberbezpečnost více než kdy předtím. Velká část úniků firemních... (1. 10.)


Pandemie letos urychlila užívání videocallů téměř o polovinu

Světová pandemie COVID-19 od základů změnila fungování mnoha odvětví po celém světě. Řada podniků kvůli snížení rizika nákazy zaměstnanců přešla u pozic, které... (30. 9.)


Onyx nabízí monitory osazené panely s elektronickým inkoustem

Monitory vybavené panely s technologií elektronického inkoustu představila společnost Onyx International. Modelová řada nese jméno Boox Mira. Monitor s úhlopříčkou 13,3 palce již lze objednat na stránkách... (29. 9.)


Vztah mezi bezpečností, IT a vývojem se musí zlepšit v zájmu inovací a zákaznické zkušenosti

Firmy se stále více odlišují tempem inovací. K tomu je však zapotřebí, aby všechny technologické složky – bezpečnost, IT a vývoj – byly vzájemně sladěné.... (29. 9.)


Evropská unie chce v mobilních zařízeních zavést povinný port USB-C

Záměr přijmout právní předpis, který by nařídil, aby všechna v Evropě prodávaná zařízení spotřební elektroniky byla v určitých kategoriích pro nabíjení vybavena... (27. 9.)


Microsoft představil myš vyrobenou s příměsí recyklovaného oceánského plastu

Satya Nadella, výkonný ředitel společnosti Microsoft, na středečním představení nových zařízení značky Surface opět připomněl úsilí firmy v oblasti udržitelnosti. Do roku 2030 by... (24. 9.)


Auto se stane digitální platformou v ekosystému přístrojů

V polovině příštího desetiletí by bezmála každý druhý vůz na evropských silnicích mohl být autonomní. Studie společnosti Ericsson zkoumá, co všechno by takový... (24. 9.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)