O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Datová úložiště PowerScale cílí na nestrukturovaná data

Řadu úložných systémů Dell EMC PowerScale uvedla na trh společnost Dell Technologies. Novinka podle výrobce představuje nový standard pro ukládání a využití nestrukturovaných dat, jako... (24. 6.)


Inovace SAP se zaměřují také na podporu kontinuity podnikání

Společnost SAP představila na konferenci SAPPHIRE NOW Converge, která proběhla online od 15. do 19. června 2020, nové funkce a vylepšení portfolia... (24. 6.)


Microsoft posiluje ochranu internetu věcí

Akvizicí firmy CyberX pokračuje společnost Microsoft ve své strategii investic do rozvoje konceptu internet věcí. Koupený podnik se zaměřuje na jeho bezpečnostní aspekty.... (23. 6.)


Řada organizací se mylně domnívá, že více bezpečnostních produktů znamená větší bezpečnost

Společnost Check Point Software Technologies zveřejnila výsledky nového průzkumu provedeného společností Dimensional Research, který zkoumal postoj globálních bezpečnostních lídrů ke konsolidaci. Report... (23. 6.)


Analytici očekávají ochlazení trhu bezpečnostních produktů a služeb

Výdaje na produkty a služby informační bezpečnosti a pro řízení rizik budou pokračovat v růstu i v roce 2020. Podle analytiků společnosti Gartner... (22. 6.)


Rostoucí trh chytrých hodinek pandemie koronaviru neovlivnila

Za první letošní čtvrtletí odebral světový trh 14,3 milionu chytrých hodinek. Meziročně podle informací společnosti Canalys odbyt vzrostl o 12 procent. Situaci na... (19. 6.)


Amazon zaznamenal rekordní útok typu DDoS

V polovině letošního února čelila služba AWS Shield rozsáhlému DDoS útoku, jehož intenzita kulminovala na hodnotě 2,3 Tb za sekundu. Událost pravděpodobně ustanovila... (18. 6.)


INTUO pro home office – práce z domova, spolupráce geograficky vzdálených týmů

Pracují členové vašeho týmu z domova v rámci home office? Řídíte geograficky rozptýlený tým? Rádi byste měli informace o dění ve vaší společnosti vždy po... (18. 6.)


Cisco uvádí na trh svůj klíčový bezpečnostní produkt SecureX

Všeobecnou dostupnost bezpečnostní platformy SecureX ohlásila společnost Cisco. Učinila tak na konferenci Cisco Live, která letos díky pandemii koronaviru probíhá virtuálně. Nativní cloudová... (17. 6.)


SAP inovuje řízení dodavatelských řetězců a zdůrazňuje udržitelnost

Podniky v současnosti čelí řadě nových výzev a problémů. K jejich řešení se snaží využít technologie přinášející spolehlivá data a informace, které jim... (17. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)