Sharp a NHK představí rolovatelnou obrazovku OLED


30v4k-oled_im2_200_01

Prototyp rolovatelného 30palcového displeje technologie OLED společně vyvinuly společnosti Sharp a NHK. Zařízení představí na japonském veletrhu Inter BEE 2019. Termín zahájení masové produkce zatím nebyl zveřejněn.
VMware inovuje a rozšiřuje své pojetí bezpečnosti


Na konferenci VMworld 2019 Europe představila představila společnost VMware bezpečnostní řešení, která rozvíjejí její vizi komplexní bezpečnosti - automatizované, aktivní a rozšířené do celého distribuovaného prostředí podniku. Komplexní bezpečnost dle vyjádření firmy snižuje rizika pro kriticky důležité aplikace, citlivá data a uživatele. Zmenšuje prostor pro útoky proti prostředím cloudů, datových center, uživatelům a perimetru podnikové sítě.
Fortinet posiluje portfolio pro zabezpečení internetu věcí


ensilo_200

Akvizici firmy enSilo, jež se specializuje primárně na zabezpečení internetu věcí, zrealizovala společnost Fortinet. Transakcí mimo jiné reaguje na aktuální chování podnikových zákazníků, kteří usilují o konsolidaci svých dodavatelů v podmínkách stále komplexnějších IT prostředí. Širší portfolio v tomto ohledu tedy zvyšuje konkurenceschopnost.
DMS eDoCat 2019R3: Rychlejší, přehlednější a propracovanější správa dokumentů


Novou verzi svého systému pro centrální správu dokumentů DMS eDoCat uvádí na trh společnost Onlio. Mezi hlavní novinky třetí velké aktualizace pro rok 2019 patří zcela přepracované uživatelské rozhraní, vylepšené náhledy dokumentů, další optimalizace pokročilého vyhledávání a celkové zvýšení rychlosti. Verze 2019R3 přináší i větší možnosti uživatelského přizpůsobení systému.
mCommerce: Mobily, důvěra a nakupování přes sociální sítě


Podle výsledků nejnovějšího průzkumu, který pro společnost PayPal provedla agentura Ipsos, nakupují dnes spotřebitelé pomocí mobilních telefonu více než kdykoli dříve. Mezi hlavními trendy mCommerce stojí za pozornost důraz, jaký je kladen v anglicky mluvících zemích na bezpečnost, a skutečnost, že objem nákupů na sociálních platformách roste nevídaným tempem.
Obří akvizice na obzoru – Xerox cílí na HP Inc.


xerox_hp_200_02

Spekulace o možnosti převzetí firmy HP Inc. společností Xerox získávají konkrétnější obrysy a parametry. Nabídka již byla učiněna. Včera její přijetí potvrdila společnost HP Inc. Podle se situací obeznámených zdrojů agentury Reuters má hodnotu 33 miliard dolarů, přičemž jde o kombinaci akcií a hotovosti.
Reálie české kybernetické bezpečnosti


Na průměrnou organizaci v České republice směřuje zhruba 640 kyberútoků za týden, celosvětový průměr činí 594 útoků, vyplývá to z analýzy výzkumného týmu Check Point Research.
Projekt OpenTitan nabídne důvěryhodné čipy


titan_200_02

O založení projektu OpenTitan, který se zaměří na vývoj tzv. důvěryhodných bezpečnostních čipů, informovala společnost Google. Zúčastní se jej několik dalších technologických podniků, ke známějším patří například firma Western Digital. Veškeré výstupy iniciativy budou k dispozici s otevřeným zdrojovým kódem.
<<< Novější články | Starší články >>>

NOVINKA: Pozoruhodné IT produkty 2019 podruhé
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.

Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Náš první letošní seznam zajímavých produktů, které byste určitě neměli minout


Články čtenářů

Pomalý notebook HP s Windows 10 - a ...


Jestli máte trable s pomalým počítačem od HP (nebo i od jiné velké značky), tak jste na tom stejně, jako jsem ještě před pár hodinami byl já. Zkoušel jsem řadu osvěd...

Slow HP Windows 10 notebook - and wh...


If you have trouble with a slow computer from HP (or even another big brand), you've the same problem I had a few hours ago. I tried a number of proven recipes, but ...

Komentáře čtenářů

TBW
Dobrý den. Koukám že váš článek je z roku 2016. Dnes je rok 2019 a situace může být odlišná. Můj dotaz z...>>
Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>


©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)