O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Iniciativy, s nimiž může HR pomoci udržet produktivitu zaměstnanců

Firmy by se měly zaměřit na emoce zaměstnanců v souvislosti s pandemií – podle analytiků Gartneru tak snáze udrží či obnoví produktivitu.... (27. 3.)


Samsung nasadí EUV do výroby paměťových modulů

Jako první výrobce počítačových pamětí využije společnost Samsung Electronics technologii EUV pro masovou produkci modulů DRAM. V případě procesorů ji již vloni... (26. 3.)


Hyperkonvergované systémy vládnou trhu konvergovaných systémů

Obrat globálního trhu konvergovaných systémů v posledním loňském čtvrtletí vzrostl o 1,1 procenta na 4,2 miliardy dolarů. Souhrnný výsledek ale nezachycuje nemalé rozdíly, jež... (25. 3.)


OpenText investoval do sjednocené komunikace a bezpečného přenosu informací

Akvizici kanadské firmy XMedius, která vyvíjí a poskytuje řešení pro bezpečné transfery informací a pro sjednocenou komunikaci, zrealizovala společnost OpenText. Vedle uvedených produktů... (24. 3.)


Jak zmírnit dopady koronaviru v dodavatelských řetězcích

„Dodavatelské řetězce nebudou po této události nikdy jako dřív.“ Analytici společnosti Gartner doporučují lídrům odpovědným za dodavatelské řetězce, aby se zaměřili na tři klíčové... (24. 3.)


Pandemie koronaviru ovlivní letošní výdaje na ICT v Evropě. Ani pesimistická varianta zatím ale nepočítá s poklesem

Evropské výdaje na informační a komunikační technologie letos meziročně vzrostou o 1,4 procenta. Původní výhled analytiků společnosti IDC z prosince 2019 počítal s... (23. 3.)


Atlassian bezplatně zpřístupňuje své cloudové produkty

Až desetičlenné týmy mohou nově bezplatně využívat produkty řady Atlassian Cloud. Zástupci společnosti Atlassian nabídku časově nijak neomezují, má být trvalá. Malé skupiny... (20. 3.)


Přichází vylepšený modul PG Board pro sítě internetu věcí

Vylepšenou verzi modulu PG Board pro internet věcí (IoT) představila společnost M2MC. Jedná se o zajímavé řešení, určené pro nejnovější generaci sítí IoT, tzv. Narrow-bandu... (19. 3.)


Jak ovládat 3D tiskárnu na dálku

Řešení Karmen, které přidá běžným 3D tiskárnám novou úroveň „chytrosti“, přístupnosti a pohodlnosti používání, představila česká vývojářská firma Fragaria. Pomocí tohoto řešení může uživatel spravovat... (19. 3.)


Ochrana v době koronaviru: I tiskárny lze mnohdy ovládat bezdotykově

Obzvláště v dnešní době stojí za to připomenout, že mnohé tiskárny lze ovládat bezdotykově. Třeba Konica Minolta upozorňuje své zákazníky, že všechna její multifunkční zařízení... (19. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)