O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
VMware převezme bezpečnostní firmu Octarine

Společnost VMware na konferenci Connect 2020 oznámila záměr převzít společnost Octarine. Učiní tak v rámci rozvoje své strategie přirozené bezpečnosti s cílem rozšířit... (22. 5.)


Rychlost SD karet se přiblíží 4 GB za sekundu

Specifikaci SD 8.0 pro paměťové karty SD Express představila organizace SD Association. Novinka do značné míry využívá možností rozhraní PCIe 4.0 a NVMe,... (21. 5.)


Epson představil svou nejmenší a finančně nejdostupnější velkoformátovou tiskárnu

Svou finančně nejdostupnější a nejmenší přenosnou velkoformátovou tiskárnu, která patří do portfolia profesionálních tiskáren série T, představila společnost Epson. Nová 24palcová tiskárna SureColor... (21. 5.)


Projekt Reunion sjednocuje aplikace Win32 a UWP

Iniciativa společnosti Microsoft s názvem Project Reunion nabídne vývojářům společný framework pro desktopové programy Win32 a aplikace Universal Windows Platform. Cílem firmy je... (20. 5.)


Sony představilo snímače Vision, které využívají umělou inteligenci

O dvou modelech inteligentních obrazových snímačů Vision, jež disponují funkcí zpracování dat s pomocí umělé inteligence, informovala společnost Sony. Integrování funkce zpracování pomocí... (20. 5.)


IBM uvolnilo vývojářské nástroje pro zajištění přístupnosti aplikací

Sadu open source nástrojů, které vývojářům a testerům pomohou se zpřístupněním jejich aplikací osobám s různými druhy postižení, uvolnila společnost IBM. Novinky nesou... (19. 5.)


Amazon Red Hat OpenShift: Red Hat a AWS rozšířily spolupráci

Společně spravovanou a podporovanou podnikovou službu Kubernetes v prostředí AWS představily pod názvem Amazon Red Hat OpenShift společnosti Amazon a Red Hat. S tím,... (19. 5.)


Na druhý pokus Facebook převzal Giphy

Společnost Facebook převzala firmu Giphy, která provozuje stejnojmennou on-line databázi a vyhledávací engine pro obrazové animace bez zvuku. Vedle toho nabízí také nástroje... (18. 5.)


Zaplacení výkupného znamená zdvojnásobení nákladů na zotavení po ransomwarovém útoku

Hlavní zjištění svého globálního průzkumu The State of Ransomware 2020 představila společnost Sophos. Studie mimo jiné odhalila, že zaplatit kyberzločincům za obnovu dat... (18. 5.)


Messenger Rooms: Skupinová videokonference Facebooku

Na konci letošního dubna představila společnost Facebook funkci pro realizaci skupinových video hovorů s názvem Messenger Rooms. Zapojit se do nich může až 50... (15. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)