O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Check Point a Zoom odhalily problém umožňující zneužití zkrácených odkazů

Check Point a Zoom odhalily problém ve funkci pro zkracování URL adres, kterou mohli hackeři zneužít k manipulaci s videomeetingy a k phishingovým... (29. 7.)


Microsoft dokončuje vývoj služby Universal Print

Službu Universal Print zpřístupnila v režimu public preview společnost Microsoft. Cloudové řešení pro správu a řízení tiskové infrastruktury postupně nabídne uživatelům sady Microsoft... (28. 7.)


Produkty WD G-Technology využijí 18TB disky Ultrastar HDD

Rodinu profesionálních úložných řešení G-Technology rozšířila společnost Western Digital o modely s disky podnikové třídy Ultrastar HDD. Nové přírůstky dosahují kapacity 18 TB.  V... (27. 7.)


Celosvětové výdaje na IT letos poklesnou o 7,3 %

Navzdory současným problémům s cash flow, jimž čelí řada podniků, čeká IT výdaje díky “digitálním očekáváním” rychlejší zotavení. Celosvětové výdaje na IT dosáhnou... (27. 7.)


První 7nm procesory uvede Intel na trh nejdříve v roce 2022

Tržní premiéru svých 7nanometrových procesorů odloží společnost Intel přibližně o šest měsíců. Do té doby plně rozvine a využije své 10nanometrové kapacity a... (24. 7.)


nVidia patří mezi vážné uchazeče o převzetí firmy Arm

Zájem o převzetí britské společnosti Arm projevila firma nVidia. Podle zdrojů agentury Bloomberg ovšem nejde o jediného uchazeče. Prodej podniku také není jedinou... (23. 7.)


Vodafone rozšiřuje nabídku o vlastní chytré gadgety

Kompatní zařízení pro vyhledávání předmětů nebo sledování pohybu domácích mazlíčků, uvedla na trh společnost Vodafone. Gadget nese název Curve a od většiny konkurentů... (22. 7.)


V podnikovém IT nepanuje shoda na přístupu k řízení sítí

V souvislosti s růstem strategického významu sítě z hlediska konektivity, zajišťování bezpečnosti a poskytování aplikací se téměř dvě třetiny (59 %) evropských manažerů... (22. 7.)


Čtyři čipy Colossus IPU nabídnou 1 Tflop pro aplikace AI

Britská společnost Graphcore uvedla na trh druhou generaci čipů IPU – Intelligence Processing Unit a jimi osazených systémů IPU-Machine. Novinku využijí organizace, které... (21. 7.)


Kybernetičtí zločinci cílí na domácí routery

V poslední době došlo k prudkému nárůstu útoků cílených na routery s jejich následným zneužitím. Nejvíce aktivit tohoto typu proběhlo v posledním čtvrtletí... (21. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)