O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Google Cloud nabízí nástroj pro výběr optimálního regionu

V rámci snahy o snižování dopadů cloud computingu na životní prostředí vytvořila společnost Google nástroj, jenž na základě preferencí klienta určí vhodný region služeb. Řeč je... (14. 7.)


Co dělat, když jste obětí ransomwarového útoku

Check Point Research,  výzkumný tým společnosti Check Point, varuje, že průměrný týdenní počet ransomwarových útoků vzrostl za uplynulých 12... (14. 7.)


Poptávka po osobních počítačích pomalu ochabuje, stále ale roste dvouciferně

Zájem uživatelů o nové počítače podle analytiků společnosti IDC neochabuje. I ve druhém letošním čtvrtletí poptávka meziročně posílila. Stalo se tak navzdory problémům... (13. 7.)


HP Enterprise získala distribuovaný engine pro SQL dotazy

Akvizici firmy Ampool, která poskytuje distribuovaný engine SQL postavený na open source projektu Presto, zrealizovala společnost HP Enterprise. Získané technologie hodlá integrovat do... (12. 7.)


Sophos kupuje společnost Capsule8

Společnost Sophos oznámila akvizici firmy Capsule8, která patří mezi průkopníky a lídry trhu v oblasti provozní síťové viditelnosti, detekce a reakce na hrozby... (12. 7.)


Prodeje zařízení pro chytrou domácnost v Evropě zažívají zlaté časy

V prvním letošním čtvrtletí odebral evropský trh téměř 23 milionů zařízení pro chytrou domácnost. Meziroční odbyt v segmentu podle analytiků společnosti IDC vzrostl o... (9. 7.)


Dell UltraSharp WebCam nabízí rozlišení 4K

Pandemie koronaviru navždy změnila význam videokonferencí. Jen v prvním týdnu celosvětových lockdownů si 62 milionů uživatelů stáhlo videokonferenční aplikace. A to je jenom... (9. 7.)


IBM posiluje v kontejnerizaci

O akvizici firmy BoxBoat Technologies, která poskytuje konzultace v oblasti DevOps a služby pro platformu Kubernetes, informovala společnost IBM. S pomocí získaného know-how chce... (8. 7.)


VMware spolupracuje s Vapor IO na vývoji multicloudové sítě

Společnosti VMware a Vapor IO oznámily, že budují multicloudovou síť pro poskytování služeb, která spojuje platformy VMware Telco Cloud a Vapor IO Kinetic... (8. 7.)


Cisco představilo Webex for Defense. Byl navržen speciálně pro Pentagon

Přibližně měsíc poté, co společnost Cisco představila přepracovanou verzi svého řešení pro komunikaci a spolupráci, zviditelňuje prostřednictvím speciální verze, která je určena americkým... (7. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)