O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Software


Na digitalizaci firmy stačí dnes jen pár dní

Doba se mění a neustále zrychluje. A platí i o možnostech nových technologií. Naštěstí pro firmy, které mají zájem o digitalizaci svého fungování, jsou dnes... (26. 5.)


VMware převezme bezpečnostní firmu Octarine

Společnost VMware na konferenci Connect 2020 oznámila záměr převzít společnost Octarine. Učiní tak v rámci rozvoje své strategie přirozené bezpečnosti s cílem rozšířit... (22. 5.)


Projekt Reunion sjednocuje aplikace Win32 a UWP

Iniciativa společnosti Microsoft s názvem Project Reunion nabídne vývojářům společný framework pro desktopové programy Win32 a aplikace Universal Windows Platform. Cílem firmy je... (20. 5.)


IBM uvolnilo vývojářské nástroje pro zajištění přístupnosti aplikací

Sadu open source nástrojů, které vývojářům a testerům pomohou se zpřístupněním jejich aplikací osobám s různými druhy postižení, uvolnila společnost IBM. Novinky nesou... (19. 5.)


Microsoft přestane dodávat 32bitové verze Windows 10 do OEM distribuce

Nové osobní počítače s operačním systémem Windows 10 budou od konce května osazovány výhradně jeho 64bitovou verzí. Společnost Microsoft mění minimální hardwarové požadavky... (14. 5.)


MobileIron koupil německý incapptic Connect

Svou první akvizici v rámci své třináctileté historie zrealizovala společnost MobileIron. Za šest milionů dolarů převzala německou softwarovou firmu incapptic Connect. Její řešení... (13. 5.)


Moovit pomůže Intelu s rozvoje robotických taxislužeb

Akvizici izraelské firmy Moovit ohlásila společnost Intel. Hodnota transakce činí 900 milionů dolarů. Společnost Intel získá technologie, jež podpoří její aktivity na poli... (5. 5.)


Red Hat inovuje OpenShift, přidává podporu virtualizace

Společnost Red Hat představila nové produkty, které pomohou organizacím všech velikostí a odvětví optimalizovat, škálovat a jednoduše chránit své IT týmy tváří v... (30. 4.)


Helios Green a Helios Orange získávají moderní nástroj pro optimalizaci skladových procesů

Smlouvu o dlouhodobé spolupráci podepsaly Asseco Solutions a společnost Kvados. Spolupráce se týká dodávek systému myStock WMS, který poskytuje řešení pro řízení skladů. Produkty Helios... (24. 4.)


Paul Cormier se stal novým prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Red Hat

Společnost Red Hat oznámila jmenování Paula Cormiera prezidentem a výkonným ředitelem Red Hatu. Doposud působil jako prezident Red Hatu pro produkty a technologie.... (8. 4.)


Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)