O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Software


Projekt Reunion sjednocuje API aplikací Win32 a UWP

V náhledové verzi 0.1 uvolnila společnost Microsoft sadu softwarových nástrojů, jež tvoří základ projektu s názvem Reunion. Jeho účelem je sjednocení rozhraní API... (15. 12. 2020)


Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 umožňuje granulární obnovu dat z Microsoft Teams

O všeobecné dostupnosti verze 5 řešení Veeam Backup for Microsoft Office 365 informovala společnost Veeam Software. Novinka přidává specializované zálohování a obnovení pro... (8. 12. 2020)


Rok 2021 bude v IT jiný: Firmy vzhlížejí k technologiím

Také jste zahlédli na sociálních sítích vtip, v němž padá otázka: "Co jste odpovídali, když se vás na pohovoru v roce 2015 ptali, kde se... (7. 12. 2020)


Intel zrealizoval akviziční double v oblasti strojového učení

Své know-how v oblasti umělé inteligence průběžně, ale stále intenzivně, buduje a posiluje společnost Intel. Počátkem listopadu koupila start-up SigOpt, který provozuje optimalizační platformu... (10. 11. 2020)


Herní průmysl: Další velká akvizice na obzoru, Take-Two cílí na Codemasters

Obor počítačových her v současnosti zjevně prochází intenzivní konsolidační vlnou, o níž vypovídá realizace miliardových transakcí. Koupě malých studií pozorovatele a analytiky trhu příliš... (9. 11. 2020)


Red Hat se připojil k Otevřené výrobní platformě

O svém připojení k iniciativě Otevřená výrobní platforma (Open Manufacturing Platform; OMP) informovala společnost Red Hat. Svým zapojením pomůže podněcovat inovace ve výrobě... (3. 11. 2020)


OpenStack Foundation se mění na Open Infrastructure Foundation

Organizace OpenStack Foundation, která spravuje open source projekt OpenStack, v uplynulých letech postupně rozšiřovala svůj technologický záběr i mimo oblast infrastruktury jako služby.... (26. 10. 2020)


G Suite mění jméno na Google Workspace

O rebrandingu sady on-line nástrojů pro spolupráci a produktivitu G Suite informovala společnost Google. Nově řešení, resp. placená nabídka ponese značku Google Workspace.... (7. 10. 2020)


VMware odhalil projekt Monterey, který definuje nový přístup k hybridní cloudové architektuře

Project Monterey podnikům umožní přizpůsobovat datacentrová, cloudová a okrajová prostředí z hlediska výkonu, dostupnosti a bezpečnosti podle specifických potřeb aplikací. Iniciativa navíc rozšíří... (7. 10. 2020)


VMware posouvá své automatizační schopnosti

Akvizici firmy SaltStack, která vyvíjí událostmi řízený automatizační software, ohlásila společnost VMware. Transakce umožní novému majiteli, aby rozšířil stávající možnosti automatizace i mimo... (30. 9. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)