O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Software


Microsoft expanduje na herním trhu, kupuje Bethesda Softworks

Akvizici firmy ZeniMax Media ohlásila společnost Microsoft. Za relativně neznámý subjekt zaplatí 7,5 miliardy dolarů. Důvod je ovšem zřejmý. Holding ZeniMax Media vlastní... (22. 9.)


Asseco Central Europe slaví 30. narozeniny

Mezinárodní softwarová společnost Asseco Central Europe letos slaví 30. výročí od svého založení na Slovensku. Během uplynulých tří dekád firma zaznamenala výrazný růst - z... (12. 9.)


Microsoft uvolnil Fluid Framework jako open source

Zdrojový kód prostředí Fluid Framework publikovala na serveru GiHub společnost Microsoft. Otevření řešení má podpořit vývojáře v jeho využívání a v tvorbě distribuovaných, real-time webových... (10. 9.)


Digitalizace: Co dříve trvalo měsíc, je dnes možné za deset dní

Stále více českých firem si nechce nechat ujet vlak v oblasti digitalizace dokumentů a hledá cesty, jak co nejsnáze projít procesem digitální transformace. Vzhledem k tomu, že... (8. 9.)


VMware zavádí podporu Kubernetes v hypervizorech Fusion 12 a Workstation 16

V nových verzích produktů Fusion a Workstation reaguje společnost VMware na vývoj potřeb moderních programátorů. Nástroje tradičně užívané ke zjednodušení pracovních postupů a... (4. 9.)


Amazon uvolnil distribuci Bottlerocket, další z Linuxů pro kontejnery

Specializovanou linuxovou distribuci s názvem Bottlerocket představila společnost Amazon Web Services. Novinka je určena primárně pro provoz aplikačních kontejnerů. Tvůrci distribuce se při... (2. 9.)


VMware aktualizoval platformy vRealize Cloud Management

Inovace ve svém portfoliu softwarových produktů VMware vRealize Cloud Management pro lokální prostředí i poskytovaných formou služby představila společnost VMware. Nové a vylepšené... (1. 9.)


Nenechte si ujít konferenci: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Současná situace v šíření onemocnění Covid-19 klade na řadu firem nové nároky a mnohé z nich jsou nyní více než kdy jindy závislé na nejmodernějších... (1. 9.)


Asseco Central Europe dokončilo fúzi společnosti TurboConsult

Společnost TurboConsult, která je od konce minulého roku součástí skupiny Asseco, se dne 1. srpna 2020 stala novou divizí společnosti Asseco Central Europe. Nově jsou... (26. 8.)


OpenShift přináší možnosti podnikových Kubernetes až na okraj sítě s menšími nároky na zdroje

Společnost Red Hat představila produkty a funkce zaměřené na pomoc podnikům s implementací strategií pro edge computing postavených na základech otevřeného hybridního cloudu.... (25. 8.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)