O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Software


Microsoft zkonsoliduje obě varianty aplikace OneNote do jedné

Stávající varianty poměrně populární aplikace OneNote hodlá společnost Microsoft v horizontu příštích dvanácti měsíců sjednotit do jedné, nové. Zástupci firmy mění přístup k... (6. 8.)


Atos buduje kompetence pro datovou analytiku

O plánované akvizici americké firmy Visual BI informovala společnost Atos. Kupovaný podnik poskytuje řešení v oblasti cloudových analýz dat a business intelligence. Nejde o jedinou akvizici... (30. 7.)


HP buduje portfolio technologií pro podporu hybridního modelu práce

Softwarovou firmu Teradici převezme společnost HP Inc. S pomocí akvizice si chce jeden z lídrů trhu osobních počítačů vybudovat silnou pozici v segmentu virtuálních výpočetních... (28. 7.)


Umělá inteligence Konica Minolta dokáže předpovědět požár

Nová řada chytrých kamer Konica Minolta dokáže s pomocí termovize a umělé inteligence upozornit na nebezpečí vzniku požáru ještě před samotným vznícením. Rovněž dovedou odhalit... (26. 7.)


HP Enterprise získala distribuovaný engine pro SQL dotazy

Akvizici firmy Ampool, která poskytuje distribuovaný engine SQL postavený na open source projektu Presto, zrealizovala společnost HP Enterprise. Získané technologie hodlá integrovat do... (12. 7.)


IBM posiluje v kontejnerizaci

O akvizici firmy BoxBoat Technologies, která poskytuje konzultace v oblasti DevOps a služby pro platformu Kubernetes, informovala společnost IBM. S pomocí získaného know-how chce... (8. 7.)


GitHub spustil funkci Copilot pro párové programování

Párové programování je běžná technika agilního vývoje softwaru, při níž dva programátoři pracují v tandemu u jedné obrazovky, střídavě píší kód a kontrolují... (1. 7.)


Program Oracle Support Rewards nabízí zrychlení migrace do cloudu a snížení nákladů na podporu softwaru

Zákazníci mohou snížit své účty za podporu licencí technologií Oracle až o 33 centů za každý dolar vynaložený na Oracle Cloud Infrastructure.... (1. 7.)


Kubernetes a kontejnery standardem aplikací zítřka

Centrem podnikání jsou dnes ve stále větší míře data a na nich založené rozhodování. V data-centric prostředí se proto od aplikací očekává především to, aby... (1. 7.)


Zoom rozšíří překlady v reálném čase o další jazyky

Hladší průběh spolupráce by měly v komunikačních nástrojích Zoom zajistit technologie firmy známé pod akronymem Kites. Za ním se skrývá podnik Karlsruhe Information Technology... (30. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)