O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2024 podruhé
E-knihy o IT zdarma
Manuál Linux

Úvodník


Internet věcí se má k světu

Především ve výrobě, v logistice a v utilitách se bude letos hodně investovat do řešení internetu věcí (IoT). Podíváme-li se do našeho regionu Střední a... (5. 2. 2018)


Více umělé inteligence v roce 2018

Už je to tady zase: Analytici, odborníci z podnikatelské sféry, ale i média se na přelomu roku vzájemně předhánějí s předpověďmi na další rok, případně... (4. 12. 2017)


CIO se stává hybatelem změn ve firmě

Je to jedno z oblíbených témat analytiků: proměna role šéfa informatiky ve firmě. Mluví se o ní už dlouho, ale teď by k ní prý... (6. 11. 2017)


Chytré náramky a oblečení pro každého

Okolo takzvané nositelné elektroniky (wearables) se nejprve strhl velký povyk, ale poslední dobou jako by zájem upadal. Možná za to může hojně medializované zklamání z... (2. 10. 2017)


Jeden cloud nestačí

V roce 2018 bude více než 60 % firemních IT oddělení spoléhat na architekturu využívající více cloudů. A další podniky je budou následovat. Tvrdí to... (4. 9. 2017)


Prodeje notebooků i smartphonů rostou stejně rychle

Zase po čase nastal vhodný okamžik podívat se, jak se daří koncovým IT zařízením - chytrým telefonům, tabletům, notebookům... Nechceme vás ale zahltit čísly, spíše... (5. 6. 2017)


Jak se daří Windows 10 ve firmách

I když je zřejmě migrace na Windows 10 rychlejší, než tomu bylo u předchozích operačních systémů Microsoftu, po dvou letech od jejich uvedení bude stále... (9. 5. 2017)


Bezpečnost IT: Sázka na detekci a rychlou reakci

Firmy budou letos klást výrazně větší důraz na detekci bezpečnostních problémů a na odpovídající rychlou reakci - a přesunou tímto směrem část investic, které dosud... (3. 4. 2017)


Nahraďme starou inteligenci inteligencí novou

Technologie BI, tedy Business Intelligence, jsou tu sice s námi již řadu let, ale analytici upozorňují, že právě v poslední době dochází k jejich významnému... (6. 3. 2017)


Celosvětové výdaje na IT letos vzrostou o 2,7 %

Letošní celosvětové výdaje na IT vzrostou o 2,7 % na 3,5 bilionu amerických dolarů. Tvrdí to alespoň analytici společnosti Gartner. Dřívější předpovědi ovšem hovořily až... (6. 2. 2017)


Starší články >>>
©2011-2024 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(47)