Vzrůstajícím trendem je ve využívání informačních systémů u výrobních firem stále větší příklon k systémům oborově zaměřeným namísto softwarových balíků s univerzálním použitím.... (4. 3. 2013)
I když je pro autory Sci-Fi lákavější firma plná robotů, kde se výsledného produktu nedotkne lidská ruka, ve skutečném světě je častěji realizován jiný typ... (15. 2. 2013)
Veletrh CeBIT 2013 se přiblížil na dosah - a Deutsche Messe, pořadatel veletrhu, se pochlubil dalšími novinkami. Tak třeba mobilní aplikace CeBIT-App má letos nový... (12. 2. 2013)
Ačkoli je zřejmě jméno Jana Baana v myslích většiny z nás spojeno s Baan Corporation, významným dodavatelem ERP systémů, jenž byl později koupen společností Infor, dnes se... (11. 2. 2013)
Jakmile se začne mluvit o trendech v oblasti datových center, každého zřejmě okamžitě napadnou termíny jako virtualizace, cloud computing, outsourcing IT služeb, modularita, standardizace... Ani... (4. 2. 2013)
Novou cloudovou službu, která poskytuje pokročilé nástroje pro spolupráci, sdílení souborů a projektové řízení, představila společnost Kerio Technologies. Produkt Samepage.io, který je dostupný na stejné... (1. 2. 2013)
Už za necelé dva měsíce se v německého Hannoveru otevřou brány nejvýznamnějšího světového IT veletrhu CeBIT 2013. Ten je narozdíl od mnohých konkurentů stále velmi... (17. 1. 2013)
Novou sadu aplikací SAP Business Suite na platformě SAP HANA představila společnost SAP. Jejím zásadním přínosem má být fakt, že aplikace mohou přistupovat k transakčním... (14. 1. 2013)
Bezpečnostní řešení Oracle Audit Vault and Database Firewall uvádí na trh společnost Oracle. Produkt je součástí komplexního portfolia společnosti Oracle pro zabezpečení databází a podle... (9. 1. 2013)
Na otázku, kam se budou v nejbližší době pohybovat ERP systémy, lze krátce odpovědět: K mobilitě. Co to ale znamená konkrétně a jak toho lze dosáhnout?... (14. 12. 2012)