O výběru a implementaci informačních systémů koluje spousta historek, mýtů i anekdot, proto stojí za to se na tuto problematiku podívat nestranně - a hlavně... (25. 2. 2016)
Analytici IDC již před několika lety v jedné ze svých analýz důrazně upozorňovali, že bezpapírová kancelář nutně nemusí znamenat efektivnější kancelář. Ne, že bychom se... (1. 2. 2016)
Když jde o správu dokumentů, cíle firemních zákazníků jsou nyní podle analytiků IDC zpravidla vždy velmi podobné: Co nejvíce se zbavit papírových dokumentů a usměrnit... (1. 2. 2016)
Co dnes čekat od softwarové kategorie souhrnně označované termínem Document management systems? Jistě nejde jen o prosté pořizování, uchování a poskytování dokumentů. Škála funkcionalit je... (1. 2. 2016)
Řada firem a dalších organizací má bohužel i v současnosti jen malé povědomí o tom, na kolik je přijde práce s dokumenty – ať už... (1. 2. 2016)
Známá pravda říká, že nejcennější komoditou je informace. V podnikání to určitě platí dvojnásobně. Nejdůležitější informace každé firmy jsou přitom obsaženy ve smlouvách. Proto se... (27. 1. 2016)
Vznik sdružení, které se zaměří na rozvoj a podporu inteligentních měst v ČR, oznámila společnost Schneider Electric. Jeho členy se stali zástupci komerční sféry,... (28. 12. 2015)
Význam vizuální komunikace v byznysu roste a podniky hledají způsoby, jak hodnotu videa zužitkovat nebo vytěžit. S tímto zdůvodněním oznámila společnost IBM akvizici sedm let... (9. 12. 2015)
Po osmi letech spolupráce převezme společnost Kerio Technologies svého amerického implementačního a prodejního partnera GetSync'd (Inftek). Akvizice má podle vyjádření zástupců obou firem... (8. 12. 2015)
Nikoho dnes už asi nepřekvapí tvrzení, že firmy sice shromažďují ohromná množství dat, ale ta mnohdy nedokážou plně využít. Těm úspěšnějším sice už slouží třeba... (7. 12. 2015)