V posledních letech jsme svědky zásadních změn v nákupním procesu, jež jdou ruku v ruce s explozivním růstem nových technologií, jako je mobilní internet. Tyto změny... (17. 9. 2012)
Aplikace, které budou pracovat napříč mobilními platformami a operačními systémy, tak lze jednoduše představit myšlenku Transparent Computing. Na letošní konferenci Intel Developer Forum o ní... (13. 9. 2012)
Zpráva výrobce: Společnost Adobe Systems připravila speciální akci na nejnovější licence Adobe Acrobat. Zájemci z řad komerčního segmentu, státní správy a samosprávy v licenčním programu TLP... (12. 9. 2012)
I na část malých a středních firem v ČR dnes doléhá aktuální ekonomická situace a nezbytně tak potřebují dosahovat co nejvyšší efektivity. K tomu jim mimo jiné... (10. 9. 2012)
Pokud existuje 10 programů, bez kterých byste opravdu neměli být, pak jsou to ty, které vám předkládáme dále. Ocení je nejen zkušenější uživatelé počítačů, ale... (10. 9. 2012)
Ať už jste zaběhnutá firma, nebo s podnikáním začínáte, diskuse o vhodném softwarovém vybavení je vždy na místě. A to obzvláště nyní, kdy se do... (10. 9. 2012)
Největší podíl trhu podnikového softwaru si i letos ukrojí balíky ERP, následovat budou kancelářské balíky, BI a CRM. Snaha o omezení investičních výdajů bude zřejmě... (10. 9. 2012)
Kampaň, jejímž cílem je propagovat plné využití potenciálu informačních a komunikačních technologií (ICT) v ČR "v zájmu občanů, firem i celé společnosti", představila oficiálně ICT Unie,... (6. 9. 2012)
Operační systém Windows Server 2012 oficiálně vstoupil na světový trh. Představitelé společnosti Microsoft novince oficiálně a zcela veřejně přezdívají Cloud OS. Údajně díky svým vestavěným... (5. 9. 2012)
Především ve znamení tabletů, notebooků a jejich hybridů s Windows 8 se zatím nese na IT orientovaná část veletrhu IFA 2012 v Berlíně. Pozornost ovšem... (3. 9. 2012)