O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


Quest Software mění majitele

Za neoficiální cenu 5,4 miliardy dolarů převezme investiční fond Clearlake Capital firmu Quest Software. Ta vyvíjí softwarová řešení pro kybernetickou bezpečnost, datové analýzy a řízení... (30. 11. 2021)


Schwarz Group kupuje bezpečnostní startup XM Cyber

Za 700 milionů dolarů převezme společnost Schwarz Group izraelskou bezpečnostní firmu XM Cyber. Ta se specializuje na zabezpečení hybridních cloudových prostředí a proaktivní předcházení kybernetickým... (26. 11. 2021)


Každý týden ohrozí tuzemskou firmu více než 700 kybernetických útoků

Průměrná firma se potýká s 777 kybernetickými útoky týdně. Ze zprávy Cyber Attack Trends 2021 dále vyplývá, že počet útoků vzrostl oproti roku 2020 o... (19. 11. 2021)


Šíří se malware zneužívající instalační program Windows 10

Výzkum SophosLabs odhalil, že operátoři malwaru BazarBackdoor zneužívají instalační program Windows 10 k šíření škodlivého softwaru. Jde o novou techniku, která se v... (15. 11. 2021)


IBM posiluje v segmentu XDR, nabídku rozšiřuje o EDR

Akvizici nizozemské bezpečnostní firmy ReaQta ohlásila společnost IBM. Kupovaný podnik vyvíjí platformu pro automatickou behaviorální detekci výskytu hrozeb na koncových zařízení a jejich následnou mitigaci.... (10. 11. 2021)


Fortinet představil NGFW firewall s integrovaným přístupem k síti s nulovou důvěrou

Next-generation firewall FortiGate 3500F určený k ochraně hybridních datových center proti rostoucímu množství hrozeb a ransomware útokům představila společnost Fortinet. Novinka patří k... (10. 11. 2021)


McAfee přejde v rámci třetí největší akvizice v oboru kyberbezpečnosti opět do soukromých rukou

AKTUALIZACE: Investiční fondy Advent International, Permira Advisers a Crosspoint Capital Partners uzavřely dohodu o převzetí firmy McAfee. Hodnota transakce přesáhne částku 14 miliard dolarů. Dokončena... (8. 11. 2021)


České e-mailové účty jsou v nebezpečí. O prolomení se cíleně snaží kyberútočníci z Íránu a Bulharska

Během posledních dvou měsíců mířilo v některých dnech na jednu českou domácnost až 15 tisíc útoků kyberzločinců z Íránu a Bulharska, kteří se... (4. 11. 2021)


Pro zabezpečení on-line transakcí používá už čtvrtina spotřebitelů biometrické údaje

Biometrické údaje se začínají dostávat do popředí zájmu uživatelů. Podle zprávy Online Authentication Barometer organizace FIDO Alliance je už využívá pro autentizaci v on-line... (2. 11. 2021)


Tři předsevzetí v oblasti kybernetické bezpečnosti pro tento rok a pro každou firmu

Schopnost udržet si důvěru zákazníků nebyla po událostech minulého roku nikdy důležitější, a ani obtížnější. S tak velkým zmatkem a rozsáhlými změnami... (27. 10. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)