O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2022
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


Platforma Check Point Horizon podporuje týmy SOC i zabezpečení celé infrastruktury

Jednotné řešení Check Point Horizon, které nabízí preventivní bezpečnostní řešení a služby a kombinuje proaktivní technologie pro řízenou prevenci a reakci (MDR/MPR), rozšířenou... (5. 10.)


V srpnu na české firmy mířilo nejvíce DDoS útoků z Ruska

Počet i objem DDoS útoků na české firmy se v srpnu ustálily na hodnotách obvyklých před zahájením války na Ukrajině. Čísla jsou tak ... (30. 9.)


Acronis Cyber Protect Home Office: Rychlá obnova dat i bez internetového připojení

Dvacáté výročí přítomnosti řešení kybernetické ochrany pro domácí i profesionální uživatele Acronis Cyber Protect Home Office na českém trhu oslavila společnost Acronis. Podle její aktuální... (16. 9.)


Jak zabezpečit firemní finance

Podle posledních zpráv z roku 2022 je IT infrastruktura většiny firem pod neustálým útokem hackerů a není výjimkou, že se hackerům podaří pomocí různých technik... (13. 9.)


Počet kyberútoků na vzdělávací sektor vzrostl za poslední dva roky o 114 %

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies varuje v souvislosti s návratem žáků do škol před nárůstem hrozeb a kyberútoků na vzdělávací a výzkumné instituce.... (7. 9.)


České organizace čelí útokům ransomwaru Hive

Celosvětový index dopadu hrozeb, podle kterého byl Emotet nadále nejrozšířenějším malwarem, přestože jeho globální dopad oproti červnu klesl na polovinu, zveřejnila společnost Check... (30. 8.)


Provozní technologie čelí kybernetickým útokům

93 % podniků provozujících OT zaznamenalo v posledních 12 měsících nejméně jedno narušení bezpečnosti a 78 % zaznamenalo více než tři případy.... (25. 8.)


Kam kráčí IoT v roce 2022 a co od něj mohou firmy očekávat?

IoT trh vstupem velkých nadnárodních firem začal pokrývat daleko větší oblasti působnosti s různými kompetencemi.... (25. 8.)


Na české firmy v červenci směřoval dvojnásobek útoků DDoS

Počet DDoS útoků na české firmy v červenci rostl už druhý měsíc v řadě, oproti červnu se dokonce zdvojnásobil. Čísla počtu i objemu těchto útoků,... (24. 8.)


Výdaje na bezpečnost letos v Evropě vzrostou o desetinu

O 10,8 procenta letos meziročně vzrostou výdaje na kybernetickou bezpečnost v Evropě. Podle predikce analytiků společnosti IDC poptávku negativně neovlivní ani probíhající geopolitické... (22. 8.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)