O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


McAfee odprodává svůj podnikový byznys

Odprodej podnikové či B2B části svého byznysu avizovala společnost McAfee. Do budoucna se chce ikonický dodavatel bezpečnostních řešení zaměřit na spotřebitelský segment. Hodnota... (9. 3.)


Kritická zranitelnost ohrožuje Microsoft Exchange Server

Microsoft vyzývá všechny své zákazníky, aby okamžitě nainstalovali nejnovější záplaty a chránili se tak před skupinou velmi sofistikovaných hackerů, kteří se snaží aktivně... (7. 3.)


Check Point rozšířil nabídku bezpečnostních bran pro SMB

O dva nové modely rozšířila společnost Check Point svou nabídku bezpečnostních bran Quantum Spark pro malé a střední podniky. Aktuálně má v portfoliu... (26. 2.)


Sophos zabezpečí 5G počítače s čipsety Snapdragon

Plány na poskytování ochrany koncových bodů Intercept X počítačům s čipsety Snapdragon od firmy Qualcomm Technologies představila společnost Sophos. Kombinace řešení Intercept... (24. 2.)


Defender for Office 365 upozorní na >>nation-state<< útoky

O kybernetických útocích, za nimiž pravděpodobně stojí vlády jiných států, informuje společnost Microsoft své uživatele od roku 2016. Nově tento typ upozornění přidává... (15. 2.)


Valentýnské aktivity kyberzločinců

Valentýn je svátek lásky, ale pečlivě se na něj připravují i kyberzločinci, kteří hledají způsoby, jak nalákat nové oběti do svých spárů. V... (12. 2.)


Pandemie přinesla nárůst kybernetických útoků

58 procent respondentů ze společného průzkumu společností Check Point a Dimensional Research uvedlo, že jejich organizace zaznamenala od začátku koronavirové pandemie nárůst kybernetických... (9. 2.)


FortiGate 2600F spojuje síťové a bezpečnostní funkce do jediné platformy

Síťový firewall FortiGate 2600F, který umožňuje aplikovat bezpečnostně orientovaný přístup k budování sítí a chránit tak různé typy okrajů sítě – včetně hybridních... (5. 2.)


V důsledku pandemie jsou děti více online, roste bezpečnostní riziko

Protiepidemická opatření a s nimi související distanční výuka změnila návyky nejen dospělých, ale i nejmladších dětí. Podle průzkumu provedeného společností Sophos používá samostatně... (2. 2.)


Liferay, Zend, TerraMaster: Populární systémy jsou terčem kyberútoků

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies odhalil kyberútoky na linuxové systémy, při nichž jeden konkrétní hacker využívá neošetřené zranitelnosti a snaží... (2. 2.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)