O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023 jsou tu!
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2023
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


Listopad přinesl další nárůst DDoS útoků na české firmy

Počet i intenzita DDoS útoků na české firmy v listopadu výrazně vzrostly. Důvodem je především prodloužení doby trvání útoků. Ty obvykle trvají minuty,... (22. 12. 2022)


Rozvoj elektromobilů mohou zbrzdit kybernetické hrozby

Ekologičtější dopravu může zabrzdit podceňování kybernetických rizik a nedostatečná ochrana nabíjecích míst, varují odborníci ze společnosti Check Point Software Technologies.... (19. 12. 2022)


Z nových technologií mají firmy stále obavy, v obnovu ztracených dat po kyberútoku nevěří

Podle průzkumu Dell Technologies s názvem Global Data Protection Index (GDPI) se organizace v roce 2022 setkaly s vyšší mírou přírodních a moderních katastrof než... (13. 12. 2022)


Prosperující IT v roce 2023: Horké trendy budou nabírat na síle

Adaptivní umělá inteligence, oborové cloudové platformy, ale i důraz na udržitelnost budou zřejmě patřit k trendům, o kterých se v roce 2023 bude hodně mluvit.... (5. 12. 2022)


Ransomware zůstane i v roce 2023 jednou z největších kybernetických hrozeb

Svou každoroční studii Sophos 2023 Threat Report zveřejnila společnost Sophos. Podrobně popisuje, jak se prostředí kybernetických hrozeb dostalo na novou úroveň komerčního využití a pohodlí... (5. 12. 2022)


Říjnové DDoS útoky na české firmy: útočníci objevují nové cesty

DDoS útokům se české firmy nevyhnuly ani v říjnu – oproti září se dokonce navýšila jejich intenzita. Útočníci napadající servery provozující služby či... (1. 12. 2022)


VMware Carbon Black XDR pomůže podnikům posílit zabezpečení cest laterálního pohybu

Na konferenci VMware Explore 2022 Europe představila společnost VMware technologii VMware Carbon Black XDR, která rozšiřuje schopnosti VMware Carbon Black Enterprise EDR o... (23. 11. 2022)


Říjen přinesl vzestup zlodějských malwarů

Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies, zveřejnil Celosvětový index dopadu hrozeb, podle kterého byl v říjnu nejrozšířenějším malwarem keylogger AgentTesla.... (14. 11. 2022)


Gen Digital zastřeší značky Norton, Avast, AVG, LifeLock a Avira

Po dokončení fúze společností NortonLifeLock a Avast ponese nově vzniklý podnik název Gen Digital. Jeho mise spočívá v posilování digitální svobody lidí na... (9. 11. 2022)


Hackeři napodobují známé značky, nejčastěji technologické a přepravní společnosti

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies zveřejnil zprávu Brand Phishing Report zaměřenou na phishingové útoky ve 3. čtvrtletí 2022. Z reportu vyplývá, ... (8. 11. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2023 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)