O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Software


Největšími problémy při správě stavových aplikací na platformě Kubernetes jsou mobilita a ochrana dat

Výsledky průzkumu mezi, který mapoval názory koncových uživatelů na provozování stavových aplikací na platformě Kubernetes, zveřejnila společnost Porworx z rodiny Pure Storage.... (22. 10. 2021)


Spiska usnadní život firmám i organizacím veřejné správy

Zajímavé řešení pro správu dokumentů ve všech typech organizací uvádí na trh společnost Asseco Solutions, tvůrce produktů HELIOS. Nové cloudové a široce customizovatelné řešení nese... (18. 10. 2021)


VMware ukazuje zákazníkům příležitosti na periferii sítě

Podniky rozkládají pracovní zátěže mezi různé cloudy a zároveň je rozšiřují na periferii sítě – přesouvají aplikace a služby blíže místům, kde se... (18. 10. 2021)


VMware podporuje modernizaci aplikací v libovolném cloudu

Podniky v dnešní době čelí setrvalému silnému tlaku na digitalizaci a modernizaci. Modernizace je sice nezbytná, ale zároveň obtížná. Skutečná digitalizace a transformace vyžaduje rozsáhlé... (13. 10. 2021)


TuxCare nabízí živé záplatování databází

Po aplikaci opravných balíčků na běžící databázi standardně následuje restart, který zazáplatovaný systém nově zavede. Společnost TuxCare nyní nabízí službu, která výpadek z tohoto důvodu... (12. 10. 2021)


Pure Fusion: Samoobslužná platforma poskytující úložiště formou kódu

Samoobslužnou autonomní platformu pro úložiště, která spojuje spolehlivost podnikových úložišť s agilitou a škálovatelností cloudu, představila pod názvem Pure Fusion společnost Pure Storage.... (7. 10. 2021)


Projekt Arctic ustanovuje hybridní cloud jako výchozí provozní model

Technologický náhled nové architektury virtualizačního softwaru vSphere představila společnost VMware. Novinka nese vývojové označení Project Arctic a její hlavní cíl spočívá v podpoře hybridního cloudu jako... (6. 10. 2021)


Začala distribuce Windows 11

Pátého října začala společnost Microsoft distribuovat operační systém Windows 11. Od tohoto data jím mohou být a budou osazovány nové stroje a uživatelé, jejichž počítače... (5. 10. 2021)


Vztah mezi bezpečností, IT a vývojem se musí zlepšit v zájmu inovací a zákaznické zkušenosti

Firmy se stále více odlišují tempem inovací. K tomu je však zapotřebí, aby všechny technologické složky – bezpečnost, IT a vývoj – byly vzájemně sladěné.... (29. 9. 2021)


Digitalizace zákaznické péče: jak vybrat nejlepší řešení kontaktního centra

Digitální bitva o zákazníky začala, neprohrajte ji. Pandemie totiž jasně ukázala, že digitalizace stabilizuje byznys i v nejistých dobách. Online sektor raketově rostl i během... (23. 9. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)