O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Software


Kubernetes používají podniky dvakrát častěji než před rokem

Výsledky svého každoročního průzkumu Kubernetes Adoption Survey zveřejnila společnost Portworx. Vyplývá z nich, že za posledních 12 měsíců došlo k masovému přijetí systému Kubernetes a... (9. 6.)


Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty pro druhou půli roku 2021

V ČR aktuálně panuje ohledně ekonomického vývoje v druhé polovině roku 2021 převážně optimismus a řada firem se připravuje na neobvykle rychlý růst. Ať už... (7. 6.)


Cloudera opustí burzu a investuje do SaaS

Za 5,3 miliardy dolarů v hotovosti převezmou investiční fondy Clayton, Dubilier & Rice a KKR společnost Cloudera. Stávající akcionáři dostanou 16 dolarů na akcii, což představuje... (1. 6.)


Rozšířením platformy Portworx redefinuje Pure Storage možnosti ukládání dat moderních aplikací

Verze 2.8 řešení Portworx Enterprise přináší úložiště ve formě kódu, jež je řízené jako celek z platformy Kubernetes. Úložiště tak funguje konzistentně v... (19. 5.)


Konica Minolta se chce více zaměřit na poskytování cloudových IT služeb

Konica Minolta se hodlá více zaměřit na poskytování cloudových IT služeb a řešení pro digitální pracoviště malých a středních podniků ve většině zemí, kde působí.... (6. 5.)


Red Hat OpenShift Platform Plus pomáhá firmám v osvojení DevSecOps

Řešení OpenShift Platform Plus, novou edici podnikové platformy Kubernetes, představila společnost Red Hat. Produkt je navržen tak, aby uživatelům pomohl s osvojením přístupu DevSecOps v... (5. 5.)


Red Hat a exida vyvíjejí linuxovou platformu pro silniční vozidla

Na konferenci Red Hat Summitu 2021 informovala společnost Red Hat o svém záměru dodávat funkčně bezpečný, certifikovaný a vyvíjející se linuxový operační systém... (30. 4.)


VMware získá nezávislost na Dell Technologies

Dlouho očekávaná a předpokládaná nezávislost firmy VMware se stává realitou. Její majoritní vlastník, kterým je společnost Dell Technologies, krok zdůvodňuje vyšší strategickou flexibilitou... (15. 4.)


VMware inovuje nástroje pro správu multicloudových prostředí

Své portfolio softwarových produktů pro správu cloudu CloudHealth by VMware a VMware vRealize Cloud Management ve verzích pro lokální prostředí i ve formě služby (SaaS)... (14. 4.)


Microsoft kupuje Nuance Communications

Druhou největší akvizici ve své historii zrealizuje společnost Microsoft. Jejím cílem se stala firma Nuance Communications, která se specializuje na využití umělé inteligence... (13. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)