O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Software


Tvůrce Ubuntu chce příští rok vstoupit na burzu

Snahy společnosti Canonical o primární úpis akcií mají za sebou už letitou historii. Načasování vstupu na burzu ale firmě nikdy nevyšlo. Při příležitosti představení operačního... (21. 4.)


Microsoft Purview sjednocuje nástroje pro compliance a data governance

Řešení pro ověřování souladu a správu rizik Microsoft 365 Compliance a nástroje pro správu a dohled nad daty Azure Purview spojila do jedné nabídky... (20. 4.)


Více než polovina osobních počítačů nezvládne přechod na Windows 11

Aktuální data společnosti Lansweeper, která poskytuje software pro řízení aktiv, naznačují, že míra adopce operačního systému Windows 11 nepatří k nejvyšším. Na vzorku deseti... (19. 4.)


DX Heroes automatizují onboardingové procesy

Přetrvávajícím problémem IT trhu zůstává i nadále nedostatek kapacit, respektive vývojářů. Úspěšné firmy tak nabírají stále nové posily, pořád však mívají značné rezervy v onboardingu... (13. 4.)


Orbit zakládá divizi Orbitech se zaměřením na malé a střední firmy

Poradenská a konzultační IT společnost ORBIT, člen skupiny SUDOP, která se zabývá cloudovými službami, virtualizací IT zdrojů, konsolidací IT a poradenstvím v cloud compliance, rozšiřuje... (7. 4.)


DirectStorage zrychlí načítání grafiky v počítačových hrách

Počítačové hry mohou nově využívat rozhraní DirectStorage, které společnost Microsoft představila před dvěma lety. Funkcionalita patří do rodiny DirectX 12 Ultimate API a... (17. 3.)


Kamery s funkcí rozpoznávání SPZ: automatickým zdvihem závory přínosy zdaleka nekončí

Když se řekne rozpoznávání SPZ, většině řidičů se jako první vybaví pokuta za rychlou jízdu nebo za průjezd na červenou. Schopnost přečíst poznávací značku a... (15. 3.)


ExtendXR zajistí hromadnou správu AR/VR zařízení

Službu ExtendXR, která podnikům usnadní správu zařízení pro virtuální nebo rozšířenou realitu, uvedla na trh společnost HP. Nabídku připravila ve spolupráci s předním... (11. 3.)


Netflix zvyšuje své herní ambice

Akvizici finské firmy Next Games zrealizovala společnost Netflix. Za severského vývojáře mobilních herních titulů zaplatí 72 milionů dolarů. Obě firmy navázaly spolupráci již... (3. 3.)


Univerzální jazykový překladač chce s pomocí umělé inteligence vyvinout společnost Meta

Ambiciózní výzkumný projekt v oblasti umělé inteligence, jehož výstupem bude univerzální překladový software mluveného slova, ohlásila společnost Meta. Ta vlastní sociální sítě Facebook, Instagram a WhatsApp.... (24. 2.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2022 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)