Hardware


Značka SK Hynix se vrací na maloobchodní trh SSD


12781288010603134_200

Návrat na maloobchodní trh disků SSD ohlásila společnost SK Hynix. Ve Spojených státech začala prodávat prvního zástupce z nové vlastní modelové řady SuperCore. Od roku 2013 jihokorejská firma dodává disky SSD, stejně jako čipy NAND nebo DRAM, jiným výrobců kategorie OEM.
Poptávka po prémiových smartphonech slábne


Celosvětové prodeje chytrých telefonů klesly podle dat společnosti Gartner ve druhém letošním čtvrtletí meziročně o 1,7 procenta, v České republice o 6,2 procenta. Se slábnoucí poptávkou se potýkají především modely vyšších tříd, kterým zdatně konkurují levnější ale obdobně vybavené přístroje.
Británie uvažuje o zákazu používání handsfree sady za volantem


Poté, co v posledních letech vzrostl počet úmrtí na britských silnicích, se ve Velké Británii začíná debata o možném zákazu handsfree během řízení motorového vozidla. V autě omezte hovory na minimum a používejte držáky na mobily do auta.
Tisková zařízení v CEE: Tržby rostou, dodávky klesají


preur245454019-f-1_200

Tržby dodavatelů tiskových periferií ve střední a východní Evropě ve druhém letošním čtvrtletí meziročně vzrostly. Současně ale podle informací společnosti IDC došlo k poklesu počtu prodaných kusů. Celkem trh v regionu podle informací společnosti IDC odebral 1,2 milionu přístrojů, tj. tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení formátu A2 až A4.
Herní periferie Philips vstoupily na americký trh


34f7ac14823a03bc.jpg.dpg_200

Společnosti Philips a 3B Tech zahájily oficiální prodej herních periferií značky Philips ve Spojených státech. Nabídka obsahuje cenově poměrně dostupné klávesnice a myši. Herní periferie značky Philips byly doposud oficiálně určeny pouze pro čínský trh.
Dell umístil PC do stojanu monitoru


screenshot_2019-08-22_new_optiplex_7070_ultra_coming_soon1_200

Specifické řešení desktopového počítače představila společnost Dell. Model OptiPlex 7070 Ultra je určen k umístění do stojanu monitoru, což ovšem neznamená, že jde o tradiční koncept All-In-One. PC modul lze obměňovat, stejně jako vlastní zobrazovací panel.
Snazší tisk s multifunkčními zařízeními s hlasovým ovládáním


Tři nová barevná multifunkční zařízení formátu A3 s možností ovládání hlasovými povely uvádí na český trh Konica Minolta. Přístroje disponují 10palcovým displejem a podle výrobce nabízejí dostatečný výkon i funkce potřebné k pokrytí všech potřeb moderních kanceláří malých i velkých firem.
Svou první 24palcovou sublimační tiskárnu představila společnost Epson


Model SureColor F500 byl navržen tak, aby umožnil reklamním agenturám, fotografickým laboratořím, výrobcům oděvů a kopírovacím centrům rozšíření jejich nabídky prostřednictvím flexibilního, vysoce kvalitního tisku. Dokáže produkovat podklady pro potištěné kryty telefonů, hrnky, podložky pod myš, trička nebo polštáře.
<<< Novější články | Starší články >>>

Tip - Konference: MOBILNÍ ŘEŠENÍ PRO BUSINESS 2019 - 14.11.2019!
Hledáme nové kolegy pro realizaci zajímavých projektů
v oblasti IT

NOVINKA: Pozoruhodné IT produkty 2019 podruhé
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.

Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Náš první letošní seznam zajímavých produktů, které byste určitě neměli minout


Články čtenářů

Titulky vložené do videa a další vid...


Dnes tu má tip pro všechny, kdo nejen pracují, ale také se občas baví :). Co dělat, když potřebujete video s vloženými titulky a máte jen video, kde titulky vložené ...

Problém: Pomalá Windows 10 a jak je ...


Pomalá Windows 10, to je problém, se kterým se potkává řada uživatelů. Často přitom nastane najednou, doslova ze dne na den. Windows se pomalu spouštějí, aplikace se...

Komentáře čtenářů

TBW
Dobrý den. Koukám že váš článek je z roku 2016. Dnes je rok 2019 a situace může být odlišná. Můj dotaz z...>>
Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>


©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)