O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Hardware


Sony představilo snímače Vision, které využívají umělou inteligenci

O dvou modelech inteligentních obrazových snímačů Vision, jež disponují funkcí zpracování dat s pomocí umělé inteligence, informovala společnost Sony. Integrování funkce zpracování pomocí... (20. 5.)


PowerStore sází na automatizaci a flexibilitu

Infrastrukturní platformu pro ukládání dat představila pod názvem Dell EMC PowerStore společnost Dell Technologies. Novinka je až sedmkrát rychlejší a vykazuje třikrát kratší... (14. 5.)


M.2 2280 interní SSD disky pro upgrade stávajících PC

Novou řadu M.2 2280 interních SSD disků pro klientské upgrady desktopů, ultrabooků a notebooků, které přinášejí vyšší rychlosti a nízkou spotřebu energie, uvádí na trh... (9. 5.)


Rodina zařízení Surface se rozrostla o nové modely

Produktovou řadu Surface rozšířila o několik nových zařízení společnost Microsoft. Vlajkovou lodí se v jejím portfoliu přístrojů pro koncové uživatele stal laptop Surface... (7. 5.)


Dell nabízí dotykové obrazovky pro náročné podmínky

Dotykové obrazovky faytech, které jsou určeny do průmyslových provozů s náročnými podmínkami nebo pro maloobchodní provozovny, zařadila do své nabídky specializovaných produktů společnost... (6. 5.)


Globální trh polovodičů zaznamená dvojí pokles v řadě

Hned dva roky po sobě poklesnou podle analytiků společnosti IC Insighs celosvětové dodávky polovodičů. Stane se tak poprvé v jejich historii. Vloni meziroční... (30. 4.)


Hardware na podporu umělé inteligence čekají světlé zítřky

Obrat globálního trhu akceleračních čipů pro umělou inteligenci vzroste do roku 2026 na 70 miliard dolarů. Vloni podle informací společnosti Global Market Insights... (27. 4.)


Apple již příští rok nabídne PC s vlastními procesory

Podle informací agentury Bloomberg začne společnost Apple od příštího roku dodávat na trh počítače Mac osazené procesory vlastního vývoje. Náhrada čipů firmy Intel... (24. 4.)


Adata vstupuje do segmentu herních notebooků

Rostoucí a zjevně i do budoucna perspektivní trh herních notebooků přilákal společnost Adata. V rámci své produktové značky XPG představila 15,6palcový model Xenia.... (23. 4.)


Cenová a výkonová invaze AMD pokračuje i v nižších segmentech

Dva nové modely desktopových procesorů řady Ryzen 3 představila společnost AMD. Oba využívají jádra architektury Zen 2, podporují dvouvláknové zpracování (SMT) a disponují... (22. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)