O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Honeywell a SAP spustily platformu pro správce nemovitostí

Cloudovou platformu pro sledování a vyhodnocování finančních a provozních parametrů budov vytvořily a zpřístupnily společnosti Honeywell a SAP. Řešení nese jméno Forge Real Estate Operations... (21. 5.)


Oracle představil technologii měřící účinnost reklam v 3D hrách

Nástroj, který umožňuje měřit účinnost reklamy vkládané do herních prostředí 3D, představila společnost Oracle. Tuto funkcionalitu zajišťuje systém Oracle Moat Measurement, který je součástí nejnovější... (21. 5.)


Zoom představil platformu Events, která propojí fyzické i virtuální účastníky

Pandemie onemocnění COVID-19 pozměnila způsob, jakým se lidé setkávají. A její dopady přetrvají nejspíše i do budoucna, protože řada opatření se zdá být efektivní i... (20. 5.)


Jira rozšiřuje možnosti svého nasazení a využití

Svou nabídku podnikových řešení pro řízení projektů a spolupráci rozšířila společnosti Atlassian o platformu Jira Work Management. Novinka podporuje činnosti všech týmů v organizacích, konkrétně... (5. 5.)


Dell se chce soustředit na prioritní trhy, prodává integračního specialistu Boomi

Zeštíhlování aktiv společnost Dell Technologies pokračuje. Za čtyři miliardy dolarů odprodá cloudového specialistu na správu, integraci a orchestraci služeb a dat Boomi. Kupující... (4. 5.)


Přiblížil se konec služby Skype for Business Online

Za necelých 90 ukončí společnost Microsoft poskytování služby Skype for Business Online. Přesně se tak stane 31. července. Redmondská firma z pochopitelných důvodů předpokládá,... (3. 5.)


VMware vychází vstříc aktuální potřebě práce odkudkoli

Způsob, jakým pracujeme, se navždy změnil. A dnes, když přední firmy poznaly výhody práce na dálku, chtějí s touto možností pracovat a ... (3. 5.)


Salesforce integruje funkci průběžného vzdělávání v menších dávkách

O funkci Learning Paths rozšířila svou platformu společnost Salesforce. Novinka nabízí uživatelům personalizované průběžné vzdělávání. Oproti formálním školením integruje části kurzů do ... (29. 4.)


Siemens a Google spolupracují na propagaci a šíření nástrojů umělé inteligence v průmyslu

Díky nově uzavřenému partnerství s firmou Siemens upevňuje společnost Google své postavení v jedné ze šesti klíčových vertikál, v nichž hodlá rozvíjet své cloudové služby. Spolupráce... (27. 4.)


Panasonic rozvíjí své softwarové portfolio

O akvizici softwarové firmy Blue Yonder, která se specializuje na vývoj řešení pro dodavatelské řetězce, plánování výroby nebo maloobchodních činností, informovala společnost Panasonic.... (26. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)