O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Microsoft představil svůj druhý oborový cloud

Nabídku cloudových služeb, která se oborově zaměřuje na maloobchod, zpřístupnila v náhledové verzi společnost Microsoft. Jde o druhou podobně koncipovanou sadu, kterou redmondská firma... (18. 1.)


SAP umožňuje vyvíjet aplikace i bez programování

V rámci virtuální konference TechEd 2020 představila společnost SAP vedle aktualizovaných řešení i nové nástroje a služby určené vývojářům. Ty využívají pro nastavování... (16. 12. 2020)


Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2021

O tom, že kvalitní a správně nasazené informační technologie nabízejí firmám zásadní konkurenční výhodu, není sporu. Pokud však toto tvrzení v nějaké době platilo obzvláště,... (7. 12. 2020)


Rok 2021 bude v IT jiný: Firmy vzhlížejí k technologiím

Také jste zahlédli na sociálních sítích vtip, v němž padá otázka: "Co jste odpovídali, když se vás na pohovoru v roce 2015 ptali, kde se... (7. 12. 2020)


VMware uvedl na trh podnikovou blockchainovou platformu

O vydání řešení VMware Blockchain, které poskytuje důvěryhodné digitální základy, na nichž lze stavět podnikové sítě a zavádět kriticky důležité decentralizované aplikace, informovala... (3. 12. 2020)


ServiceNow posiluje v oblasti umělé inteligence

Akvizici firmy Element AI ohlásila společnost ServiceNow. Start up, jenž se věnuje konzultacím i vývoji a poskytování softwaru, založilo několik pionýrů z oblasti... (1. 12. 2020)


Salesforce se rozhlíží po komunikačních platformách, zvažuje akvizici Slack

Převzetí firmy Slack údajně vážně zvažuje společnost Salesforce. Informaci přinesl deník the Wall Street Journal. Předběžné rozhovory obou firem samozřejmě nemusejí vést k finální... (26. 11. 2020)


IBM posiluje svou pozici v konzultačním byznysu systémů SAP

Akvizici firmy TruQua Enterprises ohlásila společnost IBM. Kupovaný podnik poskytuje IT služby a specializuje se zejména na konzultační činnosti v oblasti finančních a finančně-analytických... (18. 11. 2020)


Information Builders přecházejí pod křídla společnosti Tibco

Převzetí firmy Information Builders, která dlouhodobě působí v segmentu podnikové analytiky, ohlásila společnost Tibco. Pro kupující stranu jde údajně o největší akvizici v... (23. 10. 2020)


SAP vytvořil platformu pro personalizovaný kontakt se zákazníky

Na virtuální konferenci SAP Customer Experience LIVE představila společnost SAP řešení SAP Customer Data Platform. Jedná se o novou generaci platformy pro řízení... (14. 10. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)