O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Microsoft dokončuje vývoj služby Universal Print

Službu Universal Print zpřístupnila v režimu public preview společnost Microsoft. Cloudové řešení pro správu a řízení tiskové infrastruktury postupně nabídne uživatelům sady Microsoft... (28. 7.)


Inovace SAP se zaměřují také na podporu kontinuity podnikání

Společnost SAP představila na konferenci SAPPHIRE NOW Converge, která proběhla online od 15. do 19. června 2020, nové funkce a vylepšení portfolia... (24. 6.)


SAP inovuje řízení dodavatelských řetězců a zdůrazňuje udržitelnost

Podniky v současnosti čelí řadě nových výzev a problémů. K jejich řešení se snaží využít technologie přinášející spolehlivá data a informace, které jim... (17. 6.)


Získejte náskok: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2020

I v době současné ekonomické nejistoty dává velmi dobrý smysl sledovat nové IT produkty, které vám mohou výrazně pomoci ve vaší firmě. I z krize... (8. 6.)


SAP S/4HANA Cloud verze 2005 podporuje kontinuitu podnikání v době ekonomických otřesů

Společnost SAP vydává aktualizaci své platformy SAP S/4HANA Cloud. Nová verze 2005 navazuje na inovace v předcházejících verzích 2002 a 1911 a dále... (1. 6.)


Zoho Bigin: CRM pro mikropodniky

Systém pro řízení vztahů se zákazníky, jehož návrh odpovídá potřebám malých a velmi malých podniků, uvedla na trh společnost Zoho. Novinka nese název... (26. 5.)


České firmy AngelCam a 2N integrují své systémy

Angelcam, softwarová firma propojující různé kamerové systémy, alarmy a senzory v jedné aplikaci, je nově partnerem světového výrobce chytrých videozvonků a přístupových systémů... (28. 4.)


Verizon kupuje videokonferenční platformu BlueJeans

Poskytovatele videokonferenční platformy BlueJeans převezme společnost Verizon. Získané řešení hodlá nabízet především pro nasazení v oblastech telemedicíny, distančního vzdělávání nebo terénních služeb. ... (20. 4.)


Infor přešel pod křídla Koch Industries, zůstane samostatným podnikem

Akvizici firmy Infor, která byla ohlášena letos v únoru, dokončila společnost Koch Industries. Výrobce podnikových informačních systémů bude ve strukturách nového majitele i... (7. 4.)


OpenText investoval do sjednocené komunikace a bezpečného přenosu informací

Akvizici kanadské firmy XMedius, která vyvíjí a poskytuje řešení pro bezpečné transfery informací a pro sjednocenou komunikaci, zrealizovala společnost OpenText. Vedle uvedených produktů... (24. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)