O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Zoho Bigin: CRM pro mikropodniky

Systém pro řízení vztahů se zákazníky, jehož návrh odpovídá potřebám malých a velmi malých podniků, uvedla na trh společnost Zoho. Novinka nese název... (26. 5.)


České firmy AngelCam a 2N integrují své systémy

Angelcam, softwarová firma propojující různé kamerové systémy, alarmy a senzory v jedné aplikaci, je nově partnerem světového výrobce chytrých videozvonků a přístupových systémů... (28. 4.)


Verizon kupuje videokonferenční platformu BlueJeans

Poskytovatele videokonferenční platformy BlueJeans převezme společnost Verizon. Získané řešení hodlá nabízet především pro nasazení v oblastech telemedicíny, distančního vzdělávání nebo terénních služeb. ... (20. 4.)


Infor přešel pod křídla Koch Industries, zůstane samostatným podnikem

Akvizici firmy Infor, která byla ohlášena letos v únoru, dokončila společnost Koch Industries. Výrobce podnikových informačních systémů bude ve strukturách nového majitele i... (7. 4.)


OpenText investoval do sjednocené komunikace a bezpečného přenosu informací

Akvizici kanadské firmy XMedius, která vyvíjí a poskytuje řešení pro bezpečné transfery informací a pro sjednocenou komunikaci, zrealizovala společnost OpenText. Vedle uvedených produktů... (24. 3.)


Atlassian bezplatně zpřístupňuje své cloudové produkty

Až desetičlenné týmy mohou nově bezplatně využívat produkty řady Atlassian Cloud. Zástupci společnosti Atlassian nabídku časově nijak neomezují, má být trvalá. Malé skupiny... (20. 3.)


Anthos for Telecom nabízí operátorům agilitu a oborové specializace

Telekomunikačním operátorům je určena nová varianta platformy Google Anthos. Mimo jiné by jim měla pomoci plně využít možností sítí 5G a jejich kombinací... (11. 3.)


Pipedrive koupil specialistu na e-mailový marketing

Původem estonská společnost Pipedrive, která vyvíjí a poskytuje obchodníkům platformu CRM, provedla svou historicky první akvizici. Koupila firmu Mailigen, specialistu v automatizaci... (6. 3.)


DocuSign také sází na umělou inteligenci

Vyšší zastoupení umělé inteligence vnesou technologie firmy Seal Software do produktového portfolia společnosti DocuSign. Ta ohlásila akvizici kalifornského podniku, který působí především v... (4. 3.)


Microsoft pokračuje v evoluci řešení Dynamics 365

O dvě aplikace rozšíří v průběhu letošního roku společnost Microsoft sadu Dynamics 365. Konkrétně půjde o služby Project Operations a Finance Insights. První... (24. 2.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)