O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Informační systémy


Power Platform vylepší komunikaci se systémy Oracle a SAP

Akvizici firmy Clear Software zrealizovala společnost Microsoft. Prostřednictvím transakce chce vylepšit konektivitu mezi nástroji platformy Power a externími transakčními systémy značek Oracle a... (Dnes)


Konference IS 2021: Novinky a trendy v informačních systémech

Současná nejistá ekonomická situace vede řadu firem k opatrnosti a ke snahám o maximální efektivitu, která jim pomůže překonat i větší turbulence na trzích. K... (19. 10.)


Ansible Automation Platform 2 podporuje automatizaci hybridního cloudu

Řešení Ansible Automation Platform 2 jako svůj nový standard pro automatizaci v prostředí hybridního cloudu představila společnost Red Hat. Nejnovější verze platformy, zdokonalená pro vyvíjející... (8. 10.)


Ness rozšiřuje své služby o řešení Xpertdoc

Partnerství se společností Xpertdoc, která se specializuje na oblast generování a automatizace dokumentů, uzavřela firma Ness Czech.... (5. 10.)


Pandemie letos urychlila užívání videocallů téměř o polovinu

Světová pandemie COVID-19 od základů změnila fungování mnoha odvětví po celém světě. Řada podniků kvůli snížení rizika nákazy zaměstnanců přešla u pozic, které... (30. 9.)


Cloudové aplikace pro podniky zažijí několik let dvouciferného růstu

Globální tržby z prodeje podnikového softwaru vloni dosáhly hodnoty 241 miliard dolarů. Meziročně podle analytiků společnosti IDC vzrostly o 4,1 procenta. Podniky v pandemickém období... (20. 9.)


HP rozšířilo portfolio řešení pro správu zařízení a virtuálních desktopů

Nástroje pro správu zařízení v hybridním prostředí představila společnost HP Inc. Novinky mají pomoci IT týmům při řízení a automatizaci různých úloh spojených s péčí... (15. 9.)


Software Daktela podporuje transparentní komunikaci o zdraví

Komunikace ve zdravotnictví a každodenní rychlý a především spolehlivý kontakt mezi lékařem či zdravotní sestrou a pacientem je základem úspěšného průběhu nejenom léčby,... (19. 8.)


Partnerství Google Cloud a SAP urychlí cloudovou transformaci podnikání

Strategické partnerství mezi Google Cloud a SAP pomůže zákazníkům v transformaci jejich podnikání, podpoří migraci kritických podnikových systémů do cloudu a rozšíří stávající... (2. 8.)


Zoom se inovacemi připravuje na budoucnost práce

Všeobecnou dostupnost nových funkcí platformy Zoom, jež nesou označení Zoom Apps a Zoom Events, oznámila společnost Zoom Video Communications. Představené inovace firma označuje... (21. 7.)


Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)