O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Mobilní technologie


Trh mobilních telefonů v EMEA se propadnul do červených čísel

Odbyt chytrých mobilních telefonů v regionu EMEA poklesne ve druhém letošním čtvrtletí na pětileté minimum. Podle analytiků společnosti IDC se obrat dodavatelů meziročně... (3. 6.)


Pro zabezpečení mobilních zařízení vyvíjí Samsung speciální čipy

Bezpečnostní čip pro ochranu soukromých a citlivých dat v mobilních zařízeních představila společnost Samsung. Novinka nese typové označení S3FV9RR a bude k dispozici jako samostatně... (27. 5.)


NFC získá podporu pro bezdrátové nabíjení

Organizace NFC Forum rozšířila svůj přenosový standard o funkcionalitu bezdrátového nabíjení. Jeho aplikace si ovšem vyžádá nový hardware. Prostá aktualizace firmwaru nebude postačovat.... (7. 5.)


Ericsson vybudoval již 32 komerčních sítí 5G v 17 zemích

Maďarsko je desátou zemí Evropy, kde technologie sítí 5G funguje v komerčním provozu. Místní operátor Magyar Telekom spustil v první polovině dubna spolu se... (4. 5.)


Google připravuje vlastní mobilní procesory

Již v příštím roce by se v mobilních zařízeních společnosti Google mohly objevit čipy, které podle neoficiálních informací vyvíjí ve spolupráci s firmou... (17. 4.)


Apple inovoval model iPhone SE, tradiční design jeho smartphonů z trhu nezmizí

Chytrý mobilní telefon iPhone SE se po čtyřech letech dočkal nástupce. Smartphone nese úplně stejný název jako předchůdce, má 4,7palcový formát a designově... (16. 4.)


Sjednocený mobilní Office „Union“ je k dispozici ve finální verzi

V listopadu minulého roku společnost Microsoft představila mobilní aplikaci Office, která sjednocovala programy Excel, PowerPoint a Word. V těchto dnech novinka s kódovým... (20. 2.)


Essential už další zařízení nepředstaví

Společnost Essential ohlásila ukončení své činnosti. Její jméno tak zůstane spojeno pouze s jedním komerčně zviditelněným modelem chytrého mobilního telefonu a s několika... (14. 2.)


Apple ovládl loňský vánoční trh smartphonů

Světový trh chytrých mobilních telefonů v posledním loňském čtvrtletí odebral 368,8 milionu zařízení. Podle analytiků společnosti IDC odbyt smartphonů poklesl meziročně o 1,1... (31. 1.)


Xiaomi transformuje značku Poco do nezávislé společnosti

Značku Poco vyčlení společnost Xiaomi do nového, samostatného podniku. Před dvěma lety ji vytvořila jako konkurenci pro prémiové přístroje etablovaných výrobců. Reagovala také... (27. 1.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)