O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Mobilní technologie


Vodafone rozšiřuje nabídku o vlastní chytré gadgety

Kompatní zařízení pro vyhledávání předmětů nebo sledování pohybu domácích mazlíčků, uvedla na trh společnost Vodafone. Gadget nese název Curve a od většiny konkurentů... (22. 7.)


Zájem o mobilní aplikace dvouciferně roste

V prvním letošním pololetí utratili zákazníci v obchodech App Store a Google Play celkem 50,1 miliardy dolarů. Meziročně podle informací společnosti Sensor Tower... (3. 7.)


Amazon učinil další krok na cestě k vlastním samořiditelným vozidlům nebo službě robotaxi

Firmu Zoox, která se specializuje na technologie autonomního řízení vozidel převzala společnost Amazon. Neoficiálně zveřejněná hodnota transakce, o jejíž přípravě média informovala už... (2. 7.)


Apple vstupuje do segmentu podnikové správy koncových zařízení

Akvizici firmy Fleetsmith, která vyvíjí a poskytuje řešení pro správu počítačů Mac, zařízení iPad a telefonů iPhone v podnicích, zrealizovala společnost Apple. Prostřednictvím... (1. 7.)


Rostoucí trh chytrých hodinek pandemie koronaviru neovlivnila

Za první letošní čtvrtletí odebral světový trh 14,3 milionu chytrých hodinek. Meziročně podle informací společnosti Canalys odbyt vzrostl o 12 procent. Situaci na... (19. 6.)


Globální prodej chytrých telefonů poklesl v 1Q 2020 o 20 %

Samsung, Huawei i Oppo zaznamenaly celosvětově dvouciferné propady. Český trh meziročně poklesl o 16 %, jedinou rostoucí značkou ve světě i v Česku bylo... (5. 6.)


Trh mobilních telefonů v EMEA se propadnul do červených čísel

Odbyt chytrých mobilních telefonů v regionu EMEA poklesne ve druhém letošním čtvrtletí na pětileté minimum. Podle analytiků společnosti IDC se obrat dodavatelů meziročně... (3. 6.)


Pro zabezpečení mobilních zařízení vyvíjí Samsung speciální čipy

Bezpečnostní čip pro ochranu soukromých a citlivých dat v mobilních zařízeních představila společnost Samsung. Novinka nese typové označení S3FV9RR a bude k dispozici jako samostatně... (27. 5.)


NFC získá podporu pro bezdrátové nabíjení

Organizace NFC Forum rozšířila svůj přenosový standard o funkcionalitu bezdrátového nabíjení. Jeho aplikace si ovšem vyžádá nový hardware. Prostá aktualizace firmwaru nebude postačovat.... (7. 5.)


Ericsson vybudoval již 32 komerčních sítí 5G v 17 zemích

Maďarsko je desátou zemí Evropy, kde technologie sítí 5G funguje v komerčním provozu. Místní operátor Magyar Telekom spustil v první polovině dubna spolu se... (4. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)