Pokrok v polovodičových technologiích znamená výrazné vylepšení a zlevnění SSD (Solid-state drives), úložných zařízení využívajících pamětí typu flash. Vyvíjí se ovšem i infrastruktura kolem nich... (7. 10. 2013)
K duplikaci dat uchází často a na mnoha místech – ať už jde o e-mail zaslaný na desítky či stovky adres, nebo třeba o dokument,... (7. 10. 2013)
Jakkoli procentuální údaje o růstu prodejů externích diskových úložných systémů nevypadají nijak impozantně – růst trhu měřený obratem se celosvětově pohybuje jen lehce nad nulou... (7. 10. 2013)
Více než šest z deseti firemních IT projektů je aktuálně financováno jinými jednotkami firem, než IT odděleními. Tvrdí to alespoň analytici IDC na základě výsledků... (7. 10. 2013)
Společnost 3S.cz se etabluje na trhu bezmála deset let a za rok 2012 dosáhla obratu přes 140 mil. Kč. Centrála společnosti je v Brně, sesterská... (7. 10. 2013)
Znáte nějakou společnost, která nemá připojení k internetu? V dnešní době je to asi zbytečná otázka, ale díky ní se dá jednoduše demonstrovat, jak je... (7. 10. 2013)
Mapu nejnavštěvovanějších webových stránek v různých zemích světa sestavili výzkumníci z Oxford Internet Institute. Určitě se na ni podívejte, stojí totiž za to.... (blog, 5. 10. 2013)
Čtyři nízkonákladové multimediální tablety uvedla na trh společnost Dell. Všechny přístroje využívají procesory firmy Intel, operační systémy se však liší. Dva modely Venue 7 a... (4. 10. 2013)
Na veletrhu CEATEC představila společnost Sharp sedmipalcový displej technologie MEMS. Ten využívá mikroelektromechanické systémy a japonská firma technologii vyvíjí s americkou společností Qualcomm.... (3. 10. 2013)
Betaverzi aplikace Web Designer uvolnila bezplatně ke stažení společnost Google. Jde o nástroj určený pro tvorbu interaktivních webových stránek v jazyce HTML5 a animovaných reklamních bannerů.... (3. 10. 2013)