Na posilování svých kompetencí v oblasti kybernetické bezpečnosti dlouhodobě pracuje společnost Accenture. Nově její portfolio rozšíří know-how a specialisté firmy Revolutionary Security. Ta... (9. 4. 2020)
Studie VMware Carbon Black 2020 Cybersecurity Outlook mapuje vývoj chování kybernetických útočníků a dynamiku vztahů mezi IT a bezpečnostními týmy. Průzkum ukazuje, že... (7. 4. 2020)
Celý svět bojuje s pandemií COVID-19 a většina zemí zavádí nejrůznější preventivní opatření. Karanténa, zavřené školy, práce z domova. Důležitou roli tak nyní... (6. 4. 2020)
Poslední březnový den je Světový den zálohování, který má připomenout, jak často lidé zapomínají zálohovat svá data, kvůli čemuž často dochází k jejich... (1. 4. 2020)
Spotřebitelská organizace dTest se pravidelně věnuje zkouškám antivirových programů. Letos její odborníci otestovali 24 řešení pro Windows a 10 pro macOS. Zjistili přitom,... (30. 3. 2020)
Společnosti AT&T, Palo Alto Networks a Broadcom představily framework pro virtuální firewally. Každá z nich přispěla specifickou částí. Návrh nese označení DSFW -... (10. 3. 2020)
Procesory AMD vyráběné od roku 2011 obsahují zranitelnosti vůči dvěma nově objeveným typům útoků. Výzkumníci, kteří problém a techniky jeho zneužití objevili, je... (9. 3. 2020)
Investiční fond Insight Partners dokončil akvizici společnosti Veeam Software, která byla oznámena 9. ledna 2020. Po investici od Insight Partners na začátku roku... (4. 3. 2020)
Akvizici firmy Light Point Security, která vyvíjí proprietární řešení pro izolaci činností internetového prohlížeče, oznámila společnost McAfee. Získané technologie, jež zvyšují odolnost systémů... (3. 3. 2020)
V loňském roce byl hlavní kybernetickou hrozbou opět ransomware. I přes 57% pokles nových rodin ransomware vzrostl počet odhalených hrozeb tohoto typu o 10... (28. 2. 2020)