Software


Automattic usnadní týmovou spolupráci sadou Happy Tools


screenshot_2019-04-16_happy_tools__tools_for_teams_with_work_to_do1_200_01

Sadu nástrojů zaměřených na týmovou spolupráci a plánování hodlá postupně nabídnut společnost Automattic. Produktová řada ponese značku Happy Tools a její první zástupce, Happy Schedule, již byl uveden na trh. Firma Automattic stojí za vývojem řešení či platforem WordPress.com, WooCommerce nebo Jetpack.
Progress rozšiřuje portfolio, převezme firmu Ipswitch


ipswitch_200_01

Dohodu o převzetí firmy Ipswitch, která vyvíjí software pro správu sítí a bezpečné přenosy dat, uzavřela společnost Progress Software. Hodnota transakce činí 225 milionů dolarů v hotovosti.
Atlassian rozšiřuje portfolio v oblasti plánování agilního vývoje


agilecraft_200

Akvizici texaské firmy AgileCraft oznámila společnost Atlassian Software. Za podnik, jenž vyvíjí a poskytuje platformu pro plánování agilního vývoje aplikací, vydá 154 milionů dolarů v hotovosti a 12 milionů v akciích. Firma Atlassian využije pořízené řešení pro efektivnější propojování týmů, které pracují na několika projektech ve velkých organizacích.
Renault, Nissan a Mitsubishi propojí automobily platformou Microsoftu


renault-nissan-mitsubishi_alliance_logo_200_01

Aliance automobilek Renault, Nissan a Mitsubishi Motors začne v masovém měřítku nasazovat do svých vozů služby, které využijí řešení Connect Vehicle Platform společnosti Microsoft. Svůj koncept označují termínem Alliance Intelligent Cloud. Tzv. propojené automobily chtějí automobilky začít prodávat ještě v letošním roce a postupně je uvést na všech přibližně 200 trhů, na nichž působí.
Google láká hráče i studia do platformy Stadia


stadia_logo_200

Na konferenci Game Developers Conference představila společnost Google svou platformu pro streamování her. Počin ponese jméno Stadia a na trh vstoupí ve vybraných zemích v letošním roce. Obsah zpřístupní internetový prohlížeč nebo aplikace YouTube. Specifický hardware pro svou službu Google sice nabídne, ale nevyžaduje.
Slack nabízí integrovanou správu šifrovacích klíčů


slack_200_02

Nástroj Enterprise Key Management spustila v rámci své platformy pro podporu spolupráce společnost Slack. Novinka je k dispozici pro odběratele varianty Enterprise Grid. Nástroj umožňuje spravovat šifrovací klíče, s nimiž pracují uživatelé platformy při ochraně zpráv a souborů.
Datové a analytické technologické trendy roku 2019


Rozšířená analytika, Continuous Intelligence nebo vysvětlitelná umělá inteligence patří mezi hlavní trendy v oblasti analýzy a zpracování dat, které analytici společnosti Gartner vybrali jako technologie s největším potenciálem vyvolávat v příštích třech až pěti letech zásadní změny.
Podniky upřednostňují produktový model vývoje před projektovým


85 procent organizací již zavedlo nebo v dohledné době plánuje zavést produktově orientovaný model tvorby a poskytování aplikací. Přestože jen málo podniků používá tento model pro všechny své aplikace, v průměru byl podle průzkumu společnosti Gartner v minulém roce využíván ze 40 procent. Do tří let se míra jeho využívání zvýší na 80 procent.
<<< Novější články | Starší články >>>

Tip - Konference: FIREMNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉMY 2019 - 23.5.2019!
Hledáme nové kolegy pro realizaci zajímavých projektů
v oblasti IT

NOVINKA: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.


Články čtenářů

Možnosti uchycení LED monitoru, nebo...


Využíváte monitor ve větší míře ke hraní her, případně máte Vaše PC napojené na televizi s větší úhlopříčkou, takže potřebujete mít od sebe obrazovku více vzdálenou,...

Potřebuje můj web analýzu klíčových ...


Správné používání klíčových slov a jejich analýza je jednou z nejdůležitější součástí SEO. Do značné míry ovlivňuje, nakolik budou dané webové stránky efektivní v zí...

Komentáře čtenářů

TBW
Dobrý den. Koukám že váš článek je z roku 2016. Dnes je rok 2019 a situace může být odlišná. Můj dotaz z...>>
Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>


©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)