Software


Správa dokumentů: Jde to rychle a efektivně


Systémy pro správu dokumentů jsou již řadu let horkým tématem v IT. I do této oblasti softwaru se pochopitelně promítají aktuální trendy, také zde se postupně vyvíjejí očekávání uživatelů i vedení firem. Jak vypadá aktuální situace?
Systémy pro správu dokumentů zefektivňují chod firmy


O systémech pro správu dokumentů se hovoří už dlouho, stále ale existuje řada firem i dalších organizací, kde zpracování dokumentů funguje ad hoc - a v nejhorším případě dokonce převážně v papírové podobě. V čem a jak moderní systémy pro správu dokumentů firmám pomáhají?
Trendy ve správě dokumentů


Systémy pro správu dokumentů jsou s námi již řadu let, ale stejně, jako další softwarové nástroje, i ony se postupně vyvíjejí. Některé změny plynou z aktuálních trendů v IT, například mobilní přístup nebo využívání cloudu, jiné jsou odrazem širších změn ve společnosti, například důraz na bezpečnost informací nebo podpora prvků známých ze sociálních sítí.
Systémy pro správu dokumentů v číslech


Jen máloco vypovídá o situaci systémů pro správu dokumentů více než číselné údaje. Pojďme si tedy v tomto příspěvku dokreslit tuto oblast softwaru čísly z několika průzkumů, které se na ni dívaly z různých úhlů pohledu.
HP zřizuje aplikační ekosystém pro multifunkční zařízení


screenshot_2019-10-30_imagenet_consulting_hp_workpath_apps_for_customers_hp_solutions_hp_subtitle_-_youtube_200_01

Řešení HP Workpath, které reprezentuje cloudovou platformu a vývojářský ekosystém současně, představila společnost HP Inc. Novinka umožní prodejcům tiskových řešení, vývojářům a uživatelům vytvářet vlastní aplikace anebo přistupovat k existujícím a instalovat je přímo na multifunkční zařízení.
General Registry rozšiřuje výhody při registrování .CZ domén


Zpráva o zániku společnosti General Registry, která byla až do konce září jedním z největších registrátorů .CZ domén, mohla u části zákazníků vyvolat obavy z možného dopadu ohlášené fúze se společností INTERNET CZ na proces registrování doménových jmen. Značka General Registry po fúzi s providerem INTERNET CZ ale rozhodně nekončí.
OpenShift se ve verzi 4.2 více přibližuje vývojářům


O dostupnosti řešení OpenShift 4.2 informovala společnost Red Hat. Nejnovější verze produktu si klade za cíl zjednodušit používání cloudově nativních technologií a zpřístupnit je vývojářům přes vlastnosti, které umožňují automatizovat nasazení a správu prostředí Kubernetes. To vývojářům dovoluje se zaměřit na vytváření nových generací podnikových aplikací bez nutnosti znát Kubernetes do hloubky.
TigerGraph nabízí grafovou databázi jako cloudovou službu


screenshot_2019-10-04_tigergraph_cloud_-_tigergraph_200_01

Grafovou databázi v modelu cloudové služby začala nabízet společnost TigerGraph. Novinka má vývojovým týmům nabídnout především jednoduché nastavení a správu. Uživatelé mají k dispozici sadu dvanácti předpřipravených šablon či sad TigerGraph Starter Kits, které ošetřují reálné, praktické situace, v nichž lze grafové databáze nasadit. Jde například o detekci podvodů, generování osobních doporučení nebo o analýzy dodavatelského řetězce.
<<< Novější články | Starší články >>>

NOVINKA: Pozoruhodné IT produkty 2019 podruhé
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.

Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Náš první letošní seznam zajímavých produktů, které byste určitě neměli minout


Články čtenářů

Pomalý notebook HP s Windows 10 - a ...


Jestli máte trable s pomalým počítačem od HP (nebo i od jiné velké značky), tak jste na tom stejně, jako jsem ještě před pár hodinami byl já. Zkoušel jsem řadu osvěd...

Slow HP Windows 10 notebook - and wh...


If you have trouble with a slow computer from HP (or even another big brand), you've the same problem I had a few hours ago. I tried a number of proven recipes, but ...

Komentáře čtenářů

TBW
Dobrý den. Koukám že váš článek je z roku 2016. Dnes je rok 2019 a situace může být odlišná. Můj dotaz z...>>
Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>


©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)