Počítače MC9300 a TC8300 firmy Zebra Technologies vyhovují požadavkům On-Demand Economy


Odolný mobilní počítač MC9300 a dotykový počítač TC8300 se představila společnost Zebra Technologies . Obě zařízení využívají operační systém Android. Mobilní terminál MC9300 jako nejnovější model řady MC9000 umožňuje podnikům modernizovat jejich mobilní řešení, aby držely krok s rostoucími požadavky online obchodování a zároveň zkracovaly dobu zaškolení, zlepšovaly rychlost a přesnost plnění úkolů a zvyšovaly produktivitu až o 10 procent ve srovnání s konkurenčními zařízeními.
Správa dokumentů: Jde to rychle a efektivně


Systémy pro správu dokumentů jsou již řadu let horkým tématem v IT. I do této oblasti softwaru se pochopitelně promítají aktuální trendy, také zde se postupně vyvíjejí očekávání uživatelů i vedení firem. Jak vypadá aktuální situace?
Systémy pro správu dokumentů zefektivňují chod firmy


O systémech pro správu dokumentů se hovoří už dlouho, stále ale existuje řada firem i dalších organizací, kde zpracování dokumentů funguje ad hoc - a v nejhorším případě dokonce převážně v papírové podobě. V čem a jak moderní systémy pro správu dokumentů firmám pomáhají?
Trendy ve správě dokumentů


Systémy pro správu dokumentů jsou s námi již řadu let, ale stejně, jako další softwarové nástroje, i ony se postupně vyvíjejí. Některé změny plynou z aktuálních trendů v IT, například mobilní přístup nebo využívání cloudu, jiné jsou odrazem širších změn ve společnosti, například důraz na bezpečnost informací nebo podpora prvků známých ze sociálních sítí.
Systémy pro správu dokumentů v číslech


Jen máloco vypovídá o situaci systémů pro správu dokumentů více než číselné údaje. Pojďme si tedy v tomto příspěvku dokreslit tuto oblast softwaru čísly z několika průzkumů, které se na ni dívaly z různých úhlů pohledu.
Fórum IOWN se zaměří na technologie budoucích telekomunikací


screenshot_2019-10-31_free_image_on_pixabay_-_media_internet_message_network_02

Iniciativu zaměřenou na vývoj komunikačních a síťových infrastruktur budoucnosti společně založily společnosti Intel, Sony a NTT. Skupina nese název Innovative Optical and Wireless Network Global Forum, ve zkratce IOWN. Volba jména do značné míry napovídá, na jaké technologie se sdružení chce zaměřit.
HP zřizuje aplikační ekosystém pro multifunkční zařízení


screenshot_2019-10-30_imagenet_consulting_hp_workpath_apps_for_customers_hp_solutions_hp_subtitle_-_youtube_200_01

Řešení HP Workpath, které reprezentuje cloudovou platformu a vývojářský ekosystém současně, představila společnost HP Inc. Novinka umožní prodejcům tiskových řešení, vývojářům a uživatelům vytvářet vlastní aplikace anebo přistupovat k existujícím a instalovat je přímo na multifunkční zařízení.
Do segmentu nositelné elektroniky by Google mohl vstoupit prostřednictvím značky Fitbit


fitbit_200_04

Koncern Alphabet, do jehož struktur patří zejména společnost Google, má zájem o převzetí firmy Fitbit. Informaci přinesly agentura Reuters, ale žádná ze stran ji nepotvrdila. Společnosti Google v portfoliu chybí nositelná elektronika, firma Fitbit čelí intenzivní konkurenci ze strany čínských výrobců. Z tohoto úhlu pohledu by transakce podle komentátorů dávala smysl pro obě strany.
<<< Novější články | Starší články >>>

NOVINKA: Pozoruhodné IT produkty 2019 podruhé
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.

Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Náš první letošní seznam zajímavých produktů, které byste určitě neměli minout


Články čtenářů

Pomalý notebook HP s Windows 10 - a ...


Jestli máte trable s pomalým počítačem od HP (nebo i od jiné velké značky), tak jste na tom stejně, jako jsem ještě před pár hodinami byl já. Zkoušel jsem řadu osvěd...

Slow HP Windows 10 notebook - and wh...


If you have trouble with a slow computer from HP (or even another big brand), you've the same problem I had a few hours ago. I tried a number of proven recipes, but ...

Komentáře čtenářů

TBW
Dobrý den. Koukám že váš článek je z roku 2016. Dnes je rok 2019 a situace může být odlišná. Můj dotaz z...>>
Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>


©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)