O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Datová centra


Ampere nabídne 128jádrový serverový procesor

Rodinu 64bitových serverových procesorů Altra rozšíří společnost Ampere o 128jádrový model. Novinka nese v produktové mapě dodatkové označení Max. Čip bude vyráběn 7nanometrovým procesem... (29. 6.)


Získejte náskok: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2020

I v době současné ekonomické nejistoty dává velmi dobrý smysl sledovat nové IT produkty, které vám mohou výrazně pomoci ve vaší firmě. I z krize... (8. 6.)


NetApp posiluje a rozšiřuje své cloudové kompetence

Akvizici původem izraelské firmy Spot zrealizovala společnost NetApp. Koupený podnik nabízí služby v oblasti optimalizace provozu a nastavení aplikací ve veřejných cloudových infrastrukturách.... (5. 6.)


VMware představil druhou generaci řešení VMware Cloud on Dell EMC

Dostupnost druhé generace cloudové služby VMware Cloud on Dell EMC, která spojuje jednoduchost a agilitu veřejného cloudu s bezpečností a kontrolou lokální infrastruktury... (26. 5.)


Amazon Red Hat OpenShift: Red Hat a AWS rozšířily spolupráci

Společně spravovanou a podporovanou podnikovou službu Kubernetes v prostředí AWS představily pod názvem Amazon Red Hat OpenShift společnosti Amazon a Red Hat. S tím,... (19. 5.)


Multicloud je jednoznačným přínosem, ale zbývá ještě mnoho práce

Společnost Dell Technologies vydala studii, která se zabývá multicloudem z hlediska složitosti, nákladů a přínosů takových prostředí pro podnik. Ze studie vyplývá řada... (17. 4.)


AMD rozšiřuje nabídku procesorů EPYC druhé generace

O tři nové modely rozšířila společnost AMD druhou generaci serverových procesorů EPYC. Čipy s označením 7Fx2 nabízejí 8, 16 nebo 24 jader Zen... (15. 4.)


IaaS: Rok 2019 přinesl dvouciferný růst tržeb všem velkým poskytovatelům

Globální výdaje na cloudové infrastrukturní služby ve čtvrtém kvartálu 2019 meziročně vzrostly o 37 procent. Podle analytiků společnosti Canalys překonaly hranici 30 miliard... (27. 3.)


Hyperkonvergované systémy vládnou trhu konvergovaných systémů

Obrat globálního trhu konvergovaných systémů v posledním loňském čtvrtletí vzrostl o 1,1 procenta na 4,2 miliardy dolarů. Souhrnný výsledek ale nezachycuje nemalé rozdíly, jež... (25. 3.)


Red Hat inovuje objektové úložiště pro cloudové aplikace

O vydání, resp. celosvětové dostupnosti řešení Ceph Storage 4 informovala společnost Red Hat. Novinka nabídne zjednodušené objektové úložiště pro cloudové aplikace a datovou... (17. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)