O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Datová centra


nVidia zpřístupnila veřejnosti herní streamovací službu GeForce Now

Herní streamovací službu GeForce Now začala v Severní Americe a Evropě nabízet společnost nVidia. Po zhruba sedmi letech uzavřeného testování a vývoje ji... (5. 2.)


IBM prochází obměnou nejvyššího vedení

6. dubna 2020 se vedení společnosti IBM ujme Arvind Krishna, aktuálně senior vice president divize Cloud and Cognitive Software, který v podniku působí... (3. 2.)


Trendem datových center je ekologický a úsporný provoz

Rozmach datových center u nás v roce 2019 rostl přímou úměrou. Na “vině” je především zájem zákazníků. Datových center je v České republice... (28. 1.)


Canonical v cloudu virtualizuje Android

Platformu pro kontejnerizaci úloh, která jako hostující operační systém využívá Android, představila pod názvem Anbox Cloud společnost Canonical. Řešení může sloužit pro testování... (22. 1.)


Google spustil prémiovou podporu pro firemní klientelu Google Cloud

Služby prémiové podpory pro podnikové zákazníky platformy Google Cloud spustila pod názvem Cloud Premium Support společnost Google. Novinka se má zaměřit především na... (17. 1.)


Western Digital zahájil dodávky 20 a 18terabajtových magnetických pevných disků

Vzorky 20 a 18terabajtových magnetických pevných disků začala vybraným zákazníkům dodávat společnost Western Digital. Mezi odběrateli modelů Ultrastar DC HC650 SMR a Ultrastar... (31. 12. 2019)


Google rozšířil nabídku virtuálních strojů pro GCE

Svou nabídku virtuálních strojů pro cloudové infrastrukturní prostředí Compute Engine rozšířila o rodinu s označením E2 společnost Google. Novinka v portfoliu výkonově zhruba... (17. 12. 2019)


84 procent českých technologických firem využívá cloud computing

Stále více českých technologických firem se přesouvá do cloudu, alespoň nějakou část své infrastruktury v něm provozuje 84,2 % z nich. Více než... (2. 12. 2019)


Z křišťálové koule: Top 10 předpovědí pro IT v roce 2020

Aktivity v oblasti digitální transformace velkým tradičním podnikům prodraží, nicméně umělá inteligence zvýší pracovní uplatnitelnost lidí s postižením a detekce emocí pomocí AI ovlivňovat více než polovinu... (2. 12. 2019)


Platforma myNav zefektivní výběr cloudových služeb a migraci na ně

Simulaci různých cloudových služeb a architektur, která poslouží zejména při optimalizaci nákladů nebo pro posouzení zapojení stávající infrastruktury, umožňuje nové řešení společnosti Accenture... (27. 11. 2019)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)