O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Datová centra


Multicloud je jednoznačným přínosem, ale zbývá ještě mnoho práce

Společnost Dell Technologies vydala studii, která se zabývá multicloudem z hlediska složitosti, nákladů a přínosů takových prostředí pro podnik. Ze studie vyplývá řada... (17. 4.)


AMD rozšiřuje nabídku procesorů EPYC druhé generace

O tři nové modely rozšířila společnost AMD druhou generaci serverových procesorů EPYC. Čipy s označením 7Fx2 nabízejí 8, 16 nebo 24 jader Zen... (15. 4.)


IaaS: Rok 2019 přinesl dvouciferný růst tržeb všem velkým poskytovatelům

Globální výdaje na cloudové infrastrukturní služby ve čtvrtém kvartálu 2019 meziročně vzrostly o 37 procent. Podle analytiků společnosti Canalys překonaly hranici 30 miliard... (27. 3.)


Hyperkonvergované systémy vládnou trhu konvergovaných systémů

Obrat globálního trhu konvergovaných systémů v posledním loňském čtvrtletí vzrostl o 1,1 procenta na 4,2 miliardy dolarů. Souhrnný výsledek ale nezachycuje nemalé rozdíly, jež... (25. 3.)


Red Hat inovuje objektové úložiště pro cloudové aplikace

O vydání, resp. celosvětové dostupnosti řešení Ceph Storage 4 informovala společnost Red Hat. Novinka nabídne zjednodušené objektové úložiště pro cloudové aplikace a datovou... (17. 3.)


nVidia posiluje kompetence v segmentu HPC

Akvizici firmy SwiftStack, která vyvíjí softwarově řízenou platformu pro správu objektově ukládaných dat v různých prostředích, ohlásila společnost nVidia. Řešení kupovaného podniku nacházejí... (16. 3.)


Dva exaflopy v podání superpočítače El Capitan

Superpočítač pro ministerstvo energetiky Spojených států vybudují společnosti Hewlett Packard Enterprise a AMD. Kontrakt na systém přezdívaný El Capitan má hodnotu 600 milionů... (10. 3.)


80 jader pro poskytovatele cloudových služeb

Dodávky 80jádrového serverového procesoru Altra zahájila společnost Ampere. Návrh čipu využívá platformu Arm Neoverse N1, vyrábí jej firma TSMC s pomocí procesu N7... (5. 3.)


Nenechte si ujít: Jak využít cloud na maximum, dnes již dominuje firemnímu IT

Využívání cloud computingu je v současném IT samozřejmostí a v leckterých oblastech už jde o dominantní řešení. Firmy mají běžně připravenou multicloudovou strategii, která jim... (3. 3.)


Dell Technologies přináší inovace pro edge computing

Řešení, která pomohou zákazníkům v adaptaci na změny v povaze dat a ve využití pomíjivé hodnoty informací ze zařízení na okraji sítě, představila... (27. 2.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)