HP nabídne 3D tisk jako službu


vw-id3-metal-jet-surface-quality_200

V předvečer konání konference formnext 2019, která proběhne 19. až 22. listopadu 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem, představila společnost HP Inc. dvě služby, které zákazníkům umožní využívat trojrozměrný tisk v provozním modelu 3DaaS neboli 3D as a Service. Současně firma informovala o rozšíření partnerského programu HP Digital Manufacturing Network.
Rok 2020 se odehraje ve znamení kybernetické studené války


Výzkumníci společnosti Check Point v rámci své předpovědi dění v oblasti kybernetické bezpečnosti pro rok 2020 upozorňují na očekávané kybernetické incidenty a technický vývoj. Pochopit nové hrozby a rizika umožňuje vládám i organizacím přijmout taková bezpečnostní opatření, která je ochrání před masivními škodami. S růstem mezinárodního napětí bude přibývat státy sponzorovaných kybernetických útoků proti vládám, kritickým infrastrukturám a důležitým organizacím.
Mirantis zastřeší další rozvoj platformy Docker Enterprise


docker_200

Kompletní produktovou řadu Docker Enterprise Technology Platform včetně souvisejícího intelektuálního vlastnictví odkoupila od společnosti Docker firma Mirantis. Tvůrce kontejnerové revoluce, jenž se dostal do finančních potíží, bude i nadále pokračovat v činnosti jako nezávislý podnik. Po ohlášení transakce došlo také na změnu výkonného ředitele a investoři do firmy poměrně překvapivě vložili dalších 35 milionů dolarů.
Čtyři fáze vývoje blockchainu


Celková přidaná hodnota vygenerovaná projekty a řešeními na bázi blockchainu dosáhne do deseti let výše 3,1 bilionu dolarů. Polovina této částky připadne podle analytiků společnosti Gartner do roku 2025 na aplikace navržené pro provozní optimalizace. Podnikům a organizacím nicméně hrozí, že ve snaze předehnat konkurenci a nasadit blockchain co nejdříve udělají přešlapy a minou tak příležitost získat z blockchainu maximum.
OpenText kupuje Carbonite


carbonite_200_01

Za 1,42 miliardy dolarů převezme společnosti OpenText firmu Carbonite. Transakcí kupec získá portfolia tří značek – Carbonite, Webroot a MailStore. Ve stejném pořadí tedy posílí své kompetence v oblastech ochrany dat, kybernetické bezpečnosti a archivace elektronické komunikace.
Sharp a NHK představí rolovatelnou obrazovku OLED


30v4k-oled_im2_200_01

Prototyp rolovatelného 30palcového displeje technologie OLED společně vyvinuly společnosti Sharp a NHK. Zařízení představí na japonském veletrhu Inter BEE 2019. Termín zahájení masové produkce zatím nebyl zveřejněn.
VMware inovuje a rozšiřuje své pojetí bezpečnosti


Na konferenci VMworld 2019 Europe představila představila společnost VMware bezpečnostní řešení, která rozvíjejí její vizi komplexní bezpečnosti - automatizované, aktivní a rozšířené do celého distribuovaného prostředí podniku. Komplexní bezpečnost dle vyjádření firmy snižuje rizika pro kriticky důležité aplikace, citlivá data a uživatele. Zmenšuje prostor pro útoky proti prostředím cloudů, datových center, uživatelům a perimetru podnikové sítě.
Fortinet posiluje portfolio pro zabezpečení internetu věcí


ensilo_200

Akvizici firmy enSilo, jež se specializuje primárně na zabezpečení internetu věcí, zrealizovala společnost Fortinet. Transakcí mimo jiné reaguje na aktuální chování podnikových zákazníků, kteří usilují o konsolidaci svých dodavatelů v podmínkách stále komplexnějších IT prostředí. Širší portfolio v tomto ohledu tedy zvyšuje konkurenceschopnost.
Starší články >>>

Uživatel: Lukas_Kriz

Stránky: hlavní

©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(588)