Google spustil prémiovou podporu pro firemní klientelu Google Cloud


gcloud

Služby prémiové podpory pro podnikové zákazníky platformy Google Cloud spustila pod názvem Cloud Premium Support společnost Google. Novinka se má zaměřit především na klíčové úlohy, jež organizace v cloudovém prostředí provozují. Program prémiové podpory vychází z existujících služeb TAM – Technical Account Manager a 15minutové SLO – Service-Level Objectives.
V roce 2020 zesílí rizika spojená s cloudy a dodavatelskými řetězci


Ve zprávě The New Norm: Trend Micro Security Predictions for 2020 popisují specialisté společnosti Trend Micro bezpečnostní trendy, jež přinese blízká budoucnost. Uvádí například, že organizace budou čelit rostoucím hrozbám spojeným s cloudy a dodavatelskými řetězci. Stále větší obliba cloudových technologií a principů DevOps povede k ještě agilnějšímu podnikání, ale současně různé typy organizací vystaví dalším rizikům pocházejícím od třetích stran.
Visa posiluje svou pozici v oboru fintech


screenshot_2020-01-16_plaid_in_the_eu_plaid

Za 5,3 miliardy dolarů převezme společnost Visa fintech specialistu Plaid. Jeho platforma propojuje bankovní účty s finančními aplikacemi, jako jsou například programy Venmo nebo Betterment. Společnost Visa díky transakcí získá klíčovou technologickou vrstvu. Významně tak posílí svou pozici v rozvíjejícím se segmentu finančních technologií a otevře si dveře k novým ekosystémům.
Trendy podnikových informačních technologií pro rok 2020


Osm predikcí ze světa podnikových informačních technologií, které ovlivní dění v oboru v roce 2020, sestavil Chris Wolf, Vice President of the Advanced Technology Group ze společnosti VMware.
Platforma pro no-code vývoj přilákala Google


screenshot_2020-01-15_appsheet_mobile_apps_from_spreadsheets__01

Akvizici firmy AppSheet, která poskytuje stejnojmennou vývojářskou platformu pro tvorbu pracovních, primárně mobilních, aplikací, zrealizovala společnost Google. Pořízené technologie hodlá integrovat do svého prostředí Google Cloud. Platforma AppSheet patří mezi dnes stále populárnější řešení, jež pro tvorbu aplikací vyžadují minimum nebo žádné znalosti programování, tzv. low-code nebo no-code.
Trh osobních počítačů vzrostl poprvé od roku 2011


prus45865620-f-1_200_01

Odbyt světového trhu osobních počítačů vloni meziročně vzrostl o 2,7 procenta. Do prodejních kanálů zamířilo téměř 267 milionů desktopů, notebooků a pracovních stanic. Podle analytiků společnosti IDC se trh dostal do černých čísel poprvé od roku 2011. Tehdy dodavatelé meziročně navýšili prodeje o 1,7 procenta.
VR brýle Panasonicu sázejí na komfort a kvalitu obrazu


en200107-5-1_200

Na veletrhu CES 2020 představila společnost Panasonic prototyp brýlí pro virtuální realitu. Od většiny konkurenční produkce dostupné na trhu se odlišují zejména svou konstrukcí. Podobají se klasickým brýlím, nikoli lyžařským. Použité displeje technologie micro OLED mohou dosahovat rozlišení UHD a podporují funkci HDR.
Nastupující Dynamics 365 Commerce vychází z Dynamics 365 Retail


screenshot_2020-01-10_commerce_microsoft_dynamics_365

Počátkem února letošního roku proběhne automatický přechod všech zákazníků systémů Microsoft Dynamics 365 Retail na novou aplikaci Dynamics 365 Commerce. Migrace se obejde bez změn cen. Nový systém ale nabízí funkcionality, jež si zákazníci mohou ke stávající variantě přikoupit.
Starší články >>>

Uživatel: Lukas_Kriz

Stránky: hlavní

©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(588)