O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Informační systémy


OpenText investoval do sjednocené komunikace a bezpečného přenosu informací

Akvizici kanadské firmy XMedius, která vyvíjí a poskytuje řešení pro bezpečné transfery informací a pro sjednocenou komunikaci, zrealizovala společnost OpenText. Vedle uvedených produktů... (24. 3.)


Atlassian bezplatně zpřístupňuje své cloudové produkty

Až desetičlenné týmy mohou nově bezplatně využívat produkty řady Atlassian Cloud. Zástupci společnosti Atlassian nabídku časově nijak neomezují, má být trvalá. Malé skupiny... (20. 3.)


Anthos for Telecom nabízí operátorům agilitu a oborové specializace

Telekomunikačním operátorům je určena nová varianta platformy Google Anthos. Mimo jiné by jim měla pomoci plně využít možností sítí 5G a jejich kombinací... (11. 3.)


Pipedrive koupil specialistu na e-mailový marketing

Původem estonská společnost Pipedrive, která vyvíjí a poskytuje obchodníkům platformu CRM, provedla svou historicky první akvizici. Koupila firmu Mailigen, specialistu v automatizaci... (6. 3.)


DocuSign také sází na umělou inteligenci

Vyšší zastoupení umělé inteligence vnesou technologie firmy Seal Software do produktového portfolia společnosti DocuSign. Ta ohlásila akvizici kalifornského podniku, který působí především v... (4. 3.)


Microsoft pokračuje v evoluci řešení Dynamics 365

O dvě aplikace rozšíří v průběhu letošního roku společnost Microsoft sadu Dynamics 365. Konkrétně půjde o služby Project Operations a Finance Insights. První... (24. 2.)


Trh DevOps čeká šest let dvouciferného růstu

Světový trh softwaru a služeb pro nasazení a provoz modelu DevOps dosáhne v roce 2026 obratu 14,97 miliardy dolarů. Před dvěma lety měl ... (11. 2.)


ServiceNow posiluje v oblasti AIOps

Akvizici izraelské firmy Loom Systems ohlásila společnost ServiceNow.  Prostřednictvím získaných technologií chce posílit své kompetence v oblasti AIOps. Současně jde o první akvizici pod... (23. 1.)


Státní zakázka na IT systém pro elektronické dálniční známky: Teď má být všechno jinak

Jak známo, Státní fond dopravní infrastruktury podepsal smlouvu s vybraným dodavatelem systému evidence vozidel v rámci projektu elektronické dálniční známky, společností Asseco Central Europe. V... (23. 1.)


Visa posiluje svou pozici v oboru fintech

Za 5,3 miliardy dolarů převezme společnost Visa fintech specialistu Plaid. Jeho platforma propojuje bankovní účty s finančními aplikacemi, jako jsou například programy Venmo... (16. 1.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)