Bezpečnost


Pouze čtvrtina manažerů důvěřuje kyberbezpečnostním systémům svého podniku


Aktuální průzkum společnosti VMware ukazuje, že se firmy v Evropě nadále brání vyspělým bezpečnostním hrozbám digitálního věku s pomocí starých nástrojů. Pouze 25 procent manažerů v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA) má důvěru v bezpečnost IT, jak ukázala nová studie, kterou nechala zpracovat společnost VMware ve spolupráci s Forbes Insights.
Acronis True Image 2020: Vylepšená umělá inteligence a replikace lokální zálohy do cloudu


Acronis True Image 2020, novou verzi produktu kybernetické ochrany, uvádí na trh společnost Acronis. Novinka mimo jiné umožňuje uživatelům automaticky replikovat lokální zálohy do cloudu a přináší nový zálohovací formát, který podle výrobce zajišťuje vyšší výkonnost včetně rychlejšího zálohování a obnovy dat. Produkt je určen nejen domácím uživatelům, ale i malým podnikatelům a menším firmám.
McAfee získá technologie pro zabezpečení kontejnerů


screenshot_2019-08-16_nanosec_home_200

Akvizici firmy NanoSec, která se specializuje na oblast aplikační bezpečnosti, konkrétně na ochranu kontejnerizovaných programů, ohlásila společnost McAfee. Získané technologie využije pro rozšíření funkcionalit svých produktů MVISION Cloud a MVISION Server Protection.
Azure Security Labs umožní zranitelnost bezpečně objevit i zneužít


screenshot_2019-08-13_azure_security_lab_a_new_space_for_azure_research_and_collaboration__microsoft_security_response_cen..._200

K vyšší bezpečnosti cloudové platformy Azure chce společnost Microsoft přispět mimo jiné zatraktivněním finančních odměn za nalezení zranitelností a zřízením nové iniciativy pro bezpečnostní experty s názvem Azure Security Lab. O obou novinkách redmondská firma informovala na konferenci Black Hat USA.
Broadcom převezme podniková řešení Symantecu


symantec_200

Za 10,7 miliardy dolarů odkoupí společnosti Broadcom podnikové bezpečnostní produkty a služby firmy Symantec. Ta si podrží řešení, která nabízí domácnostem, jde například o nástroje pro ochranu identity LifeLock a podstatně známější antiviry Norton.
Zranitelnost protokolu RDP v rukách útočníků


Výsledky svého nejnovějšího výzkumu s názvem RDP Exposed: The Threat That’s Already at your Door, který odhaluje, jak se kybernetičtí zločinci pokouší napadat organizace prostřednictvím zneužití protokolu Remote Desktop Protocol (RDP), zveřejnuila společnost Sophos.
Microsoft posiluje v oblasti >>data governance<<


screenshot_2019-07-29_bluetalon_product

Akvizici firmy BlueTalon, která poskytuje služby v oblasti řízení přístupu k datům, ohlásila společnost Microsoft. Získané technologie a odborníky začlení do skupiny Azure Data Governance. Právě s touto cloudovou platformou by měli spojit svou další budoucnost.
Cyber Attack Trends: Žádné prostředí není v bezpečí


Ve srovnání s rokem 2018 došlo k 50procentnímu nárůstu útoků bankovních malwarů na mobilní zařízení, vyplývá to ze zprávy Cyber Attack Trends: 2019 Mid-Year Report, kterou zveřejnil výzkumný tým Check Point Research. Aktivita kyberzločinců roste také v oblastech softwarových dodavatelských řetězců, e-mailů, mobilních zařízení nebo cloudu, žádné prostředí není v bezpečí.
<<< Novější články | Starší články >>>

Tip - Konference: MOBILNÍ ŘEŠENÍ PRO BUSINESS 2019 - 14.11.2019!
Hledáme nové kolegy pro realizaci zajímavých projektů
v oblasti IT

NOVINKA: Pozoruhodné IT produkty 2019 podruhé
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.

Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Náš první letošní seznam zajímavých produktů, které byste určitě neměli minout


Články čtenářů

Titulky vložené do videa a další vid...


Dnes tu má tip pro všechny, kdo nejen pracují, ale také se občas baví :). Co dělat, když potřebujete video s vloženými titulky a máte jen video, kde titulky vložené ...

Problém: Pomalá Windows 10 a jak je ...


Pomalá Windows 10, to je problém, se kterým se potkává řada uživatelů. Často přitom nastane najednou, doslova ze dne na den. Windows se pomalu spouštějí, aplikace se...

Komentáře čtenářů

TBW
Dobrý den. Koukám že váš článek je z roku 2016. Dnes je rok 2019 a situace může být odlišná. Můj dotaz z...>>
Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>


©2011-2019 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)