O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Bezpečnost


G Suite podporuje správu zařízení s Windows 10

Sada cloudových kancelářských aplikací G Suite získala dlouho očekávanou funkcionalitu. Stala se jí správa počítačů s operačním systémem Windows 10. Doposud mohly organizace... (29. 4.)


Nesprávné konfigurace cloudových prostředí představují vážná bezpečnostní rizika

Výsledky výzkumu z oblasti cloudové bezpečnosti zveřejnila společnost Trend Micro. Mezi hlavní zjištění patří, že možnosti pro širokou škálu kybernetických útoků otevírají zejména... (14. 4.)


Accenture převzal Revolutionary Security

Na posilování svých kompetencí v oblasti kybernetické bezpečnosti dlouhodobě pracuje společnost Accenture. Nově její portfolio rozšíří know-how a specialisté firmy Revolutionary Security. Ta... (9. 4.)


Většina útoků se snaží obejít bezpečnostní řešení

Studie VMware Carbon Black 2020 Cybersecurity Outlook mapuje vývoj chování kybernetických útočníků a dynamiku vztahů mezi IT a bezpečnostními týmy. Průzkum ukazuje, že... (7. 4.)


Kyberzločinci v době pandemie cílí na komunikační platformy

Celý svět bojuje s pandemií COVID-19 a většina zemí zavádí nejrůznější preventivní opatření. Karanténa, zavřené školy, práce z domova. Důležitou roli tak nyní... (6. 4.)


Světový den zálohování: 5 tipů na ochranu vašich dat

Poslední březnový den je Světový den zálohování, který má připomenout, jak často lidé zapomínají zálohovat svá data, kvůli čemuž často dochází k jejich... (1. 4.)


dTest prakticky prověřil antiviry

Spotřebitelská organizace dTest se pravidelně věnuje zkouškám antivirových programů. Letos její odborníci otestovali 24 řešení pro Windows a 10 pro macOS. Zjistili přitom,... (30. 3.)


Portfolio OCP rozšířil framework pro virtuální firewally

Společnosti AT&T, Palo Alto Networks a Broadcom představily framework pro virtuální firewally. Každá z nich přispěla specifickou částí. Návrh nese označení DSFW -... (10. 3.)


Dva nově objevené útoky ohrožují procesory AMD

Procesory AMD vyráběné od roku 2011 obsahují zranitelnosti vůči dvěma nově objeveným typům útoků. Výzkumníci, kteří problém a techniky jeho zneužití objevili, je... (9. 3.)


Insight Partners dokončil akvizici společnosti Veeam

Investiční fond Insight Partners dokončil akvizici společnosti Veeam Software, která byla oznámena 9. ledna 2020. Po investici od Insight Partners na začátku roku... (4. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)