O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Globální prodej chytrých telefonů poklesl v 1Q 2020 o 20 %

Samsung, Huawei i Oppo zaznamenaly celosvětově dvouciferné propady. Český trh meziročně poklesl o 16 %, jedinou rostoucí značkou ve světě i v Česku bylo... (5. 6.)


BlackBerry a Dedrone participují na potírání neautorizovaných dronů

Krizový komunikační software AtHoc firmy BlackBerry integruje do svých produktů firma Dedrone. Ta vyvíjí a dodává řešení pro ochranu vzdušného prostoru. Spolupráce obou... (4. 6.)


Trh mobilních telefonů v EMEA se propadnul do červených čísel

Odbyt chytrých mobilních telefonů v regionu EMEA poklesne ve druhém letošním čtvrtletí na pětileté minimum. Podle analytiků společnosti IDC se obrat dodavatelů meziročně... (3. 6.)


Zastaralé technologie a nedostatek dovedností brzdí digitální transformaci a modernizaci IT

Studie Veeam 2020 Data Protection Trends Report naznačuje, že podniky po celém světě pracují na digitální transformaci, ale potýkají se se zastaralými řešeními... (3. 6.)


Platforma Teams získala interoperabilitu s programem Skype for Consumer

Svou komunikační platformu Teams průběžně inovuje společnost Microsoft. Mimo jiné se musí při jejím rozvoji vypořádávat také s obdobně zaměřenými nástroji, jež... (2. 6.)


Raspbian OS mění název, Raspberry Pi 4 nabízí 8 GB RAM

Nabídku hardwarových konfigurací mikropočítače Raspberry Pi 4 Model B rozšířila společnost Raspberry Pi, resp. organizace Raspberry Pi Foundation o provedení s 8 GB... (1. 6.)


SAP S/4HANA Cloud verze 2005 podporuje kontinuitu podnikání v době ekonomických otřesů

Společnost SAP vydává aktualizaci své platformy SAP S/4HANA Cloud. Nová verze 2005 navazuje na inovace v předcházejících verzích 2002 a 1911 a dále... (1. 6.)


Headset Reverb G2 se zaměřuje i na hráče

Druhou generaci headsetu pro virtuální realitu představila společnost HP Inc. Oproti svému předchůdci se v názvu odlišuje dodatkovým označením G2. Headset Reverb G2... (29. 5.)


Počítačoví zločinci si mezi sebou nevěří

Mění se taktiky spojené s kybernetickým podsvětím a roste poptávka po nových škodlivých službách jako jsou Deepfake ransomware a boti využívající umělou inteligenci. Mezi... (29. 5.)


Architektura Cortex-X1 má snížit náskok procesorů firmy Apple

Rodinu svých vlajkových či nejvýkonnějších produktů inovovala společnost Arm. Představila hned dvě mikroarchitektury výpočetních jader, z nichž minimálně jedna zamíří i mimo svět... (28. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)