O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
M.2 2280 interní SSD disky pro upgrade stávajících PC

Novou řadu M.2 2280 interních SSD disků pro klientské upgrady desktopů, ultrabooků a notebooků, které přinášejí vyšší rychlosti a nízkou spotřebu energie, uvádí na trh... (9. 5.)


NFC získá podporu pro bezdrátové nabíjení

Organizace NFC Forum rozšířila svůj přenosový standard o funkcionalitu bezdrátového nabíjení. Jeho aplikace si ovšem vyžádá nový hardware. Prostá aktualizace firmwaru nebude postačovat.... (7. 5.)


Rodina zařízení Surface se rozrostla o nové modely

Produktovou řadu Surface rozšířila o několik nových zařízení společnost Microsoft. Vlajkovou lodí se v jejím portfoliu přístrojů pro koncové uživatele stal laptop Surface... (7. 5.)


Pět častých chyb, které otevírají cestu ransomwaru

Útočníci, kteří využívají ransomware, se často spoléhají na to, že jejich oběti dělají několik častých a snadno zneužitelných chyb. Je totiž přirozené předpokládat, že jste... (6. 5.)


Dell nabízí dotykové obrazovky pro náročné podmínky

Dotykové obrazovky faytech, které jsou určeny do průmyslových provozů s náročnými podmínkami nebo pro maloobchodní provozovny, zařadila do své nabídky specializovaných produktů společnost... (6. 5.)


Moovit pomůže Intelu s rozvoje robotických taxislužeb

Akvizici izraelské firmy Moovit ohlásila společnost Intel. Hodnota transakce činí 900 milionů dolarů. Společnost Intel získá technologie, jež podpoří její aktivity na poli... (5. 5.)


Firefox nabídne snadné generování aliasů

Na službě s názvem Private Relay pracují vývojáři organizace Mozilla. Novinka, která vzniká jako doplněk internetového prohlížeče Firefox, nabídne uživatelům možnost získat a... (4. 5.)


Ericsson vybudoval již 32 komerčních sítí 5G v 17 zemích

Maďarsko je desátou zemí Evropy, kde technologie sítí 5G funguje v komerčním provozu. Místní operátor Magyar Telekom spustil v první polovině dubna spolu se... (4. 5.)


Globální trh polovodičů zaznamená dvojí pokles v řadě

Hned dva roky po sobě poklesnou podle analytiků společnosti IC Insighs celosvětové dodávky polovodičů. Stane se tak poprvé v jejich historii. Vloni meziroční... (30. 4.)


Red Hat inovuje OpenShift, přidává podporu virtualizace

Společnost Red Hat představila nové produkty, které pomohou organizacím všech velikostí a odvětví optimalizovat, škálovat a jednoduše chránit své IT týmy tváří v... (30. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)