Microsoft vylepší virtualizaci aplikací Office 365


fxlogix_200

Akvizici firmy FSLogix zrealizovala společnost Microsoft. Technologie koupeného podniku hodlá využít pro zdokonalení virtualizace aplikací sady Office 365. Firma FSLogix se primárně věnuje problematice Dynamic Application Visibility, resp. provisioningu. Aplikuje ji hned na několika platformách virtualizovaných desktopů.
RAD Studio 10.3 přináší vylepšenou podporu mobilních platforem


Novou verzi nástroje RAD Studio, a to 10.3, vydává společnost Embarcadero technologies. Novinka přináší mimo jiné vylepšenou podporu mobilních platforem nebo zdokonalení nástroje RAD Server.
Na trhu čipů NAND probíhá konkurenční boj o počet vrstev


nand_200_03

Čínský výrobce pamětí flash Yangtze Memory Technology oznámil, že vynechá čipy s 96 vrstvami paměťových buněk a do dvou let začne produkovat 128vrstvé. Aktuálně totiž zaostává za konkurencí, která povětšinou o jednu generaci technologicky vede.
Veeam rozšiřuje své pražské centrum R&D


Plán investovat 3,39 miliardy korun na podporu další expanze svého hlavního centra pro výzkum a vývoj, které se nachází v Praze, představila společnost Veeam Software. Rozšířené pracoviště zaměstná dalších 500 softwarových vývojářů.
SAP rozvíjí robotickou automatizaci procesů


contextor_200

Francouzskou softwarovou firmu Contextor převzala společnost SAP. Koupený podnik se specializuje na vývoj řešení pro robotickou automatizaci procesů. Jeho know-how by mělo posílit portfolio nástrojů platformy Leonardo, kterou společnost SAP vyvíjí pro účely strojového učení a jeho podnikového nasazení.
Sk Hynix představil první čip standardu DDR5


skhynix_200_02

Jihokorejská společnost SK Hynix dokončila vývoj svého prvního čipu DDR5. Disponuje kapacitou 16 GB a podle vyjádření jejích zástupců jde o první paměť této generace, která splňuje standardy organizace JEDEC, jež dosud nebyly publikovány ve finální verzi.
Western Digital sjednocuje značení produktů pro podnikový segment


hgst_200_02

Po více než šesti letech od akvizice firmy Hitachi Global Storage Technologies zmizí značka HGST z pevných disků. Nejde o jedinou změnu, kterou společnost Western Digital slaďuje své marketingové aktivity. Značku Western Digital nově ponesou také další produkty pro podnikový segment, které firma získala v akvizicích.
BlackBerry láká umělá inteligence firmy Cylance


cylance_200_01

O akvizici firmy Cylance podle neoficiálních zdrojů vyjednává společnost BlackBerry. Se situací obeznámené zdroje uvádějí, že by se hodnota transakce měla pohybovat kolem 1,5 miliardy dolarů. Společnost Cylance vyvíjí bezpečnostní produkty na bázi umělé inteligence.
<<< Novější články | Starší články >>>

Tip - Konference: CLOUD COMPUTING V PRAXI 2019 - 21.3.2019!
Hledáme nové kolegy pro realizaci zajímavých projektů
v oblasti ITNOVINKA: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2019
Ani tentokrát si nenechte ujít produkty, které vám mohou pomoci ve vaší práci v IT.
Články čtenářů

Potřebuje můj web analýzu klíčových ...


Správné používání klíčových slov a jejich analýza je jednou z nejdůležitější součástí SEO. Do značné míry ovlivňuje, nakolik budou dané webové stránky efektivní v zí...

Jak zjistit heslo k Wi-Fi ve Windows...


Zapomněli jste heslo k nějaké wi-fi síti, potřebujete zjistit heslo k wifi, ke které je připojený jiný počítač, ke kterému máte přístup - například na návštěvě? Nech...

Komentáře čtenářů

Podnikání na youtube
Zdravím, měl bych pár dotazů týkajících se podnikání na youtube. Četl jsem na http://techhity.cz/media/j...>>
Zdá se mi to nebezpečné
Přijde mi to už docela nebezpečné, že půjde platit i prostřednictvím televize. Ale pokrok nezastavíme. C...>>
Android Studio
Tak teď už stejně použijete Android Studio, ne? Import projektů z Eclipse je snadný a všechno konečně už...>>


©2011-2018 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
Používáme účetní program Money S3
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)