O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Office 365 se mění na Microsoft 365

21. dubna letošního roku uvede společnost Microsoft na trh nové produkty s názvem Microsoft 365 Personal a Family. V nabídce nahradí již tradiční... (1. 4.)


Světový den zálohování: 5 tipů na ochranu vašich dat

Poslední březnový den je Světový den zálohování, který má připomenout, jak často lidé zapomínají zálohovat svá data, kvůli čemuž často dochází k jejich... (1. 4.)


Greenliant rozšířil portfolio o 2terabajtové disky SSD pro průmyslové nasazení

Dodávky průmyslových pevných disků ArmourDrive řady 87 PX a 88 PX zahájila společnost Greenliant. Obě série shodně využívají konektor M.2, formát 2280, disponují... (31. 3.)


Micron vstupuje do segmentu HBM

Ještě letos chce společnost Micron uvést na trh první generaci svých pamětí typu HBM DRAM. Na jejich vývoji pracovala dva roky. Micron tímto ... (30. 3.)


dTest prakticky prověřil antiviry

Spotřebitelská organizace dTest se pravidelně věnuje zkouškám antivirových programů. Letos její odborníci otestovali 24 řešení pro Windows a 10 pro macOS. Zjistili přitom,... (30. 3.)


IaaS: Rok 2019 přinesl dvouciferný růst tržeb všem velkým poskytovatelům

Globální výdaje na cloudové infrastrukturní služby ve čtvrtém kvartálu 2019 meziročně vzrostly o 37 procent. Podle analytiků společnosti Canalys překonaly hranici 30 miliard... (27. 3.)


Iniciativy, s nimiž může HR pomoci udržet produktivitu zaměstnanců

Firmy by se měly zaměřit na emoce zaměstnanců v souvislosti s pandemií – podle analytiků Gartneru tak snáze udrží či obnoví produktivitu.... (27. 3.)


Samsung nasadí EUV do výroby paměťových modulů

Jako první výrobce počítačových pamětí využije společnost Samsung Electronics technologii EUV pro masovou produkci modulů DRAM. V případě procesorů ji již vloni... (26. 3.)


Hyperkonvergované systémy vládnou trhu konvergovaných systémů

Obrat globálního trhu konvergovaných systémů v posledním loňském čtvrtletí vzrostl o 1,1 procenta na 4,2 miliardy dolarů. Souhrnný výsledek ale nezachycuje nemalé rozdíly, jež... (25. 3.)


OpenText investoval do sjednocené komunikace a bezpečného přenosu informací

Akvizici kanadské firmy XMedius, která vyvíjí a poskytuje řešení pro bezpečné transfery informací a pro sjednocenou komunikaci, zrealizovala společnost OpenText. Vedle uvedených produktů... (24. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)