O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT

Bezpečnost


Kryptominery, botnety, ransomware sílí, mobilní útoky mírně oslabily

Výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies vydal výroční zprávu „2020 Security Report“ o stavu kybernetické bezpečnosti v roce 2019. Report upozorňuje na hlavní... (10. 2.)


Abuse.ch nabízí bezplatná upozornění na kompromitaci phishingem

Notifikační službu, která podnikům zasílá upozornění o tom, že se některý z jejich zaměstnanců pravděpodobně stal obětí phishingového útoku, zprovoznila švýcarská nezisková organizace... (30. 1.)


Na co by se měli zaměřit šéfové bezpečnosti IT

Význam kybernetické bezpečnosti jako tématu a současně výzvě, které podniky čelí, není nutné zdůrazňovat. S cílem zasadit rizika pro firmy do souvislostí zjistili... (21. 1.)


V roce 2020 zesílí rizika spojená s cloudy a dodavatelskými řetězci

Ve zprávě The New Norm: Trend Micro Security Predictions for 2020 popisují specialisté společnosti Trend Micro bezpečnostní trendy, jež přinese blízká budoucnost. Uvádí... (17. 1.)


Broadcom prodává divizi Symantec Cyber Security Services

Záměr odkoupit od společnosti Broadcom její byznys v oblasti služeb kybernetické bezpečnosti zveřejnila společnost Accenture. Cílem akvizice je v podstatě útvar či divize... (8. 1.)


Útok na benešovskou nemocnici: Jak vzniká riziko a jak se mu bránit

Nedávný útok na benešovskou nemocnici ukazuje, že dopady kybernetického útoku mohou být skutečně rozsáhlé. Přesto toto riziko ještě stále mnohé organizace podceňují. Jak vlastně takový... (20. 12. 2019)


F5 Networks kupuje bezpečnostní platformu Shape

Bezpečnostní firmu Shape Security převezme za přibližně jednu miliardu dolarů v hotovosti společnost F5 Networks. Kupovaný podnik vyvíjí a poskytuje platformu Shape, která... (20. 12. 2019)


Fortinet posiluje v oblasti SOAR

Akvizici firmy CyberSponse, která vyvíjí a provozuje platformu SOAR - Security Orchestration, Automation and Response, zrealizovala společnost Fortinet. Získané technologie pomohou kupující straně... (13. 12. 2019)


Trendy v oblasti informační bezpečnosti v roce 2020

I v roce 2020 bude informační bezpečnost tématem, o kterém se hodně mluví. Postupně se objevují předpovědi, na co se připravit, tu následující připravila společnost... (12. 12. 2019)


Plundervolt: Další hrozba pro procesory Intel

Akademici ze tří evropských univerzit objevili a zveřejnili informace o nové variantě útoků na procesory firmy Intel, která má dopad na integritu... (11. 12. 2019)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)