O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


Chytré karantény a aplikace pro trasování kontaktů nejsou bez rizik

Výzkumný tým společnosti Check Point upozornil na rizika spojená s aplikacemi pro trasování kontaktů, které používají vlády v rámci tzv. chytré karantény pro sledování šíření... (15. 6.)


Co přináší sítě páté generace do světa kybernetické bezpečnosti

V současné době jsme svědky počátků implementace technologie 5G sítí, především pak ve smartphonech a noteboocích. Ale již brzy, s rozmachem zařízení... (11. 6.)


Počty zranitelností v open source projektech rostou

Podle studie The Dark Reality of Open Source společnosti RiskSense vzrostl vloni počet zranitelností v 54 sledovaných open source projektech meziročně na více než... (9. 6.)


Získejte náskok: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2020

I v době současné ekonomické nejistoty dává velmi dobrý smysl sledovat nové IT produkty, které vám mohou výrazně pomoci ve vaší firmě. I z krize... (8. 6.)


BlackBerry a Dedrone participují na potírání neautorizovaných dronů

Krizový komunikační software AtHoc firmy BlackBerry integruje do svých produktů firma Dedrone. Ta vyvíjí a dodává řešení pro ochranu vzdušného prostoru. Spolupráce obou... (4. 6.)


Zastaralé technologie a nedostatek dovedností brzdí digitální transformaci a modernizaci IT

Studie Veeam 2020 Data Protection Trends Report naznačuje, že podniky po celém světě pracují na digitální transformaci, ale potýkají se se zastaralými řešeními... (3. 6.)


Počítačoví zločinci si mezi sebou nevěří

Mění se taktiky spojené s kybernetickým podsvětím a roste poptávka po nových škodlivých službách jako jsou Deepfake ransomware a boti využívající umělou inteligenci. Mezi... (29. 5.)


Počet kyberútoků na české společnosti je nad celosvětovým průměrem

Na jednu českou organizaci cílí v průměru 530 kyberútoků za týden. Vyplývá to z dat kyberbezpečnostní společnosti Check Point za uplynulých 6 měsíců.... (25. 5.)


Zaplacení výkupného znamená zdvojnásobení nákladů na zotavení po ransomwarovém útoku

Hlavní zjištění svého globálního průzkumu The State of Ransomware 2020 představila společnost Sophos. Studie mimo jiné odhalila, že zaplatit kyberzločincům za obnovu dat... (18. 5.)


Hluboké učení identifikuje malware konvertovaný do obrázků

Výzkumníci společností Microsoft a Intel spolupracují na projektu, v jehož rámci využívají hluboké učení pro detekci a klasifikaci škodlivých kódů. Svůj přístup označují... (11. 5.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)