O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


V roce 2020 byl ransomwarem nejvíce zasažen sektor vzdělávání

Podle nového průzkumu společnosti Sophos byl v roce 2020 ransomwarem nejvíce zasažen sektor vzdělávání, kde byla zaznamenána jak nejvyšší míra útoků, tak i nejvyšší náklady... (21. 7.)


NortonLifeLock jedná o převzetí Avastu

O převzetí firmy Avast vyjednávala společnost NortonLifeLock. Oba podniky informaci, kterou přinesly zpravodajské agentury a deník WSJ, nezávisle na sobě potvrdily. V srpnu by americká společnost... (15. 7.)


Co dělat, když jste obětí ransomwarového útoku

Check Point Research,  výzkumný tým společnosti Check Point, varuje, že průměrný týdenní počet ransomwarových útoků vzrostl za uplynulých 12... (14. 7.)


Sophos kupuje společnost Capsule8

Společnost Sophos oznámila akvizici firmy Capsule8, která patří mezi průkopníky a lídry trhu v oblasti provozní síťové viditelnosti, detekce a reakce na hrozby... (12. 7.)


Koronavirové pasy lákají hackery i podvodníky

Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point, varuje před riziky souvisejícími s koronavirovými pasy, tedy digitálními covidovými certifikáty, které prokazují, že osoba... (7. 7.)


3 × 3 tipy pro bezpečnější práci z domu

Zatímco ještě před rokem patřila možnost práce z domu mezi zaměstnanecké výhody, dnes je pro udržení chodu firem i dalších organizací naprostou nezbytností.... (29. 6.)


Počty kyberútoků a hrozeb nadále boří rekordy

Meziročně došlo v květnu k nárůstu kybernetických útoků na americké organizace o 70 procent. V regionu EMEA šlo dokonce o 97 procent. Check ... (24. 6.)


Fortinet rozšiřuje možnosti zabezpečení privátních i veřejných sítí 5G

Architektura Fortinet Security Fabric chrání ekosystémy 5G, zahrnuje SASE a zajišťuje přístup na principu nulové důvěry díky novému firewallu FortiGate 7121F a bezdrátové... (22. 6.)


Během pandemie posílila většina českých IT týmů své bezpečnostní dovednosti

Výsledky svého celosvětového průzkumu „Týmy IT bezpečnosti: 2021 a dále“, který ukazuje, jak náročnější bezpečnostní výzvy během pandemie poskytly IT týmům... (11. 6.)


Globální výdaje na bezpečnost letos překonají hranici 150 miliard dolarů

Podle analytiků společnosti Gartner letos globální výdaje na technologie a služby pro řízení informační bezpečnosti a rizik vzrostou o 12,4 procenta meziročně a dosáhnou hodnoty... (8. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)