O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


Chronicle Detect nabízí detekci hrozeb v reálném čase

Nástroj pro detekci hrozeb v reálném čase představila pod názvem Chronicle Detect společnost Chronicle. Základ novinky tvoří engine pro správu a aplikaci pravidel, který... (2. 10.)


V oblasti bezpečnosti a řízení rizik hrají hlavní roli rychle se měnící hrozby

Analytici Gartneru sestavili a na nedávné virtuální konferenci prezentovali doporučení, jak mohou organizace nejlépe reagovat na současné a připravit se na nadcházející hrozby.... (2. 10.)


Kyberzločinci ve velkém zneužívají situaci způsobenou pandemií koronaviru

Poznatky o hrozbách, které za první polovinu roku 2020 shromáždily laboratoře FortiGuard, ukazují, jak závažným způsobem kybernetičtí zločinci a státní aktéři zneužili pandemii... (29. 9.)


Phishingové triky aneb 10 nejběžnějších podvodů roku 2020

Kybernetičtí podvodníci nás neustále testují a zkouší, kam až mohou zajít, takže jednou z možných ochran je i testovat sami sebe, abychom si před... (18. 9.)


Čeho se organizace nejvíce obávají při využívání veřejných cloudů

Chybná konfigurace, neoprávněný přístup a odcizení účtů jsou hlavními hrozbami ve veřejných cloudech. Tradiční bezpečnostní nástroje navíc poskytují ve složitých cloudových prostředích pouze omezenou ochranu.... (17. 9.)


Secureworks kupuje platformu pro správu zranitelností Delve

Dohodu o převzetí firmy Delve Security, který vyvíjí a poskytuje platformu pro řízení zranitelností, uazvřela společnost Secureworks. Pořízené technologie hodlá nabízet v samostatné podobě... (11. 9.)


Tři čtvrtiny CEO budou do roku 2024 nést osobní odpovědnost za incidenty v oblasti kyber-fyzické bezpečnosti

Vzhledem k povaze kyber-fyzických systémů (CPSs, Cyber-Physical Systems) mohou vést útoky a incidenty ke zraněním osob, škodám na majetku nebo environmentálním haváriím. Analytici Gartneru... (10. 9.)


ArmorLock Security Platform inovuje zabezpečení externích pevných disků

Bezpečnostní řešení ArmorLock Security Platform uvedla na trh společnost Western Digital. Tvůrci v něm kombinují osvědčené postupy ochrany dat, nové technologie a důraz kladou na... (4. 9.)


COVID-19 mění přístup podniků ke konceptu BYOPC

Analytici společnosti Gartner identifikovali dva koncepty zabezpečení koncových zařízení, které se do pěti až deseti let výrazně prosadí v podnikové sféře. První z... (31. 8.)


Hrozby v prvním pololetí hojně zneužívaly pandemii onemocnění COVID-19

V prvním letošním pololetí zablokovala společnost Trend Micro 8,8 miliónu hrozeb souvisejících s koronavirovou pandemií. Takřka 92 % z nich bylo šířeno prostřednictvím elektronické pošty.... (31. 8.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)