O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


DSP: Achillova pata mobilních telefonů platformy Android

Výzkumný tým kyberbezpečnostní společnosti Check Point odhalil více než 400 zranitelností v čipech Qualcomm, které využívá více než 40 % telefonů po celém... (13. 8.)


BlackBerry uvolnilo nástroj pro reverzní inženýrství malwaru

Na letošním ročníku konference BlackHat USA, který se podobně jako mnohá další setkání odehrává virtuálně, představila společnost BlackBerry svůj původně interní nástroj pro... (4. 8.)


Mobilní aplikace Family Safety posílí kybernetickou hygienu v rodinách

Po několika měsících testování uvolnila společnost Microsoft finální verze programu Family Safety pro platformy Android a iOS. Aplikace poslouží v rodinách ke správě... (29. 7.)


Check Point a Zoom odhalily problém umožňující zneužití zkrácených odkazů

Check Point a Zoom odhalily problém ve funkci pro zkracování URL adres, kterou mohli hackeři zneužít k manipulaci s videomeetingy a k phishingovým... (29. 7.)


Kybernetičtí zločinci cílí na domácí routery

V poslední době došlo k prudkému nárůstu útoků cílených na routery s jejich následným zneužitím. Nejvíce aktivit tohoto typu proběhlo v posledním čtvrtletí... (21. 7.)


Mozilla VPN přešla do komerčního provozu

V šesti zemích světa začala společnost Mozilla nabízet službu virtuální privátní sítě. Novinka, která v uplynulých měsících prošla testováním, nese označení Mozilla VPN,... (20. 7.)


67 % českých organizací se stalo obětí kyberbezpečnostního incidentu ve veřejném cloudu

Podle globálního průzkumu The State of Cloud Security 2020, provedeného společností Sophos zaznamenaly téměř tři čtvrtiny (globálně 70 %, CZ 67 %) organizací v... (9. 7.)


V Česku útočí malware NetWiredRC, používají jej i kyberskupiny sponzorované státy

Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies, zveřejnil Celosvětový index dopadu hrozeb a žebříček zemí, jež jsou nejčastěji terčem... (2. 7.)


Microsoft uvedl na trh řešení Defender ATP for Linux 1.0

Bezpečnostní nástroj Defender Advanced Threat Protection for Linux zpřístupnila pro běžné využití a nasazení společnost Microsoft. Produkt lze instalovat na šest rozšířených serverových... (25. 6.)


Výzkum Trend Micro odhalil nejzávažnější typy útoků na Průmysl 4.0

Bezpečnostní zpráva společnosti Trend Micro zaměřená na Průmysl 4.0 odhaluje, jak mohou pokročilí kybernetičtí zločinci využívat pro sabotáž chytrých výrobních prostředí netradiční, nové... (25. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)