O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux

Bezpečnost


Fortinet kupuje společnost Panopta a posiluje v oblasti monitoringu a diagnostiky hybridní infrastruktury

O akvizici firmy Panopta, která vyvíjí a poskytuje platformu pro monitoring a diagnostiku hybridních výpočetních prostředí, informovala společnost Fortinet. Získané řešení zajišťuje... (20. 1.)


České i světové organizace nejčastěji čelí útokům malwaru Emotet

Výzkumný tým Check Point Research v nejnovějším vydání zprávy Global Threat Index varuje před nárůstem útoků trojanu Emotet, který po měsíční odmlce znovu tvrdě udeřil.... (20. 1.)


Atos průběžně posiluje své kompetence v oblasti kybernetické bezpečnosti

Kanadskou konzultační firmu In Fidem, která se věnuje problematice kybernetické bezpečnosti, převezme společnost Atos. Akvizicí získá přibližně sto specialistů, kteří rozšíří a posílí... (15. 1.)


Počet kyberútoků na nemocnice a zdravotnická zařízení dramaticky roste, nejhorší situace je ve střední Evropě

Za poslední dva měsíce vzrostl celosvětově počet kyberútoků na zdravotnictví o 45 procent. U dalších odvětví to bylo jen o 22 procent. V průměru došlo... (11. 1.)


F5 Networks převezme start-up Volterra

Akvizici firmy Volterra, která provozuje vlastní platformu edge-as-a-service a poskytuje expertní služby v oblasti distribuovaných cloudů, ohlásila společnost F5 Networks. Hodnota transakce činí půl... (8. 1.)


Fortinet rozšiřuje nabídku bezplatných školení

Bezplatnou službu školení v oblasti informační bezpečnosti představila společnost Fortinet. Nová aktivita je určena organizacím, jež chtějí poučit své zaměstnance o aktuálních kyberbezpečnostních... (6. 1.)


Kyberzločinci prodávají na dark netu koronavirové vakcíny

Na dark netu lze najít nabídky na koupi schválených vakcíny Pfizer za pouhých 250 dolarů. Phishingové kampaně lákají na informace o vakcínách. Prudce roste počet... (29. 12. 2020)


Firmy se musí dlouhodobě přizpůsobit bezpečnostním nárokům práce na dálku

Výsledky studie 2020 Remote Workforce Cybersecurity Report, která se zaměřuje na bezpečnost práce na dálku, zveřejnila společnost Fortinet. Její tvůrci zkoumají kyberbezpečnostní problémy,... (28. 12. 2020)


Rok 2021 přinese další koronavirové kyberútoky, kybernetické konflikty a hrozby pro 5G a IoT

Koronavirová pandemie přinesla zásadní změny, které budou muset řešit IT a bezpečnostní týmy i v roce 2021. 81 % organizací umožnilo zaměstnancům hromadně... (23. 12. 2020)


NSA upozornila na nebezpečné zranitelnosti

Americká Národní bezpečnostní agentura (NSA) zveřejnila seznam 25 známých zranitelností, které jsou nejčastěji zneužívané čínskými hackerskými skupinami. Všechny jsou přitom dobře známé... (21. 12. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)