O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Novinka: Pozoruhodné IT produkty 2021
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Microsoft kupuje Nuance Communications

Druhou největší akvizici ve své historii zrealizuje společnost Microsoft. Jejím cílem se stala firma Nuance Communications, která se specializuje na využití umělé inteligence... (Včera)


VMware Cloud urychluje modernizaci aplikací

Distribuovaná multicloudová platforma VMware Cloud umožňuje urychlit modernizaci aplikací v datovém centru, v koncových lokalitách a v libovolném cloudu. Přináší výrazné výhody... (Včera)


Microsoft uvolnil simulátor CyberBattleSim jako open source

Simulátor kybernetických útoků CyberBattleSim uvolnila jako open source společnost Microsoft. Bezpečnostním výzkumníkům zpřístupnila nástroj, jenž jim mimo jiné pomůže pochopit chování a fungování... (12. 4.)


Gartner: Hlavní trendy v oblasti bezpečnosti a řízení rizik pro rok 2021

Osm nejdůležitějších trendů, kterým by měli věnovat pozornost především lídři odpovědní za bezpečnost a řízení rizik, souvisí zejména se zrychlující se... (12. 4.)


Výdaje na IT letos i v příštím roce porostou

Globální výdaje na informační technologie letos meziročně vzrostou o 8,4 procenta na 4,1 bilionu dolarů. Podle analytiků společnosti Gartner podniky urychlují realizaci plánů... (9. 4.)


Dell představil herní notebook s procesorem AMD, první od roku 2007

Nabídka herních notebooků s procesory AMD postupně roste. Stejně tak se rozšiřuje výčet jejich výrobců. Větší část z nich ještě vloni ve svých strojích... (8. 4.)


Regulatorní reportování vůči ČNB posouvá české finanční subjekty k automatizaci

České finanční instituce procházejí největší regulativní změnou za poslední léta. Tou je přechod na nový informační systém zákonného reportování vůči České národní bance... (8. 4.)


ARM po deseti letech představil novou architekturu

Po více než deseti letech představila společnost ARM novou architekturu svých čipů, resp. ISA – Instruction Set Architecture. Britská firma předpokládá, že specifikace... (7. 4.)


Zájem spotřebitelů o herní PC a monitory vloni trhal rekordy

Globální pandemie onemocnění COVID-19 díky svým dopadům zvýšila poptávku uživatelů v celé řadě technologických oblastí. Herní počítače a monitory podle analytiků společnosti IDC... (6. 4.)


Sophos představil skenování zranitelností kontejnerů

V průběhu minulého roku byla rostoucí poptávka po cloudových službách důvodem pro zrychlení migrace do cloudu u mnoha IT a bezpečnostních týmů. Již... (6. 4.)


Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)