O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: Nově: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2021
E-knihy o IT zdarma

Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Poptávka na trhu smartphonů převyšuje nabídku, na vině je nedostatek čipsetů

Ve třetím letošním čtvrtletí poklesly dodávky chytrých mobilních telefonů celosvětově a meziročně o šest procent. Nejde ovšem o projev slábnoucí poptávky. Dodavatelé se podle analytiků... (Včera)


Organizace letos vynaloží na technologie podporující budoucnost práce 656 miliard dolarů

Všechny aspekty práce lidí i provozu organizací se rychle vyvíjejí. Jejich evoluci pohánějí technologie třetí platformy, jako jsou cloud computing nebo mobilní zařízení,... (Včera)


NEC spojí Evropu a Ameriku transatlantickým kabelem

Zakázku na výstavbu podmořského kabelového vedení, které propojí Evropu se Spojenými státy, získala od společnosti Facebook Connectivity firma NEC. Řešení využije technologii, díky níž nabídne... (14. 10.)


Počet kyberútoků na české organizace vzrostl meziročně na dvojnásobek

Před dalším nárůstem kybernetických hrozeb a útoků po celém světě varuje Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies. Počet kyberútoků... (14. 10.)


Problémy dodavatelského řetězce tlumí růst trhu PC

Globální dodávky tradičních osobních počítačů ve třetím letošním čtvrtletí vzrostly meziročně o 3,9 procenta. Celkem podle analytiků společnosti IDC zamířilo od výrobců do distribučních kanálů... (13. 10.)


VMware podporuje modernizaci aplikací v libovolném cloudu

Podniky v dnešní době čelí setrvalému silnému tlaku na digitalizaci a modernizaci. Modernizace je sice nezbytná, ale zároveň obtížná. Skutečná digitalizace a transformace vyžaduje rozsáhlé... (13. 10.)


TuxCare nabízí živé záplatování databází

Po aplikaci opravných balíčků na běžící databázi standardně následuje restart, který zazáplatovaný systém nově zavede. Společnost TuxCare nyní nabízí službu, která výpadek z tohoto důvodu... (12. 10.)


Zrevidujte bezpečnostní opatření u příležitosti Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti

Říjen je vyhlášen Evropským měsícem kybernetické bezpečnosti (ECSM). Jedná se o každoroční informační kampaň Evropské unie, která je zaměřená na zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti... (12. 10.)


Evropské výdaje na AI se do čtyř let zdvojnásobí

Objem výdajů na umělou inteligenci v Evropě v roce 2022 dosáhne 22 miliard dolarů. Letos podle predikce analytiků společnosti IDC půjde o 17,3 miliardy. Výdaje... (11. 10.)


Polovina ajťáků v Praze vydělá 100 a více tisíc měsíčně

Více než polovina IT pozic v Praze a třetina v Brně má šesticifernou mzdu. V Ostravě na tuto částku dosáhne každá dvanáctá pozice,... (11. 10.)


Starší články >>>
©2011-2021 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | Používáme účetní program Money S3 | pg(11)