O nás     Inzerce     KontaktSpolehlivé informace o IT již od roku 2011
Hledat
Nepřehlédněte: 2. kolo: Pozoruhodné IT produkty 2020
Správa dokumentů
Digitální transformace
Informační systémy
Hlavní rubriky: Informační systémy, Mobilní technologie, Datová centra, Sítě, IT bezpečnost, Software, Hardware, Zkušenosti a názory, Speciály

Pozoruhodné IT produkty 2020
E-knihy o IT zdarma
Odborné IT konference BusinessIT
Manuál Linux
Fortinet cílí na hyperškálovatelná datová centra i sítě 5G

Síťový firewall pro hyperškálovatelná datová centra a provozovatele sítí 4G a 5G uvedla na trh společnost Fortinet. Model FortiGate 4400F pohání firemní procesor... (Včera)


Pandemie zvýšila poptávku po tabletech

Po dvou čtvrtletích poklesu zaznamenal ve druhém letošním čtvrtletí trh tabletů meziroční nárůst o 18,6 procenta. Celkem zákazníci ve světě odebrali 38,6 milionu... (6. 8.)


VMware inovoval platformu NSX Advanced Load Balancer

O vylepšení platformy NSX Advanced Load Balancer, která představuje moderní softwarovou alternativu tradičních hardwarových vyvažovačů zátěže, informovala společnost VMware. Její řešení již... (5. 8.)


60 % zaměstnanců se smíšeným pracovním režimem bude preferovat chytré kanceláře před prací na dálku

Pandemie koronaviru vedla k nárůstu podílu práce na dálku a zároveň k poklesu vytíženosti tradičních kanceláří – podle analytiků společnosti Gartner tato změna v budoucnu povede... (5. 8.)


BlackBerry uvolnilo nástroj pro reverzní inženýrství malwaru

Na letošním ročníku konference BlackHat USA, který se podobně jako mnohá další setkání odehrává virtuálně, představila společnost BlackBerry svůj původně interní nástroj pro... (4. 8.)


Trh smartphonů zažil 16procentní propad. Apple jako jediný rostl, Huawei drží prvenství

Celosvětový odbyt chytrých mobilních telefonů ve druhém letošním čtvrtletí poklesl meziročně o 16 procent. Celkem trhy odebraly 278,4 milionu přístrojů. Podle analytiků společnosti... (3. 8.)


Atlassian posiluje pozici v řízení IT služeb

Švédskou firmu Mindville, která se vyvíjí nástroje pro sledování a správu aktiv a konfigurační management, kupuje společnost Atlassian. Ta průběžně posiluje svou pozici... (31. 7.)


Evropa je světovým lídrem v e-governmentu, Česko vůči zbytku EU zaostává

Úroveň rozvoje e-governmentu v Česku předčí téměř všechny státy bývalého východního bloku. Lépe je na tom jen Polsko. Za celoevropským průměrem indexu DESI ale zaostáváme... (31. 7.)


Zebra vstupuje do segmentu řešení pro řízení pracovních sil

Za 575 milionů dolarů převezme společnost Zebra Technologies firmu Reflexis Systems. Ta vyvíjí a poskytuje software pro správu pracovních sil. Akvizice rozšiřuje portfolio... (30. 7.)


Mobilní aplikace Family Safety posílí kybernetickou hygienu v rodinách

Po několika měsících testování uvolnila společnost Microsoft finální verze programu Family Safety pro platformy Android a iOS. Aplikace poslouží v rodinách ke správě... (29. 7.)


Starší články >>>
©2011-2020 BusinessIT.cz, ISSN 1805-0522 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu BusinessIT.cz a ochrana soukromí | pg(11)